logo

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 


Ольга

Доброго дня!

Яким чином можливо забезпечити школу підручниками для 4 класу?

Ми зараз в 3. І нам вже кажуть - шукайте підручники для 4 класу.

Чи не повинна держава їх надавати?

Коли потрібно було купити хрестоматію сучасної української літератури - я погодилась. Бо це одна книга за 100 грн. на 2 роки.

Але купити всі підручники, кожен з яких 120-150 грн?! 

І ця проблема існує вже декілька років. Чому ніхто не може її вирішити? Чи ніхто не хоче?!

Четвер, 18 квітня 2019, 15:41
Татьяна

Скажите пожалуйста к какой школе по прописке мы относимся. Адресс прописки ребенка: г. Херсон, ул.Карбышева 2.

Четвер, 11 квітня 2019, 14:01
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Тетяно!

З повним переліком територіального обслуговування шкіл м. Херсона Ви можете ознайомитися на сайті управління освіти Херсонської міської ради у розділі: «Нормативно-правова база» - «Рішення» - «Перелік територій закріплених за ЗЗСО».

Перехід за посиланням:

https://gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1201&Itemid=655&jsmallfib=1&dir=JSROOT

 

Четвер, 18 квітня 2019, 15:34
Чернов Ігор Ігорович

 Шановний Юрій Миколайович.

Дуже шкода, що я не отримав віподвіді на жодне запитання.

Ви вказуєте на те, що дитячий садок знаходиться на самостійному балансі. однак це не означає, що це приватна власність з місцевим царем, який може: 
-порушувати законодавство;
-ігнорувати потреби дітей;
-вчиняти тиск на працівників ДЕРЖАВНОЇ установи, та поводитися с робітниками наче з властними рабами. Це все ще ДЕРЖАВНА УСТАНОВА.
Будь-яка установа має контролюватися державними органами, і вам вказали на порушення, вказали також, що звернення до керівника не дають позитивного результату, та лише призводять на ще більший тиск на вихователів та інших працівників. Не вкладається у голову, як ви можете таке ігнорувати та продовжувати пропонувати звернутися до керівника. Керівник порушує законодавство!!! Це все одно, що до вашої хати вломляться, ви подзвоните до поліції, а вам скажуть, зверніться до тих, хто до вас вдерся, він вирішує, чи вдертися до вашої хати, чи ні. АБСУРД. Прошу не ігнорувати вказані нижче факти, батьки наполягають на призначення перервірки учбового закладу за фактами:
-тиску директора учбового закладу №38 на працівників закладу (що є порушенням трудового законодавства);
-перевищення службових повноважень;
-попирання інтересами дітей;
-порушеннями у фінансовому веденні справ садочку;
-прошу також звернути увагу на витрати керівника позабюджетних коштів;
-звернути увагу на витрати бюджетних коштів (багато статей кошторису є завищеними - ті ж предмети на ринку коштують у 2-3 рази меньше).

Все ще наполягаємо на призначенні детальної перервірки учбового закладу та оприлюдненням її результатів. У разі продовження ігноруванная данної ситуації, що викликає багато обурення у батьків, будемо вимушені діяти інакше, та  звертатися с письмовими скаргами на дії керівника учбового закладу, на бездіяльність міської влади та безпосередніх керівників у міскому відділі освіти у Міністерство освіти і науки України, правохоронні органи, депутатам всії фракцій, організацій захисту прав дитини та трудову інспекцію, тощо. З нетерпінням чекаємо на Ваше рішення.
Середа, 10 квітня 2019, 17:41
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Ігоре Ігоровичу!

З метою повного та об’єктивного розгляду питань, викладених у Вашому зверненні, управлінням освіти  буде створено відповідну комісію. 

Якщо Ви є учасником освітнього процесу закладу дошкільної освіти №38 (батьком вихованців садочка або особою, яка її замінює), то пропонуємо Вам ввійти до складу зазначеної комісії. Повідомте, будь-ласка, відділ дошкільної освіти за тел. 49 50 20, як з Вами можна зв'язатися для подальшої роботи.

Середа, 17 квітня 2019, 09:47
Чернов Ігор Ігорович

Доброго дня. Бачив відповідь, надану батькам учнів 54-ої школі,в якій надали інформацію щодо розміру наданих коштів на потреби ремонту.
Прошу надати подібну інформацію щодо забезпечення дошкліьного закладу №38 м Херсона, а саме про розмір наданих бюджетних коштів 2018-2019рр на потреби:
-придбання предметів довгострокового користування;
-ремонту будівлі, даху, поточного ремонту, дитячих майданчиків, тощо;
-закупівлю дитячої канцелярії.
Також прошу надати відповідь, які органі місцевого самоврядуванная наділені повноваженням контролювати фінансово-господарьку діяльність дитячого садочку, якими законами повинен керуватися керівник учбового закладу при вирішенні питання, повязаним з розподілом батьківских коштів, які вони сплачують на потреби дитячого садочку?Що робити, якщо кошти витрачаються не згідно найбільших потреб, а керівництво купляє, напирклад, декоративні ляльки в українському вбранні за кошт батьків перед атестаціїю закладу 11 квітня, що фактично є перевищенням службових повноважень?Звернення до керівництва дитячого садочку не дають ніякого результату. Керівницто іх ігнорує.
Також прошу надати відповідь, чому на сайті дитячого садочку відсутній доступ до фінансового звіту дитячого садочку?
http://joxi.ru/4Akg7O4uoyyvJA
Також прошу провести перевірку наявності у керівника дитячого садочку документів про ремонт даху будівлі садку у 2018 році, який виконувався за бітьківский рахунок. Дах знову протікає, керівник закладу відмовляється надати документи про ремонт у минулому році. Ці документи мають містити інформацію про гарантію на ремонт, яка надається на 3 чи 5 років у таких випадках, але ми знову вимушені платити за ремонт, бо документів просто немає.
Просимо провести перевірку згідно фактом того, что батьки вимушені регулярно за свій кошт купувати:
-побутову хімію;
-посуд;
-дитячу канцелярію;
-посуд для приготовання їжі (кастрюлі тощо).
Найголовніше, батьки наполягають на проведенні службового розлідування щодо факту морального та психологічного тиску на працівників закладу щодо роботи з батьками на предмет постійної достатньої фінансової допомоги дитячому садочку та у разі найменших питань здійснюється колослаьний тиск на працівників. Факт тиску керівником на вихователів батьки зафіксували особисто. Вихователі працюють у постійному страху встратити робоче місце, у постійному моральному та психологічному тиску! Просимо не відправляти с цими питаннями до керівника закладу, а призначити закладу прискіпливу перервірку та публічно ознайомити с усіма деталями  перевірки.

Неділя, 07 квітня 2019, 00:46
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Ігор Ігорович!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу. 

Заклад дошкільної освіти №38 знаходиться на самостійному балансі, тому всю необхідно інформацію щодо фінансової діяльності закладу Ви можете отримати лише у директора закладу.

Разом з тим, Ви не вірно вказали адресу сайту садочка. Уся інформація в наявності та розміщується щомісячно на сайті закладу дошкільної освіти №38 за посиланням www.yasli-sad38.ks.ua .

Середа, 10 квітня 2019, 13:09
Грек Ирина

Здравствуйте, мой ребенок посещает 82 сад. На июль месяц мы записаны в дежурный сад 83. Сегодня нас известили о следующем:
Всвязи с тем, что в дежурный сад записались много детей. В этом году будут распределяться по месту работы мамы. До 25.04 будет известно в какой сад попадёт ваш ребёнок. Я работаю в шуменском микрорайоне, и хочу водить ребенка в сад возле дома, а не возить с пересадками в  маршрутках.законно ли такое распределение ?

Вівторок, 02 квітня 2019, 17:36
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино!

Робота чергових закладів дошкільної освіти забезпечується,  виходячи з потреб населення, у кожному мікрорайоні міста. У своєму зверненні Ви не вказали,  хто саме надав Вам інформацію про відсутність місця у черговому закладі мікрорайону «Корабел».

Для вирішення зазначеного Вами питання зверніться безпосередньо до керівника садочка, який відвідує Ваша дитина.

 

П'ятниця, 05 квітня 2019, 08:55
Лимаренко Ольга Геннадьевна

Здравствуйте, мой ребенок посещает 5 сад. В этом году 3 июля ему исполняется 6 лет. Я планировала отдавать его в школу с 7 лет. В саду ещё в сентябре я уточнила, можем ли мы остаться там ещё дополнительно на год. Сказали можно, что ребенок будет ходить в смешанную группу. Теперь же, в марте, заявили, что не могут оставить ребенка в саду ещё на год, так как ему на момент 1 сентября будет полных 6 лет. Что нужно либо переходить в сад, где есть подготовительная группа, либо в школу. Имеют ли нас выгнать из сада только потому, что ребенку на момент 1 сентября будет полных 6 лет? 

Неділя, 31 березня 2019, 07:39
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ольго Геннадіївно!

У травні місяці діти всіх старших груп випускаються до закладів загальної середньої освіти, та якщо Ви вважаєте, що Ваша дитина не готова до навчання в школі, то для таких дітей на базі деяких закладів дошкільної освіти створюються підготовчі групи вихователі яких працюють за спеціальною програмою саме для дітей такого віку.

У кінці квітня поточного року буде визначено перелік закладів, на базі яких будуть функціонувати підготовчі групи у кожному мікрорайоні міста.

Більш детальну інформацію буде розміщено на головній сторінці сайту управління освіти.

Вівторок, 02 квітня 2019, 10:15
Хорошун В.В.

начальнику управління освіти м.Херсон

Ніконову 

від батьків, чиї діти відвідують басейн при ДЮКФП №4 м. Херсон
пр. св. Кирила та Мефодія 18А кв 47/47А
відповідь заберу наручно
тел 0951837557
  запит на інформацію
просимо Вас посприяти у надані нам відповіді та копії документів протягом 5-ти днів згідно чинного законодавства:
1. оскільки колективно звернулися до директора ДЮКФП №4 при ХМР- Бардачової О.С. , а вона не надає відповіді ,мусимо звернутися саме до управління освіти бо діти Херсона не можуть бути Вам байдужими, на балансі міста знаходиться цей басейн на території школи №46, з питанням: просимо надати копію нормативно-правових документів, на якій законній підставі у басейні дитячому займаються заняттями з аквааеробіки люди похилого віку- особи старші 18 років, а басейн розрахований для школярів та учнів ДЮКФП №4 до 18 років.
2. надати інформацію ким та коли було прийняте та підписане розпорядження про відкриття у дитячому басейні,  групи з занять аквааеробікою для осіб старших 18років- людей похилого віку? ми , як батьки дітей , що займаються плаванням у басейні, а також басейн відвідують школярі школи №46 м. Херсон- на заняттях з фізкультури, боїмося щоб діти не захворіли на різні хвороби, які мають люди похилого віку, що відвідують басейн на заняттях з аквааеробіки. не всі бактерії знешкоджує  хлор, яким  проводять дизенфекцію у басейні. і з початком занять людей похилого віку ,дозу дезинфекції хлором збільшили, що теж шкодить здоров,ю  дітей. 
3. надати копію документа ким дозволено проводити дезинфекцію басейну саме хлором, коли в усьому світі заборонено його використання, бо він не виводиться з організму, а накопичується в ньому?
4. надати інформацію коли буде заборонено групу з аквааеробіки для осіб старших 18 років, щоб ми,батьки, не хвилювалися за зараження наших діток різними віковими хворобами (грибки нігтів, кальтіпи......), бо діти все одно під час тренувань можуть ковтнути води з басейну. дякую за порозуміння та чекаю на дзвінок, щоб забрати відповідь. з повагою Хорошун В.В. та інші батьки діток, що відвідують басейн.
 
Четвер, 28 березня 2019, 09:46
Кардаш Наталя Вікторівна

Добрый день! Моя дочь ходит в 26 сад! В этом году выпуск! 4 сентября нам исполнится 6 лет! В школу нам ещё рано,да и мы не хотим!заведующая говорит, что группа уже набрана(30 детей)И нас она оставить не имеет право..Как нам быть в этой ситуации? Она имеет право нас выгнать? Не могу найти соответствующий закон!Спасибо!

Середа, 27 березня 2019, 10:39
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Наталя Вікторівно!

У травні місяці діти всіх старших груп випускаються до закладів загальної середньої освіти, та якщо Ви вважаєте, що Ваша дитина не готова до навчання в школі, то для таких дітей на базі деяких закладів дошкільної освіти створюються підготовчі групи вихователі яких працюють за спеціальною програмою саме для дітей такого віку.

У кінці квітня поточного року буде визначено перелік закладів, на базі яких будуть функціонувати підготовчі групи у кожному мікрорайоні міста.

Більш детальну інформацію буде розміщено на головній сторінці сайту управління освіти.

Вівторок, 02 квітня 2019, 10:16
Щербина Ольга Олеговна

Добрый день, подскажите пожалуйста как и где можно узнать к какой школе относится ребенок по прописке?

Понеділок, 25 березня 2019, 10:58
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ольго Олегівно!

З повним переліком територіального обслуговування шкіл м. Херсона Ви можете ознайомитися на сайті управління освіти Херсонської міської ради у розділі: «Нормативно-правова база» - «Рішення», або «Навчальні заклади» - «Території обслуговування».

Перехід за посиланням:

https://www.gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1201&Itemid=655

або

https://gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=28&layout=&Itemid=586

П'ятниця, 29 березня 2019, 10:25
Юлия Гаврилюк

Здравствуйте, имеют ли право на каникулы задавать домашние задания в младшей школе? Ознакомившись с законами я так полагаю не имеют. Что делать если ребёнку, который будет, как и положено на каникулах отдыхать, а не сидеть за учебниками и проектами, если по приходу в школу ему поставят 2-ки? 

П'ятниця, 22 березня 2019, 14:43
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Юліє!

Згідно з Державними санітарними правилами і нормами влаштування. утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01), домашні завдання не рекомендується задавати на канікули, на вихідні та святкові дні. У разі виникнення непорозумінь рекомендуємо звернутися безпосередньо до директора закладу, де навчається Ваша дитина.

П'ятниця, 29 березня 2019, 10:28
Корецкий Алексей Алексеевичь

Здравствуйте! Возможно открыть свою платную секцию в школе?

Понеділок, 18 березня 2019, 14:41
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Олексію Олексійовичу!

Для  організації роботи гуртка чи секції на базі закладу загальної середньої освіти на безоплатній основі необхідно укласти Угоду про спільну діяльність з керівником закладу освіти.

Надання платних послуг можливе за умови надання Вам приміщення закладу освіти в оренду управлінням комунальної власності міської ради (відповідно до п.4 ст.80 Закону України «Про освіту» та за умови наявності в закладі освіти необхідного  приміщення). Тож, для вирішення питання, зверніться до управління комунальної власності.

Вівторок, 02 квітня 2019, 12:29
Краевская Алёна Павловна

Довожу к вашему сведению, что в дс 60  во время пребывания детей в саду проводятся мелкие ремонтные работы. в частности покраска. И дети этим дышат. У ребёнка на этой почве обостряется аллергия и поднимается температура

Ответ от методиста: когда мы должны это делать? Выходные нам не оплачивают. Предлагайте своё решение

Также было сказано, что красили ещё в пятницу. Да, в пятницу тоже красили, но уже сегодня утром (понедельник) запаха не было 

Почему наши дети должны находиться в условиях, которые вредят здоровью, когда это санаторный сад?

Прошу указать администрации на недопустимость любых лако-красочных работ во время, когда там находятся дети

Понеділок, 04 березня 2019, 16:01
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Альоно Павлівно!

Інспектором відділу дошкільної освіти управління освіти Херсонської міської ради встановлено, що у дитячому садку №60 ремонтні роботи не здійснювалися і не здійснюються.

Відповідно до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затверджених Міністерством охорони здоров'я України від 24.03.2016 №234 під час функціонування груп забороняється проведення капітальних ремонтних робіт, а також проведення малярних ремонтних робіт. Поточний ремонт проводиться за відсутності дітей у приміщенні.

Понеділок, 11 березня 2019, 15:02
Анастасия Андреевна

Здравствуйте!Подскажите,пожалуйста,имеет ли право учитель младших классов,а именно 2-го,объявлять ,показывать оценки учеников на весь класс,и особенно акцентировать внимание на плохих оценках.Ребенок после таког"внимания",не хочет идти в школу!За ранее, спасибо за ответ!

Неділя, 03 березня 2019, 14:35
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Анастасіє Андріївно!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 року № 1009 «Про внесення змін до наказу МОН України від 21.08.2013 № 1222», листа МОН України від 17.08.2016 року № 1/9-437 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах» результати оцінювання навчальних досягнень учнів є конфіденційною інформацією, доступною лише для дитини та її батьків (або осіб, що їх замінюють).

Оцінювання навчальних досягнень в початковій школі зорієнтовано на формування рефлексивної позиції, мотиваційного досягнення успіху в особистісному зростанні, тому акцентування уваги педагогом на негативній оцінці є неприпустимим.

Для подальшого вирішення питання радимо звернутися до керівника навчального закладу в якому навчається Ваша дитина.

Понеділок, 11 березня 2019, 15:03
Медведева Юлия Игоревна

 Добрый день. Нужна помощь. Не знаю куда обращаться. Сложилась странная ситуация с учителем младших классов (точнее 2 класс). Перед новогодними праздниками на каждом уроке природоведения учитель рассказывала детям 7-8 лет о том что нельзя приносить живую ёлку в дом, мотивируя это тем что когда-то было жертвоприношение и на ёлку вешали кишки убитых животных. В заключение этому она говорила что если принести живую ёлку в дом то семья будет очень бедно жить. 

Это выяснилось при подготовке к праздникам. Ребенок начал бояться, звать ночами и просить включить свет. 

Педагог при поступлении ребенка в школу был предупрежден что мальчик впечатлительный, годом ранее он перенес стресс от смерти своего дедушки и 8 месяцев страдал от энуреза. 

Педагог признала что она ездила на экскурсию и там узнала о этом древнем жертвоприношении. В своих поступках криминала не видит. 

Я обращалась к двум зав.учам этой школы с просьбой прояснить ситуацию и возможно провести беседу с педагогом. Результата это не дало. 

На сегодняшний день учитель пишет замечания в дневник и тетради ребенка. При выполнении домашнего задания хорошие оценки не ставит. Сын категорически отказывается учится. Главный его аргумент это то что всё равно учитель не замечает когда он делает домашнюю работу. 

Скажите, куда обращаться по такому поводу и что делать? У меня нет ни сил ни опыта бороться против целого педагогического коллектива. 

Для меня ситуация абсурдна, так как от администрации школы я услышала только что этот педагог проблемный и такие ситуации уже не первый раз, у неё есть личные проблемы. Непонятно почему должен страдать мой ребенок. 

Четвер, 28 лютого 2019, 18:34
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Юліє Ігорівно!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти. Тому в компетенції директора школи усунути проблеми.

Наполягаю на тому, щоб Ви звернулися безпосередньо до керівника закладу загальної середньої освіти, у якому навчається  Ваша дитина.

Понеділок, 04 березня 2019, 10:54
Алена

Добрый день. Подскажите пожалуйста учасники бойовых действий (АТО)обязаны платить благотворительный взнос при вступлении в садик?

Четвер, 28 лютого 2019, 10:53
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Альоно!

Зарахування дитини до закладів дошкільної освіти здійснюється виключно на підставі електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти міста.

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію  учасники бойових дій АТО мають право на першочергове зарахування дитини до закладу дошкільної освіти. Ваша дитина буде влаштована до закладу, як тільки підійде черга згідно з електронною реєстрацією.

Надання благодійних внесків здійснюється виключно на добровільних засадах з обов’язковим документальним оформленням і ніяк не впливає на вступ дитини до закладу дошкільної освіти.

Середа, 06 березня 2019, 10:14
Зименс Юлия Викторовна

Здравствуйте!Подскажите пожалуйста мы при поступление в сад за питание заплатили наперед определенную сумму,вчера мы забрали документы и будем переходить в другой сад,нам эти деньги переведут или должны отдать?

Вівторок, 26 лютого 2019, 10:56
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Юліє Вікторівно!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу. 

Тому пропонуємо Вам звернутися до директора закладу для отримання обґрунтованої відповіді.

Середа, 06 березня 2019, 10:16
Галина

Добрый день, подскажите пожалуйста, на 2019 год садам выделили деньги на закупки книг, игрушек, канцелярии в группу, моющих средств, на песок и т.д. На ремонт территории и детских площадок? 

Вівторок, 19 лютого 2019, 11:09
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Галино!

У міському бюджеті на 2019 рік кошти на зазначенні у Вашому зверненні цілі не передбачено. Пропонуємо звернутися до депутата по округу розташування садочка для виділення коштів з міського бюджету на зазначені цілі.

Понеділок, 04 березня 2019, 11:17
Родители первого класса

От родителей школы 35 первого класса!

Примите меры к поборам в этом классе,сколько можно грести деньги с родителей!

Понеділок, 18 лютого 2019, 16:57
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки першого класу!

Ви  як учасники освітнього процесу маєте право брати участь в обговоренні та прийнятті рішень стосовно витрат коштів у тому числі і із благодійних фондів. Водночас наголошую,  що вимагати з Вас кошти на будь-які потреби закладу не мають права. Рішення про надання або не надання благодійної допомоги приймається кожним з батьків самостійно. Ваше право не брати у цьому участь.

За вами, як за учасниками освітнього процесу, залишається право звернутися безпосередньо до директора школи для подальшого вирішення питання та отримання відповіді по суті.

 

Вівторок, 26 лютого 2019, 09:47
Оприш Маргарита Григорьевна

Добрый день Юрий Николаевич. Вас беспокоит мама инклюзивного ребенка который учится в школе № 9 г.Херсона в 3-Б классе. Вчера 07.02.2019г. администрация школы в лице Мартынюк Л.В. выгнала моего ребенка из инклюзивного класса и из школы по причине того, что учитель не смог найти подход к ребенку. Хочу обратить Ваше внимание на то, что с начала этого учебного года,  это уже  третий ребенок которого учитель выгнал из нашего инклюзивного класса. Первые два года у деток был другой учитель с которым дети с удовольствием занимались. В этом году без согласования с родителями поставили в класс новую учительницу пенсионного возраста которая не справляется с обязанностями учителя инклюзивного класса. В отместку на замечания сделанные  родителями в адресс учителя, дети просто исключаются из школы. Администрация школы никак не реагирует на проблемы родителей. Неужели наши дети не имеют право на образование, что среди учебного года их просто выкидывают на улицу? Могли бы Вы помочь разобраться в данной ситуации?

П'ятниця, 08 лютого 2019, 13:03
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Маргарито Григорівно!

Згідно з частиною 1 статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за діяльність закладу. На директора закладу покладено контроль за організацію освітнього процесу.

Із Вашої інформації зрозуміло, що конфліктна ситуація між адміністрацією школи і Вами своєчасно улагоджена та сторони знайшли порозуміння.

П'ятниця, 15 лютого 2019, 09:43
Інна Леонтіївна

Доброго дня! Ми - багатодітна родина. Прописані і проживаємо на території обслуговування НВК N56. Старша донька навчається в 4 класі при НВК. Син цього року іде в перший клас до цієї ж гімназії і навчатиметься весь перший клас на базі дитячого садочка N56 при НВК. Молодша донька стоїть на черзі в цей садочок з серпня 2017-го на цю осінь. Скажіть, будь ласка, чи є у нас пільга на вступ в цей садок, виходячи з вище сказаного? Дякую за відповідь.

Четвер, 07 лютого 2019, 12:57
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Інно Леонтіївно!

Відповідно до пункту 3.8 Положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти м. Херсона першочергово зараховуються до ЗДО діти з багатодітних сімей, в яких є двоє і більше дітей дошкільного віку, якщо одна дитина відвідує даний ЗДО.

П'ятниця, 15 лютого 2019, 09:46
Елена Леонидовна

 Добрый день,Юрий Николаевич, скажите, пожалуйста, где можно посмотреть сколько денег выделено  и куда потрачено, из госбюджета, на школу-сад, кроме сайта самой школы? Спасибо

Середа, 06 лютого 2019, 14:12
Ирина Васильевна

Добрый день Юрий Николаевич, вас беспокоют родители сада 34.Даже незнаю с чего начать.У нас стоит вопрос по сбору денег на ремонт сан комнаты в одной из группы. Сан комната в ужасном состоянии. У родителей нет таких денег на ремонт сад ничем не может нам помочь.То что каждый  месяц мы здаем на фонды и всякие потребности на сад это вообще отдельная тема. Родители сами делают ремонты в группах и сами покупают постельное и одеяла своим детям.Прошу помогите разобраться с нашим ремонтом на санкомнату у родителей нет таких денег здать.В том году делали отопление родители собирали деньги на промывку труб в группах.начался отопительный сезон отопления не было дети спали одетые и под двумя одеялами.сейчас перед комиссией они сделали отопление и дети могут ходить нормально в сад.Пожалуйста помогите у стали от поборов. 

Середа, 06 лютого 2019, 09:46
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино Василівно!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу. 

Проте, якщо Ви вважаєте, що працівники садочка чи будь-хто інших із працівників здійснює протизаконні дії Ви маєте право звернутися до правоохоронних органів стосовно порушеного Вами питання.

Четвер, 07 лютого 2019, 13:52
Обеспокоенные родители

Уважаемый Юрий Николаевич! 

К Вам обращаются родители сада79. По приказу нашей заведующей Овчаренко А.П. В нашей группе затеяли ремонт (выбивают двери) пыль стоит невыносимая и при этом детки наши посещают группу. Скажите по каким таким нормам сказано,что при таком ремонте детям можно посещать сад? Ребенок приходит домой,а в носу аж черное от пыли,мало того,что кучу денег сдали еще и должны терпеть такое халатное отношение. Воспитатели боятся что-то сказать,так,как заведующая сразу закрывает роты и ничего слышать не хочет. По ее словам-"я пришла навести порядок",это превращается в кошмар и вредительство для наших детей. Пообщались с родителями других групп,все в ужасе от происходящего,питание снова сравнилось к нулю,ремонты при детях,у воспитателей невозможно ничего спросить,так как боятся вылететь с работы. Мы Вас очень просим принять меры. Или нам придется обращаться в прокуратуру. Спасибо заранее. Извините,если где-то выразилась не так-крик души. Вы принимаете в последний четверг месяца? 

Вівторок, 05 лютого 2019, 09:23
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки !

Для того, щоб з'ясувати ситуацію,  фахівці відділу дошкільної освіти готові зустрітися з Вами та адміністрацією ясел-садка № 79.

Про дату та зручний для Вас час зустрічі повідомте за тел. 49 50 20.

Середа, 06 лютого 2019, 15:23
Жозефина Арнольдовна

Здравствуйте! В школе №25 во 2-Б классе, произошел ужасный инцидент с асистентом учителя которого обвинили в краже, и единственым решением предприняли уволить, но как оказалось учительница не виновна, конфликт замяли по тихому, а то что вор рознесли как минимум по всей школе, мы родители были в шоке от того как начальство и колеги так нагло обвинили человека! Насколько я понимаю такого отношения и унижения к человеку быть не должно, особенно в школе, куда мы отдаем учить и воспитывать свое самое дорогое - детей!!! Это очень печально, авторитет школы пал в глазах и непрофесионализме начальства и сопутствующих колег!!! Очень жаль нашего учителя, личность которого растоптали!!!!

Понеділок, 04 лютого 2019, 18:46
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Жозефіно Арнольдівно!

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частина 1 статті 23 Закону України «Про освіту» (далі - Закон) передбачає, що держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію закладів освіти.

Відповідно до частини 1 статті 26 Закону керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти. Так зокрема, згідно з частиною 3 статті 26 призначення на посаду та звільнення з посади працівників належить до повноважень керівника закладу освіти.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Якщо права асистента вчителя порушені, то останній має право звернутися до суду відповідно до частини 4 статті 32 Конституції України, оскільки кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.

Четвер, 07 лютого 2019, 13:26
Алексей

Прошу Вас обратить внимание на преподавание физики в Камышанской школе №26. Учитель физики задает домашние контрольные работы, которые не соответствуют знаниям детей. Например, дает контрольную работу для 10 класса, детям в 8 классе. На жалобы детей, что они не знают как решать задания, он просто продлевает им срок на выполнение. Надеюсь это скоро прекратится!

Понеділок, 04 лютого 2019, 17:49
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Олексію!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську  та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу. Тому для відповідного реагування та прийняття управлінського рішення інформацію направлено за належністю до адміністрації Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 26 Херсонської міської ради. 

Вам, як учаснику освітнього процесу, пропонуємо звернутися до директора школи для подальшого вирішення хвилюючих питань та отримання відповіді по суті. Всі зазначені питання у Вашому зверненні знаходяться у його повноваженнях.

 

Середа, 06 лютого 2019, 15:20
Powered by JoomVita VitaBook