Спортакіада школярів з тенісу та шахів

Щойно повернулися збірні команди міста Херсона зі змагань з шахів, шашок та настільного тенісу, що проводилися 26-27 березня 2012 року в м.Новій Каховці за програмою обласної Спартакіади школярів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів області.

За підсумками міських змагань з шашок місто Херсон представляла команда-переможець - Херсонська багатопрофільна гімназія № 20 ім. Б.Лавреньова. Серед 16 команд області за підсумками семи турів команда гімназії №20 виборола І місце. 

У змаганнях з шахів взяли участь 17 команд (68 учнів) з міст (Херсон, Каховка, Нова Каховка) та районів (Генічеський, Каланчацький, Каховський, Бериславський, Чаплинський, Цюрупинський, Голопристанський, Іванівський, Лепетиський, Великоолександрівський, Нововоронцовський, Новотроїцький, Скадовський, Горностаївський) Херсонської області.

Перше загальнокомандне місце посіла команда м.Херсона, представлена учнями Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 28 Херсонської міської ради.

У змаганнях з тенісу взяли участь 70 учнів з 18 міст і районів Херсонської області. Збірна команда м.Херсона, до складу якої увійшли учні гімназії № 20, навчально-виховного комплексу № 48 та фізико-технічного ліцею, посіла ІІ місце у змаганнях серед юнаків і 4 загальнокомандне місце.

Управління освіти вітає колективи навчальних закладів-переможців та бажає подальших успіхів. 

Друк