Профспілка працівників освіти і науки м. Херсон оздоровлює освітян у морських пансіонатах Херсонщини

23 07 2021 відпочинок вчителів 1

     З настанням спекотних літніх днів багато хто замислюється над тим, як провести відпустку, херсонські освітяни не виняток. Адже за час літніх канікул треба не тільки встигнути скинути вантаж втоми, але й запастися енергією на наступний навчальний рік, словом, відпочити від усіх повсякденних турбот і проблем.

       Безумовно, відпочинок за путівкою – це добре, але не дешево. Однак, якщо путівка від профспілки…

      Кожна профспілка діє відповідно до свого статуту і в рамках затвердженого на рік кошторису. Як повідомила голова профспілки працівників освіти і науки м. Херсон Галина ГРИВНЯК, цього року ціни на проживання на базах відпочинку знижено на 50-70%. Тобто, профспілкова організація освітян сплачує від 50 до 70% вартості відпочинку, а іншу частину сплачують самі відпочиваючі, що значно полегшує витрати педагогів міста на літне оздоровлення.

 

23 07 2021 відпочинок вчителів

       Цього року у херсонських освітян оздоровчий період почався з 17 червня. Вчителі разом зі своїми сім’ями відправилися на відпочинок у санаторій «Чайка» (с. Лазурне), базу відпочинку «Порто» (с. Залізний Порт), пансіонат «Південний» (с. Хорли) та пансіонат «Славутич» (с. Приморське), також у «Славутичі» з 30 серпня 2021 року, за бажанням, будуть оздоровлені непрацюючі пенсіонери-освітяни.

       Транспортні послуги педагогам надає приватна фірма «Скіф», перевізник доставляє людей до кінцевого пункту призначення комфортабельними автобусами.

       Також за кошти профспілки педагогічні колективи херсонських закладів освіти мають змогу поїхати на екскурсії у Карпати, Вілково, Одесу та за маршрутами «Туристичної Херсонщини2.

       Оздоровчий період у освітян триватиме до 19 серпня 2021 року.

       Гарного всім відпочинку!

Друк