Завершився ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

Завершився ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів. Школярі міста щороку стабільно демонструють високі результати на Всеукраїнських предметних олімпіадах, турнірах, конкурсах, фестивалях.

На ІV (Всеукраїнському) етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін перемогу здобули 28 учнів із 10 освітніх закладів Херсона (фізико-технічного ліцею, Академічного ліцею, шкіл №24,27,30,48,51,52, 56,гімназія №3). 
Всього команда міста у складі 57 учнів змагалися за першість у вісімнадцяти предметах. У командному заліку – 2 перших місця, 9 – других та 17 третіх.
Уперше цього року започатковано Всеукраїнські учнівські олімпіади з російської мови і літератури для 9-11 класів, екології - 10-11 класи, астрономії - 10-11 класи та педагогіки і психології для 11 класу. З вищезазначених предметів учні херсонської команди вибороли чотири призових місця.
Висловлюємо велику повагу батькам, які поправу можуть пишатися досягненнями своїх дітей; творчим вчителям, які працюють з юним обдаруваннями, а олімпійцям бажаємо нових творчих успіхів і перемог!


 

Друк