Херсонські ракетомоделісти переможці Чемпіонату світу!

13 10 2021 ракетомоделісти

      Днями відбувся Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту 2021 року серед дорослих спортсменів та юніорів, який проходив в румунському місті Бузеу.

     17 країн делегували свої збірні команди до участі в цих змаганнях. Серед країн-учасниць і Україна, до складу команди якої ввійшли спортсмени з Дніпра, Ніжина, Шостки, Івано-Франківька, Полтави та Херсона.

    Херсон представляли дорослі - Сидоренко Віталій, керівник гуртка моделювання ракет Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді та його вихованці - юніори Казенов Єгор і Бабякін Роман.

 

13 10 2021 ракетомоделісти 1

    Наші хлопці ввійшли до збірної команди України в категоріях ракетомоделей на тривалість польоту - з парашутом, стрічкою, ракетопланом та здобули 6 призових місць.

   Такий успішний виступ дав підставу для присвоєння Роману Бабякіну спортивного звання «Майстер спорту України».

   Єгор Казенов підтвердив своє спортивне звання «Майстер спорту України» та виконав кваліфікаційні норми та вимоги до спортивного звання «Майстер спорту України міжнародного класу».

  Сидоренко Віталій цього року, вкотре, підтвердив спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу».

  У загальному заліку за олімпійською системою, по кількості медалей, збірна команда України посіла на цьому Чемпіонаті третє командне місце, поступившись командам Польщі та Росії.

 Вітаємо спортсменів з перемогою! Попереду - Чемпіонат Європи 2022 року в Сербії, а далі, в 2023 році - Чемпіонат світу в США. Сподіваємося, що ракетомоделісти Херсону і далі здобуватимуть високі спортивні нагороди!

Друк