Херсонські туристи подолали 291 км водним шляхом

21 07 2021 водний похід 1

       Гуртківці Херсонського Центру позашкільної роботи, на чолі з керівником гуртка «Водний туризм», методистом, спеціалістом вищої категорії, майстром спорту з веслування на байдарках та каное Олександром Волковим здійснили водні походи на території Херсонської та Миколаївської областей. Вони пройшли два туристичні маршрути: ІІІ ступеню складності «Херсон – острів Березань – Очаків» та І ступеню складності «Очаків - Покровка – Тендрівська коса - Залізний Порт – Лазурне – острів Джарилгач – Скадовськ». Загалом водним шляхом було подолано 291 км.

 

21 07 2021 водний похід 3

       Упродовж двох тижнів, з 3 по 16 липня, учасники походів оглянули 9 маяків, які зустрічалися на їхньому маршруті, милувалися курортними зонами Херсонщини і Миколаївщини, морем, лиманом та природою берегів у різні часи доби.

21 07 2021 водний похід 2

         Під час канікул, використовуючи переваги херсонського краю, його туристичні перлини, Олександр Леонідович традиційно організовує експедиції. Для походів складає маршрут таким чином, щоб продемонструвати якомога більше чудових об’єктів історико-культурної спадщини, казкових куточків інших областей, міст і тим самим формує професіонала – патріота України, який любить свій край і пишається його здобутками. Дбаючи про фізичне здоров’я вихованців, про високу спортивну підготовку, загартування, він прагне не лише згуртувати колектив, привчити їх до дисципліни, самостійності, організованості, витривалості, але й вчить їх здійснювати різноманітні краєзнавчі дослідження для участі в науковому товаристві Херсонського Центру позашкільної роботи «Скіф» Малої академії наук.

21 07 2021 водний похід 4

         Не дивлячись на те, що мандрівники щойно повернулися з водного походу, часу на відпочинок у них майже не має, бо знову - у похід, на цей раз пішохідний, до Карпат.

21 07 2021 водний похід

Друк