Херсонський театральний колектив «Веселята» завоював ІІ місце на Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена»

09 07 2021 веселята

     Днями вихованці зразкового театрального колективу «Веселята» Херсонської спеціалізованої школи №57 брали участь у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена», який щороку збирає найкращі аматорські театри з різних куточків країни та за традицією проводиться у Очакові.

 

      Фестивальні дні як завжди були насичені конкурсними й позаконкурсними виставами від дитячих, молодіжних і дорослих колективів; студентських, експериментальних і незалежних театрів.

   «Веселята» привезли на розсуд глядачів та журі виставу за п’єсою В. Зіміна «Брись! Або історія кота Філофея». Робота отримала почесне ІІ місце, а вихованці - пам’ятні подарунки від Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

09 07 2021 веселята 2

    Нещодавно юні актори також брали участь (дистанційно) в КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ТОРОНТО 2021», де отримали високу оцінку від міжнародного журі, в складі якого були відомі артисти, педагоги творчих дисциплін, режисери. Досягнення дітей не можуть не радувати - 6 перших місць у різних вікових категоріях та жанрах.

Друк