Події у навчальних закладах міста

Протягом квітня херсонські вчителі взяли участь у різноманітних нарадах та семінарах.
Так, на базі Херсонської спеціалізованої школи №27 проведено семінар для учителів іноземних мов „Популярні сучасні методики викладання англійської як іноземної” за участю методичного директора Центру навчання англійської мови „Лардан”, Партнера Національного Комп’ютерного Центру NCC Education (Великобританія) Кутузова П. М.

Учителі школи №4 стали учасниками Всеукраїнської наукової конференції „Актуальні проблеми шкільної та вишівської лінгводидактики: реалії та перспективи. Доробок наукової школи Марії Пентилюк”, що проходила на базі Херсонського державного університету. Педагоги школи на чолі з директором Світланою Місюченко презентували присутнім власні напрацювання щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках російської мови та формування відтворювальної здатності учнів за допомогою інтерактивних технологій навчання.
Освітяни школи №25 взяли участь у виїзному засіданні методичного об’єднання вчителів, що проводився на базі Херсонського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, і на якому були порушені питання екологічного виховання молодших школярів.

 

Друк