Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху

 

     осв 1       19 серпня у місті Києві відбувався Всеукраїнський освітній форум «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху». Освітян області у засіданні профільної стратегічної сесії «Творці змін освітнього простору Нової української школи. Молоді вчителі з Першою леді України» представляла учитель хімії Херсонської гімназії №13 Юлія Лисак.

 

    осв 2 Цікава й насичена програма заходу передбачала зустріч з Оксаною Фіцайло, в.о начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти і науки України, Оксеном Лісовим, директором Національного центру «Мала академія наук України», Наталією Софій, першою заступницею директора Державної установи «Український інститут розвитку освіти», у ході яких відбувся обмін думками щодо нових підходів до навчання та змісту освіти, можливостей МАН для дітей та вчителів у ході ключової освітньої реформи «Нова українська школа».

   Інтерактивна екскурсія Музеєм науки, участь у майстерках «Інтеграції в навчальний процес популярних настільних ігор», «Експерименти в кишені», «Бум-бум труби як інструмент інклюзивного навчання. Наука + мистецтво», науковий фотосет, телеміст з Unit City стали напрочуд позитивними молодої вчительки, яка готова знайомитися з успішними людьми, продукувати нові ідеї в освітній процес. 

Друк