Світла пам"ять...

   

 
фото

      6 серпня пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця Ольга Василівна Кацер, заступник директора з навчально-виховної роботи Херсонського навчально-виховного комплексу №15 Херсонської міської ради.

        Її серце перестало битися на 62-му році життя. Воно було віддане дітям і освіті. З 1979р. працювала в НВК №15. Загалом понад 40 років свого життя вона присвятила навчанню та вихованню підростаючого покоління. Вчитель математики та початкових класів за освітою, працелюбна за натурою, вона ніколи не пасувала перед труднощами, згуртовувала колектив і націлювала його на поступ уперед. Вона ніколи не скупилася на добре слово, підтримку, не шкодувала ні сил, ні часу, щоб втілити намічене. Мудрі зерна науки, щедро засіяні в душі її колег, щира людська вдача ще довго проростатимуть світлою пам’яттю. Світлий, добрий спомин назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала. 

       У ці скорботні дні колектив НВК №15, керівники закладів освіти міста, управління освіти, профспілка працівників освіти та науки м. Херсона, ГО «Асоціація працівників закладів освіти м. Херсона» висловлюють щирі співчуття родині покійної, розділяють невимовний сумі тугу її близьких і рідних.

svichka 02

Друк