У Херсоні почала діяти міська програма «Здорове та безпечне харчування для дітей»

15 07 2021 програма харчування

     У Херсоні почала діяти міська програма «Здорове та безпечне харчування для дітей» розрахована на 2021-2025 роки. Програма затверджена рішенням сесії Херсонської міської ради від 20. 05. 2021 №242 та фінансуватиметься з місцевого бюджету та інших джерел не заборонених законодавством.

     Основними завданнями Програми є: покращення роботи мережі шкільних їдалень та буфетів; забезпечення повноцінного, якісного та збалансованого харчування; організація дієтичного харчування дітей у ЗДО та ЗЗСО; забезпечення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог у закладах освіти, де здійснюється харчування дітей; впровадження нових технологій приготування їжі та форм обслуговування; постачання безпечних та якісних продуктів харчування та сировини до закладів освіти.

 

15 07 2021 програма харчування 1

     Згідно реалізації міської програми «Здорове та безпечне харчування для дітей» вже цього року на базі Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище» кухарі, що працюють у закладах освіти, проходитимуть курси підвищення професійного рівня у нещодавно відкритій гастрономічній лабораторії.

    Також виконання Програми дозволить, поліпшити матеріально-технічне забезпечення процесу приготування страв шляхом здійснення щорічних ремонтів приміщень харчоблоків та їдалень закладів освіти і облаштувати їх сучасним технологічним та холодильним обладнанням за бюджетні кошти.

    Управлінням освіти буде забезпечено прозорість в організації харчування дітей у закладах освіти та поінформованість батьків із питань харчування.

Друк