logo

Вступне слово

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 


Шевченко Тара Вікторович

Доброго дня !!!

Сьогодні хотів залишити заявку на наявність вакантних місць роботи вчителя. Але мне не пустили до приміщення міського відділу освіти спираючись на карантинні заходи. Якщо можно напишіть номер телефону, щоб я міг залишити інформацію щодо даного питання!!!

Понеділок, 25 травня 2020, 11:51
Гопкин Чячеслав Николаевич

Добрый день, у меня после выхода с карантина для возобновления ребёнка в садике просят справку от мамы ребёнка о том что она работает и не может сидеть с ребёнком. Ссылаются на сайт гор совета, я там данной информации не нашёл. 

Нужно ли предоставлять заявлять такую справку? 

Неділя, 24 травня 2020, 14:51
Юрій НІКОНОВ

Шановний дописувачу!

З 25 травня 2020 року відновився освітній процес у закладах дошкільної освіти міста.

Задля уникнення масових скупчень дітей у медичних закладах та наражання їх на небезпеку зараження вірусом COVID-19, медичні довідки при прийомі у дитячий садок надавати не потрібно.

Дитина повинна йти до дошкільного закладу без температури тіла понад 37,2 та ознак респіраторних захворювань. Діти, в яких виявлено вищезазначені ознаки, не допускаються до відвідування садочка.

Згідно чинного законодавства України батьки, або особи, які їх замінюють несуть відповідальність за здоров’я дитини.

Для вжиття відповідних заходів щодо викладеної Вами інформації просимо повідомити номер закладу дошкільної освіти який відвідує Ваша дитина до Громадської приймальні сайту управління освіти: https://gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_vitabook&view=vitabook&Itemid=112, або звернутися до спеціалістів відділу дошкільної освіти управління освіти Херсонської міської ради за телефоном: 49 50 20

Понеділок, 25 травня 2020, 09:18
Виктория

Здравствуйте. Муж( участник АТО ) недавно  умер. Сохраняется ли для ребенка льгота на бесплатное питание в садике?

Субота, 23 травня 2020, 12:53
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Вікторіє!

Якщо Ваш чоловік є визнаним учасником АТО, то за дитиною згідно чинного Законодавства України зберігаються пільги. Тобто Ваша дитина і надалі харчуватиметься у закладі дошкільної освіти за кошти міського бюджету.

Понеділок, 25 травня 2020, 11:51
Виктория

Скажите, пожалуйста, предусмотрено ли приобретение для детских садиков антисептиков, масок и перчаток за государственные средства. Или это должны покупать родители? Также кто должен обеспечивать наличие жидкого мыла и бумажных полотенец? 

Субота, 23 травня 2020, 12:48
Пескова Виктория Викторовна

Шановний Юрію Миколайовичу!
Перед усім засвідчую Вам свою повагу та звертаюсь з наступного питання.
27 травня 2020 року відбудеться о 10.00 конкурсна комісія щодо визначення переможця на посаду директора школи 24 та оголошення результатів. Безумовно комісією перевага буде надана людині з діловим якостями та ефективному менеджеру. Але ж я, як мати двох дітей занепокоєна питанням чи залише новий керівник початкову школу?!. Я прошу Вас та членів комісії враховувати, що емоційний стан дитини це дуже важливо. Якщо буде надано перевагу керівнику, який припине існування початкової школи, то діти існуючих класів вимушені будуть шукати місця в нових школах. Я вважаю, що усім у кого є діти зрозуміло, що для дитини, яка тільки отримала нових друзів, звикла до вчителя, полюбила його цє велике моральне навантаження. Виходячи з всього вищезазначеного, я сподіваюсь, що під час розгляду презентацій Ви та члени комісії звернете увагу чи планує новий директор залишити початкову школу. Дякую за небайдужість до вирішення актуальних питань

Субота, 23 травня 2020, 08:04
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Вікторіє!

Ваше звернення буде направлене у визначений термін (у день проведення конкурсу) на розгляд членам конкурсної комісії управління освіти Херсонської міської ради.

Понеділок, 25 травня 2020, 11:51
Мануйлова Каріна Ігорівна

Доброго дня,в червні закінчую бакаларва на вчителя історії,  хочу влаштуватися на роботу вже до вересня,де можуть мені допомогти?

Вівторок, 19 травня 2020, 15:57
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Каріно!

Згідно абзацу п’ятого, частини другої ст. 26 ЗУ «Про загальну середню освіту»: «Заступник керівника, педагогічні та інші працівники закладу загальної середньої освіти призначаються на посади та звільняються з посад керівником цього закладу».

Рекомендуємо Вам звертатися безпосередньо до закладів освіти, в тому числі через сайти закладів, або залишати свої персональні дані для зворотного зв’язку у відділі кадрів управління освіти Херсонської міської ради, за адресою вулиця Воронцовська, 15-а, тел.: 42 33 36, ел. адр.:  irina_kadr.uo@ukr.net

Середа, 20 травня 2020, 11:10
Набока Олена Василiвна

Здравствуйте. Правда ли,что приняли закон о том, что в лицей могут поступать школьники  только после 9-го класса?

Вівторок, 19 травня 2020, 13:36
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані ОЛЕНО!

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» ліцей є закладом середньої освіти III ступеня, що забезпечує профільну середню освіту. Тобто заклад третього ступеня це ліцей, де дітей на навчання набирають з 10-го класу, і впродовж трьох років вони здобувають профільну освіту та готуються до вступу до ВНЗ.

Четвер, 21 травня 2020, 12:06
Юрченко Юлія Вікторівна

Добрый день! хочу услышать подтверждение или опровержение слуха что в 24школе закрывают начальную школу! у меня учится в этой школе старшая дочь, и я очень хотела что бы училась и младшая которая на данный момент в первом классе, и я и все родители просто в шоке от таких новостей что на второй класс нам надо будет искать другую школу!!! если бы мы хотели что бы наши дети учились в других школах мы бы не надрывались попасть в эту именно школу!!!как можно загубить такую школу Которая по Украине занимает такие места переплюнув даже 30ку!!! надеюсь услышать ответ на мои вопросы! спасибо.

Субота, 16 травня 2020, 17:10
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані ЮЛІЄ!

Відповідно до нормативних документів, відповідальність за формування мережі класів закладу освіти покладено на директора школи.

Для з’ясування питання набору дітей до першого класу Ви маєте звернутися до директора спеціалізованої школи №24 Овчаренко Тетяни Іванівни.

Рішення щодо зміни типу закладів будуть прийматися із урахуванням пропозицій адміністрації шкіл.

Середа, 20 травня 2020, 11:18
Катлерова Ольга Васильевна

Здравствуйте, скажите, а где можно узнать информацию сколько денег выделяется на школу и куда они потраченны. Я имею ввиду именно гос. деньги, а не родительские. 

П'ятниця, 15 травня 2020, 16:07
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Ольго!

Загальну інформацію щодо виділення та витрат бюджетних коштів освітніми закладами міста Централізована бухгалтерія управління освіти Херсонської міської ради, згідно Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/183-19), постійно розміщує на Єдиному вебпорталі використання публічних коштів (Є-дата), ознайомитися з нею Ви можете за посиланням:

https://spending.gov.ua/new/disposers/02146713/agreements

Якщо ж Вас цікавить певний заклад освіти, то на сайті кожної школи міста розміщено інформацію щодо конкретних витрат бюджетних та батьківських коштів, також на сайті управління освіти є розділ «Публічні фінансові звіти закладів освіти», де також можете ознайомитися з інформацією яка Вас цікавить:

https://gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6030&Itemid=886

Понеділок, 18 травня 2020, 10:25
Янко

Здравствуйте! 
Я, отучившись в Крымском Вузе получил диплом о высшем образовании российского образца. Могу ли я поменять его на Украинский ? 
Если да, то какая процедура за этим стоит, и сколько времени это может занять ? 
С уважением, 

Четвер, 14 травня 2020, 09:16
Юрій НІКОНОВ

Шановний дописувачу!

Усі питання, що стосуються закладів вищої освіти, розглядаються управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації. Тому радимо Вам звернутися до спеціалістів вищезазначеної установи.

Тел.: 26 - 42 – 88

Четвер, 14 травня 2020, 14:04
Хорошун Вікторія Вікторівна

запит на інформацію

прошу протягом 5-ти днів , згідно чинного законодавства України надати інформацію та копії документів, а саме: 1.чи видаються свідоцтва про закінчення освіти на платній основі? скільки потрібно здавати батькам учнів коштів для виготовлення свідоцтв про освіту? чи отримають свідоцтва ті учні, у котрих у батьків не має коштів на виготовлення свідоцтв? чи забезпечується з бюджету фінансування на виготовлення свідоцтв для учнів шкіл? дякую за порозуміння та чекаю на відповідь. мама випускника.

Середа, 13 травня 2020, 19:22
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Вікторіє!

За рахунок бюджетних коштів здійснюються видатки на виготовлення випускних документів про освіту для осіб, які здобули за кошти державного або місцевих бюджетів базову середню освіту чи повну загальну середню освіту в закладах загальної середньої освіти. Водночас сплачується вартість послуги за виготовлення документів на основі фотокоп’ютерних технологій (затверджено Міністерством освіти і науки України) та послуги з проведення аналізу, перевірки документів, поданих  закладом освіти для їх виготовлення.

Для забезпечення випускників 2020 року документами про освіту кожним керівником школи із ТОВ «Херсонський регіональний центр «ОСВІТА» укладаються відповідні угоди. Директорові школи №55 доручено надати Вам роз’яснення по суті поставлених  запитань.

Вівторок, 19 травня 2020, 11:13
Костюкова Марина Юрьевна

Добрый день. Сын учится в 45 школе в 4 классе. В начале учебного года было предложено изучение немецкого языка, как пробные занятия, если решим изучать в 5 классе(возможно наш преподаватель имела ввиду не это, но я поняла именно так). Теперь точно знаю, что ребёнок изучать немецкий не хочет, дай бог выучить английский. Возможности нанимать репетитора нет. И если с английским я ему хоть как то могу помочь, то с немецким языком нет.

Скажите, если возможность отказаться от второго иностранного? Тем более в нашем классе есть ещё родители, которые не хотят, что бы их ребёнок учил немецкий. И у всех одна причина, им бы один язык хорошо знать

Понеділок, 11 травня 2020, 12:37
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Марино!

З метою складання проєкту навчального плану закладу на 2020/2021 навчальний рік у січні 2020 року класними керівниками, за дорученням адміністрації школи №45, було проведено попереднє опитування батьків стосовно вивчення другої іноземної мови.

За результатами повторного опитування (квітень 2020 року) вивчення німецької мови в 5 класі у 2020/2021 навчальному році не передбачено.

Четвер, 21 травня 2020, 12:03
Филимонова Елена Сергеевна

Уважаемый Юрий Николаевич!

В связи с принятием Закона Украины "О полном общем среднем образовании" с 2020 года в Украине ликвидируются санаторные школы. Указанное нововведение должно коснуться и УВК "Школа гуманитарного труда" ХОС. Прошу сообщить,  начата ли реорганизация данного учебного заведения? Закреплена ли территория обслуживания за гимназией ШГТ? И какой порядок зачисления/перевода  детей, которые в этом году получили начальное образование в УВК "ШГТ" ХОС (оканчивают 4-й класс) в гимназию этого же заведения (или гимназию, которая будет создана в результате реорганизации Школы гуманитарного труда)? Поскольку на сайте школы данная информация отсутствует.

 

П'ятниця, 08 травня 2020, 21:16
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Олено!

Навчально-виховний комплекс «Школа гуманітарної праці» ХОР знаходиться у підпорядкуванні Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації. Тому радимо Вам звернутися до спеціалістів вище зазначеної установи.

Тел.: 26 - 42 – 88

Середа, 13 травня 2020, 11:50
Мельник Сергій Володимирович

Здравствуйте.

Мы стоим в очереди на детский сад и согласно количества свободных мест в группе мы не попадаем в этом году в набор. Но у нас появилась льгота, которой до этого не было, поэтому и регистрировались на общих основаниях.

Можем ли мы сейчас перерегистрироваться в ту же группу, но по льготной процедуре? Если да, то как?

Спасибо

П'ятниця, 08 травня 2020, 15:02
Юрій НІКОНОВ

Шановний пане Сергію !

Положенням Про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м. Херсона не передбачено внесення змін до інформації, яку вказано батьками на момент реєстрації дитини. У Вашому випадку необхідно вилучити дитину з електронної черги та зареєструвати її із зазначенням відповідної пільги, яку необхідно підтвердити документально упродовж 10 днів після дати реєстрації.

П'ятниця, 15 травня 2020, 12:28
Іванова Юлія

Доброго дня, що чутно за дитячі садки? З 22.05 послаблюють карантин,всі заклади,підприємства працюють в звичайному режимі. Батьки також повертаються на роботу. На вулицях Херсону, парках та скверах, супермаркетах, карантину не має. Скільки ще сидіти вдома, хто буде годувати сімю?

Середа, 06 травня 2020, 21:42
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Юліє !

Заклади дошкільної освіти міста готові до відновлення їх роботи.

Проте, рішення про запровадження та продовження карантину на усій території України приймається Кабінетом Міністрів України.

Тому слідкуйте за прийняттям Урядом рішень щодо зняття карантину та відновлення роботи закладів освіти міста

Четвер, 14 травня 2020, 11:08
Копчак Вікторія Томашівна

Доброго дня, скажіть, будь ласка, в зв'язку з карантином чи будуть якісь зміни в термінах подання документів для зарахування дітей до перших класів? Чи так і залишиться з 30.04. по 31.05? Заздалегідь вдячна за відповідь. 

Понеділок, 04 травня 2020, 11:00
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Вікторіє!

Сьогодні по всій країні діють обмежувальні заходи! Розуміємо ваші хвилювання, але здоров’я  наших дітей вартує більшого!

Управлінням освіти Херсонської міської ради визначено терміни подання документів для зарахування дітей до першого класу 2020/2021 навчального року. 

Ураховуючи регламент санітарно-епідеміологічної безпеки та продовження карантину, цьогоріч 15 травня визначено днем початку приймання заяв від батьків дітей або осіб, які їх замінюють, про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти м.Херсон.

Прийом сканованих копій відповідних документів про зарахування дітей триватиме з 15 травня по 30 червня 2020 року. Оригінали документів необхідно подати після завершення карантинних обмежень. Медичну довідку також можна оформити та подати до закладу освіти після завершення карантину.

Керівникам закладів загальної середньої освіти доручено на власних вебсайтах оприлюднити інформацію щодо формату прийому документів (онлайн-реєстрація, подача електронною поштою або інший прийнятний спосіб) із дотриманням протиепідемічних заходів.

Просимо із розумінням поставитися до подачі документів та не забувати про заходи безпеки.

Середа, 13 травня 2020, 09:59
Ніконов Юрій Миколайович

ДО УВАГИ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА

БАТЬКІВ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

КУ «Херсонський інклюзивно-ресурсний центр» у зв’язку з продовженням дії карантину до 11 травня 2020 року відтермінував проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та корекційно-розвиткових занять. Ми маємо дбати про безпеку і здоров’я свої працівників, батьків та дітей, які відвідують наш центр.

Як тільки карантинні обмеження будуть зняті, ми будемо повідомляти батькам про дати зустрічей. Запевняємо, що до початку навчального року всі бажаючі батьки отримають Висновки про комплексну оцінку розвитку дитини.

На разі КУ «ХІРЦ» у дистанційному режимі продовжує виконувати всі необхідні завдання. Фахівці спілкуються з батьками та педагогами в телефонному або онлайн режимі. Індивідуальні консультації з питань організації навчання дітей з особливими освітніми потребами, зарахування їх до закладів освіти, фахової допомоги можна отримати з 8:00 до 17:00 за телефоном: 066 292 31 82 або через листування електронною поштою kyhirc@ukr.net чи сторінку установи у Facebook за посиланням https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80-105773947737225/?epa=SEARCH_BOX

З нетерпінням чекаємо зустрічі! Будьте здорові! Бережіть себе та своїх дітей!

З повагою, колектив Херсонського

інклюзивно-ресурсного центру.

 

 

Субота, 02 травня 2020, 20:57
Сiдлецька Олена Василiвна

Доброго дня, скажiть, будь-ласка, чи законно адмiнiстрацiя школи вимагаэ грошi за те, що вчитeлi працюють дистанцiйно.

Середа, 29 квітня 2020, 14:05
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Олено!

Повноваженням керівника закладу освіти є забезпечення виконання освітніх програм, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання.

Робота педагогічних працівників під час карантину, якщо вони працюють дистанційно, оплачується із розрахунку заробітної плати, установленої під час тарифікації, що передувала початку карантину.

Середа, 13 травня 2020, 11:48
Чайка-Затарі Юлія Григорівна

Скажіть будь ласка, у які терміни та яким чином адміністрація школи має проводити опитування батьків, щоб складати варіативну частину навчальних планів на 2020-2021 навчальний рік? Я розумію, що зараз карантин, і педагоги працюють дистанційно, але ми, як батьки, непокоїмося, що у варіативну частину на новий навчальний рік "за нашою спиною" адміністрація школи в імперативному порядку внесе ті предмети, які потрібні їм, а не нашим дітям.
Хотілося б отримати повне роз'яснення з вказаного питання. Дякую! 

Вівторок, 28 квітня 2020, 10:14
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Юліє!

Заклади загальної середньої освіти щорічно складають робочий навчальний план з конкретизацією варіативної складової, враховуючи особливості регіону та індивідуальні освітні потреби учнів.

Робочий навчальний план затверджується педагогічною радою школи. Як правило, це  відбувається в кінці навчального року.

Для детального роз’яснення стосовно термінів формування робочого навчального плану, раджу звернутися безпосередньо до директора школи, де здобуває освіту Ваша дитина.

Четвер, 07 травня 2020, 11:45
Овчар Аліна Валеріївна

Шановний пане Ніконов! 

Роз'ясніть, будь ласка, ситуацію з додатковими (платними) освітніми послугами під час карантину, який є форс-мажорною обставиною. 

Чи законно школа вимагає в батьків оплату за додатковий розподіл на підгрупи, наприклад, якщо діти навчаються вдома.

Четвер, 23 квітня 2020, 15:02
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Аліно!

Відповідальність за якість платних освітніх послуг, встановлення їх вартості та економічне обґрунтування несе керівник закладу освіти, що є характерною рисою їх автономії та самоврядування.

Ураховуючи епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні, та оголошений карантин, продовження чи призупинення надання додаткових освітніх послуг має бути вирішено адміністрацією із батьками.

Вівторок, 28 квітня 2020, 12:08
Ольга Игоревна

Здравствуйте, Юрий Николаевич. Можно получить информацию о тех садиках, где есть ясельные группы в районе Хбк (в первую очередь) и в центре. Обращались в несколько д/садов в районе - сказали «что вы хотите, если ещё рано». Да, ребёнку ещё нет года, но мне нужно заранее планировать этот вопрос, так как ситуация такова, что сидеть в декрете до 3-х лет я не могу и нужно выходить на работу. Спасибо за ответ 

Понеділок, 20 квітня 2020, 03:34
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Ольго!

У кожному закладі дошкільної освіти, які розташовані у Дніпровському районі (крім закладів, розташованих у сільській місцевості), функціонують групи раннього віку для дітей віком від 2-х до 3-х років. Для зарахування Вашої дитини у заклад дошкільної освіти Вам необхідно зареєструвати її до електронної черги, на сайті Херсонської системи онлайн реєстрації до дошкільних навчальних закладів Херсонської міської ради за посиланням: https://kingad-reg.ftl.kherson.ua/.

Середа, 29 квітня 2020, 09:41
Маргарита

Добрый день скажите пожалуйста интересует вопрос по поводу выплаты денежных средств в связи с карантином.я как малоимущих семья подала документы до 10 апреля а справку с собеса о том что у меня есть статус малообеспеченной семьи  15 апреля .то почему мне не пологается выплата за март месяц?

Четвер, 16 квітня 2020, 12:23
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Маргарито!

Відповідно до розпорядження  міського голови від 06.04.2020 №82 р „Про надання грошової допомоги”, управління освіти міської ради спільно з виконавчими органами районних у м.Херсоні рад щомісяця, до 10 числа, починаючи з квітня 2020 року, на період карантину, надає управлінню соціальної політики міської ради списки осіб, які мають право на отримання безкоштовного гарячого харчування в загальноосвітніх навчальних закладах.

Отже, ще раз наголошую на тому, що виплати розпочнуться з квітня 2020 року. У березні  поточного року така грошова допомога нікому не надавалася.

Субота, 25 квітня 2020, 13:45
Иванова Елена Александровна

Скажите пожалуйста на каком основании учителя и д /сады должны со своей зарплаты выделять на помощь больницам. Где это написано. !!!!! Постановление укажите. У нас з/ п не позволяет всем помогать. На это есть государство. Если не примите меры отказа будем звонить на горячую линию. Пусть депутаты помагают.

Понеділок, 13 квітня 2020, 09:05
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Олено!

На сьогоднішній день управління освіти Херсонської міської ради не ініціювало участі освітян у жодних акціях.

Профспілка працівників освіти та науки міста Херсона запропонувала херсонським освітянам долучитися до Всеукраїнської акції «Підтримай медика».

Рішення про надання або не надання благодійної допомоги приймається кожною особою самостійно. Керівник або будь-хто інший з працівників закладу не має права вимагати кошти. Тому, надання благодійної допомоги виключно Ваша справа.

Для об’єктивного з’ясування ситуації та оперативного реагування на викладену Вами інформацію просимо повідомити номер закладу в якому Ви працюєте.

Понеділок, 13 квітня 2020, 11:56
Глимботская Галина Александровна

Добрый вечер! Подскажите пожалуйста где у нас есть школы где есть логопедические классы, для ребенка который не выговаривает шипящих звуков, кроме 25 школы. Спасибо

Понеділок, 13 квітня 2020, 01:58
Юрій НІКОНОВ

Шановна Ганно Олександрівно!

У Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 47( вул. Філатова, 30, тел. 22-61-67.) функціонують логопедичні класи. Для зарахування в такий клас необхідно звернутися за консультацією до Інклюзивно-ресурсного центру ( тел. 0662923182, вул. Ярослава Мудрого 4). До логопедичного класу зараховують дітей зі складними порушеннями мови. У інших випадках корекційну роботу з дітьми , які мають проблеми проблеми вимови, проводять логопеди логопедичних пунктів

У період карантину Ви можете отримувати дистанційно допомогу логопедів дитячих садочків та самі допомогти дитині вдома користуючись їх порадами ( сайт управління освіти, «Корисні поради»  за  посиланням :https://gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2935&Itemid=619&jsmallfib=1&dir=JSROOT%2Fporady%2F%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8_%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B0).

Середа, 15 квітня 2020, 17:23
Котова лилия Владимировна
 Добрый день! Обращаются к вам родители младшей школы № 56, 4 класс. Мы попали в сложную ситуацию с карантином. И учителя, и родители.   Мы занимаемся с детьми дома- и относимся к обучению с ответсвенностью и добросовестно все выполняем. Но возмущает  объем заданного.  То количество работ, которое задает нам наш классный руководитель  невозможен! Мы никогда столько не выполняли ни в классе, ни дома! 
 Рабочий день у детей с 8 до 13. Мы делаем домашнее задание до 9 вечера!. 
 Карантин ,дети сидят дома, выходить нельзя, свежего воздуха нет. Зато учеба целый день! Ну разве так можно! Для детей это стресс и нездоровая нагрузка!  Уже голова у детей болит!  Родителей сегодня разорвало просто , когда мы увидели очередное задание.
 Сбрасываю для образца, чтобы Вы понимали, почему мы возмущены. Возьмем  два дня для примера. 7апреля и 9 апреля
 Это не просто список того, что надо сделать. Учитель снимает видео и в видео куча заданий, и плюс еще пару  упражнений на дом,  которое она озвучивает в своих презентациях.  ( по математитике до 8 упражнений). Пожалуйста , дочитайте мое сообщение до конца и все просмотрите! Это сколько дети должны сидеть перед компьютером, это вообще реально для детей 10-ти лет!?????
 Или классный руководитель   не успевает за программой, или мы не знаем что происходит. В таком режиме дети с начала карантина.   Конечно учиться надо,  но  не  крови из носа.
 Вниз пролистайте, посмотрите задание по природе за 9 апреля. Это не может не возмущать.  И это мы сбросили только 2 дня! Классному руководителю говорить побоялись- потому как отыграется на детях- это мы уже проходили.  Хотя после этого сообщения нам и так попадет. Но уже такое отношение и к нам и к детям  осточертело .
 Отреагируйте пожалуйста, потому как отправим выше. И еще,  учитель сбрасывает классную работу и домашнюю на следующий урок., Но сделать все  нужно в этот же день до 21-00 ( хотя следующий урок через 4 дня!)
С ув. Родительский комитет 
 
Рус.яз.07.04.2020
1) Проверить дз
2) Посмотреть видео №1 ( куча заданий в нем)
3) Сделать физминутку
4) Просмотреть видео №2  (куча заданий в нем)
5) Выполнить тест по ссылке https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=421371
6) выслать дз до 08.04 до 21.00

Поехали дальше
Укр.чит.07.04.2020
1) Виконати тест за посиланням https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=421129 до 07.04.до 21.00
2) Ознайомитись з біографією письменника М. Йогансена
3) Дати відповідь на запитання: що ти знаєш по мурах? (усно)
4) Подивитись відео про мурах
5)Озайомитись з оповіданням " Як мурашки наїлися цукру" с.156 -159
6) Відпочинь. Виконай фізхвилинку.
7) Дати відповіді на запитання після тексту
8) Дати відповіді на додаткове завдання
9) Дз С.156 - 159 виразне читання 
Математика 07.04.2020   ( тут  4 номера  сделать. А вчера их было 7!)
1) Проверьте дз
2) Выполните матем.дикт.
3) Просмотрите моё видео объяснение
4) Выполните №№ 825, 826, 829, 830
5) Выслать мне задание до 07.04.до 21.00


 
Я в мире 07.04.2020
1) Выполнить тест по ссылке https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=917600 до 07.04.до 21.00
2) Просмотреть презентацию и ответить на вопросы (в презентации)
3) Работа в учебнике с 108 -115
4) задания 2 и 3 выполнить до 13.04

  А теперь за сегодня, за 8 апреля!  Природоведение меня повергло в шок!
Природоведение 09.04.2020
Проверка дз:
1) Пройти тест "Водоёмы Украины" по ссылке https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=249780 до 09.04 до 21.00
2) Пройти тест "Моря Украины" по ссылке https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=825872 до 09.04 до 21.00
Обращаю внимание детей: в тест можно заходить ОДИН раз!
Тема: Какие типы почв есть в Украине?
1) Посмотреть видео 1
2) Посмотреть видео 2
3) Посмотреть видео 3
4) Работа с учебником с.144 - 146. Прочитать, ответить на вопросы
5) Выполнить задание в тетради с.52
6) Сделать физминутку
Тема: " Природные зоны Украины"
1) Посмотреть видео 4
2) Работа с учебником с. 147 -148. Прочитать , ответить на вопросы.
3) Работа с контурной картой
На контурной карте №3 (вкладка в тетради) нанеси природные зоны Украины (цветными карандашами). Тебе поможет учебник с. 148.
4) Закрепи материал в тетради с. 53
Все задания в тетради выслать мне до 15.04.до 21.00

Литературное чтение 09.04.2020
Проверка дз:
1)Пройти тест по ссылке: https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=520037 до 09.04.до 21.00
Тема: Г.З. Глушнёв " Ещё на чёрных ветках"
1) Поработай с тренажёром для увеличения техники чтения
2) Онакомиться с биографией Г.З.Глушнёва
3) Ознакомиться со стихотворением на с 143
4) Дать ответы на вопросы:
- Какая весна описывается в стихотворении: ранняя или поздняя? Докажи словами из стихотворения.
- Для чего автор искал подснежники?
- Сорвал ли их автор? Почему?
Тема: Е.В. Григорьева "Темнота"
1) Ознакомиться с биографией писательницы
2) Прочитать стихотворение "Темнота" с. 141
3) Дайте ответы на вопросы:
- Как вы думаете, с какой целью было написано это стихотворение? Что хотела донести до ребят автор?
ДЗ
Научиться читать выразительно стихотворения 
Українська мова 09.04.2020 ( в видео 6 заданий и еще домашних  два)
1) Продивитись відео ( 6 заданий и 2 домашних)
2) Виконати всі завдання з презентації і надіслати мені до 10.04. до 21.00
 
 
 
П'ятниця, 10 квітня 2020, 14:29
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Ліліє!

Поділяю Вашу стурбованість, оскільки для учнів початкових класів при визначенні доцільності, характеру, змісту та обсягу домашніх завдань необхідно враховувати індивідуальні особливості учнів та педагогічні вимоги.

Згідно із Законом України «Про освіту» безпосереднє управління закладом здійснює директор, який несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Ваш лист надіслано директору Херсонського навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад-спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ст. – гімназія” № 56 Херсонської міської ради за належністю та для прийняття відповідного управлінського рішення.

Понеділок, 13 квітня 2020, 12:48
Powered by JoomVita VitaBook