Зустріч практиків і науковців

01 02 2021 бкдо

      На платформі Zoom відбулася зустріч практиків - працівників закладів дошкільної освіти і науковців – авторів Базового компоненту дошкільної освіти.

 

01 02 2021 бкдо 1

       Вебінар для педагогічних працівників ЗДО з теми: «Оновлена редакція БКДО: зміст та забезпечення якості освіти відповідно до міжнародних стандартів» був змістовним та результативним. Спікером заходу була Ольга БАЙЄР, кандидат психологічних наук, доцент – член робочої групи по розробці Базового компоненту дошкільної освіти. Участь у вебінарі брали директори ЗДО № 3, 5, 10, 13, 17, 21, 31, 40, 65, 67, 68, НВК №7, НВК №56 та інші разом з вихователями-методистами, вихователями спілкувалися онлайн індивідуально та колективно.

   Учасники заходу ознайомилися з Базовим компонентом дошкільної освіти як Державним стандартом, що визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку, а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти. «Дошкільна освіта є невід’ємним складником та першим рівнем у системі освіти – стартовою платформою особистісного розвитку дитини. Затверджений стандарт забезпечить підвищення якості дошкільної освіти в Україні та приведення її до відповідності міжнародним стандартам.», - зазначила Ольга БАЙЄР і надала рекомендації щодо його детального вивчення, опрацювання і подальшого упровадження.

      Слід зазначити, що педагогічні працівники херсонських закладів дошкільної освіти № 2, 5, 11, 87, НВК №56 не лише брали участь у заході, а ще й активно працювали над оновленим змістом Базового компоненту дошкільної освіти.

Друк