logo

Вступне слово

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 


Денисова Ірина

Добрий день, в мене виникло питання чому в Переліку закріплених за закладами загальної середньої освіти територій обслуговування, будинки за адресою пров. 1 – 8 Вірьовчині, закріплені за школою № 8, це ж далеке розташування (2,5км). В цьому районні три школи найближчі гімназія №1, школи №54 та №55, до яких пішки йти 5-10хв. Хто так розподіляв, це ж дуже не зручно добиратися. Прошу переглянути цей перелік.

Четвер, 13 червня 2019, 10:55
Костянтин Саух

Юрію Миколойовичу, у Вашій відповіді на моє звернення від 21.05.19, Я не побочив чіткої відповіді на мої питання, чи законне буде відрахування дитини на основі висновку Інклюзивно-ресурсного центру? Згідно якого закону це передбачено?З 01.09.19 мою дитину буде відраховано? Лише у відповіді надано рекомендації. Хочу також наголосити, що при вступі до зазначеного садочку 60 мною було сплачено значний внесок, а також протягом року надано кошти на облаштування групи/території садочку, відповідно при переведенні дити до іншого садочку, знову потрібно здавати протягом наступного року кошти на обладнення групи/садочку. Враховуючи, що це питання вже розлядалося та аналізувалося, то прохання відповідь на поставлені питання в цьому листі надати в найкоротший термін.

Середа, 05 червня 2019, 01:52
Кулик Олена Миколаївна, в.о.начальника управління освіти

Шановний Костянтине Олександровичу!

 

Як Вам повідомлялося раніше комплектування закладу дошкільної освіти №60 здійснюється відповідно до Порядку комплектування дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 27.03.2006 №240/165 (далі – Порядок).

Відповідно до пункту 4 Порядку до дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу направляють дітей за згодою батьків, або осіб, які їх замінюють, та встановлюють граничний термін їх перебування місцеві органи управління освітою з урахуванням висновку психолого-медико-педагогічних консультацій. На сьогодні це Комунальна установа «Херсонський інклюзивно-ресурсний центр» (далі – ІРЦ), яка є правонаступником ПМПК.

Враховуючи зазначене, на підставі висновку ІРЦ, Ваша дитина вже не потребує  корекції  розвитку та з 01.09.2019 року повинна відвідувати заклад дошкільної освіти загального розвитку.

Що стосується надання благодійної допомоги, то згідно статті 37 Закону України «Про дошкільну освіту» одним із джерел фінансування закладу дошкільної освіти, окрім коштів засновника, можуть бути кошти батьків або осіб, які їх замінюють, добровільні пожертвування та цільові внески фізичних та юридичних осіб, за умови цілковитої добровільності їх надання.

         Сплата благодійних внесків не є обовꞌязковою  і їх вимагання є неправомірним.

         Для недопущення порушень прав дитини та Вас як батька управління освіти готове надати допомогу у влаштуванні Вашої дитини до дитячого садка загального розвитку.

         Сподіваюся на порозуміння.

 

 

Середа, 12 червня 2019, 16:29
Корольова Неля

Шановний Юрій Миколайович!

Дуже хвилює питання проведення ремонтних робіт у ДНЗ №36 за рахунок держави. Точніше -  відсутність допомоги від управління освіти.

Восени мій син пішов у 10 групу вищезазначеного закладу. За свій кошт (батьків) відремонтували кухоний куточок ( з кожної сім"ї більше 1 тис грн). Зараз потрібно замінити вікно у груповій кімнаті. Коштів з кожної сім'ї потрібно знову ж таки більше 1 тис грн.

Так як в минулому я працювала в дошкільному закладі - розумію, що без батьківської допомоги ніяк. Але, поцікавившись у вихователів, чи приводолись ремонтні роботи за сприяння управління освіти, отримала негативну відповідь. 

З вищезазначеного маю питання до Вас:

 

Чи плануються ремонтні роботи за фінансової участі управління освіти у ДНЗ №36 у 2019 році? 

Мене обурює той факт, що в м.Херсон до навчальних закладів відношення різне, хотілося б щоб Ви спростували мою думку.

Понеділок, 03 червня 2019, 16:11
Кулик Олена Миколаївна, в.о. начальника управління освіти

Шановна Нелю!

 

Відповідно до пункту 2 статті 55 Бюджетного кодексу України визначено перелік захищених статей видатків державного бюджету.

Захищеними видатками Державного бюджету України визначаються видатки загального фонду на оплату праці працівників бюджетних установ; нарахування на заробітну плату; оплату комунальних послуг та енергоносіїв; забезпечення продуктами харчування.

Кошти для проведення ремонтних робіт у закладах освіти виділяються з міського бюджету відповідно до заявок, наданих керівниками із врахуванням пропозицій батьківських комітетів. Тому рекомендуємо Вам разом з іншими представниками батьківської громадськості дитсадка звернутися до керівника закладу, який згідно статті 26 Закону України «Про освіту» здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за його діяльність.

Чітке визначення перспектив розвитку закладу дошкільної освіти, пріоритетних завдань на рік дозволить залучити для їх реалізації як бюджетні кошти, так і інші кошти, не заборонені чинним законодавством.

У разі виділення додаткових коштів з міського бюджету в 2019 році  на потреби закладів освіти, на підставі заявки директора ЗДО №36,  буде можливим розглянути питання щодо вирішення першочергових проблем закладу.

 

Понеділок, 10 червня 2019, 13:09
Трегуб Геннадий Владимирович

Добрый день .Меня интересует вопрос о * БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ взнос* при поступлении в детский сад .Это такое решение Управления Образования , обязывать родителей платить взнос в размере 1тыс грн ?? Должны ли родители платить эти *вступительные* ?В каком разделе я могу почитать подробности? 

 И еще , если отец участник АТО , какие льготы имеет ребенок в детском саду , только на питание ?? 

 спасибо за внимание))

Субота, 01 червня 2019, 22:11
Кулик Олена Миколаївна, в. о начальника управління

Шановний Геннадію Володимировичу!

Відповідно до статті 37 Закону України «Про дошкільну освіту» одним із джерел фінансування закладу дошкільної освіти, окрім коштів засновника, можуть бути кошти батьків або осіб, які їх замінюють, добровільні пожертвування та цільові внески фізичних та юридичних осіб, за умови цілковитої добровільності їх надання. При цьому обов’язковим є документальне оформлення благодійних внесків, а саме – спеціальний рахунок закладу із зазначенням конкретних цілей використання благодійної допомоги. Керівник або будь-хто інший з працівників не має права вимагати від Вас кошти.

Згідно пункту 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату лише за харчування дітей у закладі дошкільної освіти у розмірах, визначених органами місцевого самоврядування.

Рішенням виконавчого комітету міської ради встановлено пільгу, звільнивши від плати за харчування дитини у дитячому садочку батьків, які мають статус учасника АТО. Крім того, діти із таких сімей мають право на першочергове зарахування до закладів дошкільної освіти міста.

Вівторок, 11 червня 2019, 14:44
Ектерина

Добрый день. Группе детского сада необходим ремонт. Замена обоев, ремонт потолка, замена дверей в спальню, необходима новая песочница. За этот год за счет родителей была произведена замена стояка тепла, сделана новая партамойка, проводили замену розетки, покупали корзины для игрушек, т.к. согласно санитарным нормам игрушки должны находиться именно там и т.д. по-мелочи...  Мы пришли в коммунальный садик, который существует за наши налоги, а не в частный. Приходя в сад мы сдали 1500 грн. вступительного взноса - бесконечно собирать деньги нет возможности, но при этом хочется, чтобы наши дети в 21 веке жили и развивались в достойных условиях. Подскажите пожалуйста. какими должны быть действия родителей, чтобы ремонт был произведён за бюджетные средства или потраченные нами средства были бы частично компенсированы. Благодарю за ответ.

Вівторок, 28 травня 2019, 11:06
Кулик Олена Миколаївна

Шановна Катерино!

Дякуємо Вам за небайдужість та участь у вирішенні проблем, які виникають у дитячому садку, який відвідує Ваша дитина.

По суті порушеного Вами питання повідомляємо наступне.

На відміну від приватного закладу в комунальному дитсадку працівники отримують заробітну плату виключно за рахунок коштів місцевого бюджету. Оплата харчування дітей (у співвідношенні: 40% - бюджет, 60% - батьківська плата; пільгові категорії – 100% бюджетні кошти), комунальних послуг та зв’язку здійснюється також з місцевого бюджету. Кожного року міська рада виділяє кошти на капітальні ремонти закладів освіти, придбання холодильного, технологічного та навчального обладнання та устаткування. Відповідно до суми виділених коштів на ці потреби, на підставі заявок керівників закладів освіти, кошти з міського бюджету спрямовуються на вирішення нагальних проблем закладів освіти.

Згідно статті 37 Закону України «Про дошкільну освіту» одним із джерел фінансування закладу дошкільної освіти, окрім коштів засновника, можуть бути кошти батьків або осіб, які їх замінюють, добровільні пожертвування та цільові внески фізичних та юридичних осіб, за умови цілковитої добровільності їх надання.

Для конструктивного вирішення першочергових проблем дитсадка, поточних питань щодо утримання та розвитку закладу необхідна тісна взаємодія адміністрації та батьків.

Тому рекомендуємо Вам разом з іншими представниками батьківської громадськості дитсадка звернутися до керівника закладу, який згідно статті 26 Закону України «Про освіту» здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за його діяльність.

Чітке визначення перспектив розвитку закладу дошкільної освіти, пріоритетних завдань на рік дозволить залучити для їх реалізації як бюджетні кошти, так і інші кошти, не заборонені чинним законодавством.

Понеділок, 03 червня 2019, 13:32
Гажиєв Олександр Георгійович

Будь ласка, скажіть, яка школа була в 1955 році за адресою пр. Ушакова 27.

Субота, 25 травня 2019, 20:40
Кулик Олена Миколаївна

Шановний Олександре Георгійовичу!

За інформацією архіву управління освіти Херсонської  міської ради, у м. Херсоні в 1955 році за адресою – пр. Ушакова, 27 була розташована восьмирічна школа №26 м. Херсона.

Понеділок, 03 червня 2019, 10:20
Александровська Ганна Леонідівна

Добрий день! Будьте ласкаві надіслати інформацію. Скільки нових дитячих садків відкрилося в м.Херсон за 2017-2018 рік та їх адреси?

Четвер, 23 травня 2019, 12:02
Кулик Олена Миколаївна

Шановна Ганно Леонідівно!

У 2017 та 2018 роках нові дитячі садочки у м. Херсон не відкривалися.

Понеділок, 03 червня 2019, 11:32
Саух Костянтин Олександрович

Доброго дня Юрію Миколайовичу. Прохання повідомити, зараховану вже дитину до садочку компенсуючого типу на підставі висновку ПМПК, чи можливо та чи законно відраховувати або переводити до іншого садочку, без згоди батьків, на основі висновку психолого-методико-педагогічної консультації згідно до якого вже відсутні підстави на перебування у садочку компенсуючого типу?

Вівторок, 21 травня 2019, 15:18
Ніконов Юрій Миколайович

 

Шановний Костянтине Олександровичу!

Відповідно до Порядку комплектування дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 27.03.2006 №240/165 та Статуту ЗДО №60, у закладі перебувають діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового  розвитку, тривалого лікування та реабілітації.

Вашу дитину, Саух Уляну, було зараховано до садочка №60 у 2017 році згідно електронної черги та на підставі висновка ПМПК,  де на даний час вона відвідує заклад.

У травні 2019 року відповідно до висновку Інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку Вашої дитини встановлено, що  інтелектуальний та мовленнєвий розвиток Уляни відповідає нормі.  Тому рекомендовано навчальну програму розвитку дитини дошкільного віку отримувати у закладі дошкільної освіти загального розвитку.Групи загального розвитку у ЗДО №60 відсутні. Як вбачається з пояснення директора ЗДО №60 Вороніної М.В., Вам запропоновано відвідувати заклад дошкільної освіти №22, який знаходиться за адресою: вул. Лавреньова, 10, та  розташований за місцем Вашого проживання і де на даний час є вільні місця.

Разом з тим повідомляємо, що відвідувати дитячий садочок №60 Ваша дитина може до закінчення оздоровчого періоду – до 31.08.2019 року.

 

Четвер, 30 травня 2019, 09:24
Разумєєва Наталя Олександрівна

Вітаю. Будь ласка, надайте інформацію, до якої школи територіально прикріплена адреса: пров.4 Вірьовчин. На сайті жодної зі шкіл поряд я не знаходжу цю інформацію

Понеділок, 20 травня 2019, 21:42
Кулик Олена Миколаївна

Шановна Наталіє Олександрівно!

З повним переліком територіального обслуговування шкіл м. Херсона Ви можете ознайомитися на сайті управління освіти Херсонської міської ради у розділі: «Нормативно-правова база» - «Рішення» - «Перелік територій закріплених за ЗЗСО».

Перехід за посиланням:                      

https://gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1201&Itemid=655&jsmallfib=1&dir=JSROOT

Ваш будинок закріплено за Херсонським навчально-виховним комплексом №8 (вул. Антона Головатого, 7).

Понеділок, 03 червня 2019, 11:23
Конавалов Роман Сергеевич

Добрый день подскажите пожалуйста я хочу перевести ребёнка из одной школы в другую которая находится ближе к дому что бы ребёнок не ходил через оживлённые перекрёстки. Могут ли мне отказать и что нужно сделать для того что бы перевести?

Четвер, 16 травня 2019, 09:23
Кулик Олена Миколаївна

Шановний Романе Сергійовичу !

Відповідно до наказу МОНУ від 16.04.2018 № 367 для переведення дитини до іншого закладу освіти Вам необхідно:

  • визначитися із закладом загальної середньої освіти;
  • з’ясувати у адміністрації закладу наявність вільних місць;
  • подати заяву на ім’я керівника обраного закладу освіту щодо можливості зарахування Вашої дитини.

Керівник може відмовити Вам у разі відсутності вільних місць у певному класі. У такому випадку Вам необхідно з’ясувати наявність вільних місць у найближчих школах. Номери контактних телефонів закладів загальної середньої освіти розміщено на їх вебсайтах.

Вівторок, 04 червня 2019, 11:33
Гудз Катерина Володимирівна

Доброго дня, підскажіть скільки днів дитини може бути відсутня ДНЗ по сімейним обставинам ? Нам повідомили 1день  за весь  місяць. Всі наступні дні без лікарняного буду знімається кошти за харчування. Ці дії є законними? Бувають обставини коли дитину с поганим настріем краще залишити дома.

Вівторок, 14 травня 2019, 20:14
Ніконов Юрій Миколайович

 

       

Шановна Катерино Володимирівно !

            Відповідно до пункту 2.9. Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у держаних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах,  батьки  сплачують  лише  за  дні  відвідування  дитиною  закладу дошкільної освіти.  За  дні,  у  які  дитина  не відвідувала  закладу  (у  разі  хвороби,  карантину,   санаторного лікування,  відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий  період  (75  днів)   тощо),   плата   з   батьків   не справляється.

Вівторок, 28 травня 2019, 16:38
Галіченко

Доброго дня, у мене питання з приводу переведення дитини з спеціалізованої школи (ХТЛМ) до загальносвітньої, який заклад може прийняти дитину до 9 класу в мікрорайоні Таврійський на 2019- 2020 рр. Чи можно у Вас отримати цю інформацію?

Понеділок, 13 травня 2019, 12:01
Кулик Олена Миколаївна

Шановний пане Галіченко !

Згідно із законодавством (наказ МОНУ від 16.04.2018 № 367)  для переведення Вашої дитини до  закладу освіти м. Херсон  раджу Вам:

  • визначитися із закладом загальної середньої освіти;
  • з’ясувати у адміністрації закладу наявність вільних місць;
  • подати заяву на ім’я керівника обраного закладу освіту щодо можливості зарахування Вашої дитини.

 

 

Понеділок, 03 червня 2019, 10:22
Ирина

Добрый день, у меня есть такой вопрос: 4 школа собирает по 500 грн. с родителей первокласников на тетради до 20.05.2019 (то есть с одного ребёнка 500 грн.). Это что за золотые тетради?

 

Неділя, 12 травня 2019, 18:03
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино!

 

         Придбання робочих зошитів за кошти батьків може відбуватися виключно добровільно, з ініціативи та за бажанням не педагога, а самих батьків за наслідками обговорення та ухвалення рішення на батьківських зборах чи на засіданні батьківського комітету.

         Тому для з’ясування  ситуації рекомендуємо звернутися безпосередньо до керівника закладу.

 

П'ятниця, 24 травня 2019, 14:59
Попов Вадим Миколайович

Добрый день! Прошу Вас провести внеплановую проверку в детском садике #67 во второй ясельной группе на предмет распорядка дня. Объясню в чем вопрос, не знаю как в других группах, но в нашей группе распорядок дня устраивают воспитатели, они решают когда детей нужно приводить в садик, когда их нужно забирать, они устраивают себе сокращённые дни связанные с штормовыми предуприждениями и остальными глупостями, они устроили курорт себе а не рабочее место, постоянно ребенка нужно забирать раньше на 1 час или даже 2 часа установленного, по всяким дурацким причинам, для них дети, как извините за выражение "как кость в горле" всячески пытаются чтобы детей вообще не водили в садик. Сегодня 10 мая воспитателей вообще нет в группе, только нянька, разве так можно? И это это не поодинокий случай в работе наших воспитателей. Прошу вас связаться со мной и вместе решить эту проблему. Мы доверяем им самое дорогое что у нас есть, а для них это просто препятствие раньше пойти домой.

Субота, 11 травня 2019, 09:14
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Вадиме Миколайовичу!

 

Усі питання, які викладені у Вашому зверненні, стосовно діяльності закладу дошкільної освіти №67, позитивно вирішено під час Вашої зустрічі з керівником садочка.

У разі виникнення будь-яких питань, звертайтеся безпосередньо до директора закладу, оскільки відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу.

Вівторок, 21 травня 2019, 15:55
Ткаченко Ирина Ивановна

Добрый день!

В течении какого времени обрабатываются обращения?

Покакой причине обращение от 27.04 не опубликовано?

П'ятниця, 03 травня 2019, 16:06
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино Іванівно!

До громадської приймальні сайту управління освіти надходить багато звернень від громадян нашого міста. Є питання (так звані технічні) на які спеціалісти управління можуть відповісти одразу, вони стосуються, наприклад, територій обслуговування закладів освіти, уся інформація стосовно подібних звернень розміщена на сайті і дописувачу залишається лише підказати де і у якому розділі її можна знайти. Але більшість питань вимагають службового розслідування, детального з’ясовування усіх обставин події, і тільки після повного збору інформації спеціалісти управління освіти можуть відповісти на звернення громадян.

Відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян", звернення розглядаються і вирішуються невідкладно але не пізніше 15 днів від дня їх отримання - ті, які не потребують додаткового вивчення. Загальний термін розгляду звернень не повинен перевищувати одного місяця від дня їх надходження.

Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення.

Середа, 08 травня 2019, 09:37
Ткаченко Ирина Ивановна

Добрый день!

 Недавно с моим сыном, учеником 3-го класса 56 школы, произошло очень тяжёлое для нашей семьи проиществие.

На уроке физкультуры мой сын, будучи в спортформе, во время игры в волейбол, упал на пол и разрубил колено об торчащий из пола гвоздь. После падения он сначала полз, тк встать не мог, потом все таки встал сам, штаны были в крови. Учитель не помогла ребенку спуститься в мед пункт и не привлекла кого-то из взрослых на помощь, его тянул в мед пункт одноклассник.

Когда я была на работе, мне позвонил классный руководитель и попросил срочно прийти в школу, тк ребенок разрубил колено. Прийдя в школу, я увидела сына в мед пункте со льдом на колене. Рана уже была обработана и закрыта. И кровь на штанах уже высохла.

На вопрос: вызвана ли скорая? Медсестра ответила , что вызовут такси - так быстрее, поскольку нужно срочно ехать в больницу. Находясь в состоянии шока, полностью доверилась рекомендациям медсестры. Донести ребёнка до такси никто не помогал.

 

Добрый день!

Меня зовут Ирина.  Недавно с моим сыном, учеником 3-го класса 56 школы, произошло очень тяжёлое для нашей семьи проиществие.

На уроке физкультуры мой сын, будучи в спортформе, во время игры в волейбол, упал на пол и разрубил колено об торчащий из пола гвоздь. После падения он сначала полз, тк встать не мог, потом все таки встал сам, штаны были в крови. Учитель не помогла ребенку спуститься в мед пункт и не привлекла кого-то из взрослых на помощь, его тянул в мед пункт одноклассник.

Когда я была на работе, мне позвонил классный руководитель и попросил срочно прийти в школу, тк ребенок разрубил колено. Прийдя в школу, я увидела сына в мед пункте со льдом на колене. Рана уже была обработана и закрыта. И кровь на штанах уже высохла.

На вопрос: вызвана ли скорая? Медсестра ответила , что вызовут такси - так быстрее, поскольку нужно срочно ехать в больницу. Находясь в состоянии шока, полностью доверилась рекомендациям медсестры. Донести ребёнка до такси никто не помогал.  Классный руководитель несколько раз напомнила , чтоб сегодня принесли справку из травмпункта. Сейчас понимаю, то это была ошибка, тк скорая на месте фиксирует случившееся и передает информаци по нужным инстанциям, что позволило бы не бегать  после больницы со справкой в школу.

В больнице ребенка осмотрели, сделали рентген, наложили швы, рекомендовали держать ногу в горизонтальном положении, колено не сгибать, ногу не нагружать, вставать только по острой необходимости, консультация хирурга по месту жительства, перевязки раны.

Меня поймут мамы, что значит для ребенка лежать и сидеть целыми днями, когда друзъя зовут гулять во двор.

22 апреля позвонил классный руководитель, узнать почему ребенок не ходит в школу, сказала что я преувеличиваю. Очень не приятно, что человек, который работает с детьми, оказался таким жестоким и равнодушным.

В акте о несчастном случае указали что ребёнок травмировался по собственной неосторожности, с чем я категорически не согласна, об ровный пол не возможно получить рваную рану. Из-за чьей-то безответственности мой ребенок с дыркой на колене.

Кто несет ответственность за состояние помещений в школе?

Почему младшая школа занимается в аварийном помещении? Сколько детей должно пострадать, чтоб приняли меры? Почему помещение, которое было спортзалом младшей школы сдаётся в аренду, а дети занимаюся абы где ?

Сколько бы просидел ребенок в медпункте если бы я не смогла бы прийти или сел телефон???

Как после случившегося я смогу спокойно оставять ребенка в школе?


П'ятниця, 03 травня 2019, 15:18
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино Іванівно !

За результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо наступне.

Навчальним закладом було проведено розслідування нещасного випадку, що стався з Вашою дитиною. В результаті виявлено обставини даного нещасного випадку та складено акт.

За результатами розслідування директором школи оголошено догану вчителю Герасимич А. О. за неналежне виконання посадової інструкції, в частині збереження життя та здоров'я дітей під час освітнього процесу.

Керівнику закладу вказано на необхідність якісного проведення навчання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу, посилення профілактичної роботи щодо безпечного поводження дітей в школі.

Середа, 08 травня 2019, 09:22
Анастасия Владимировна

Уважаемый,Юрий Николаевич.  Скажите пожалуйста: почему в 69 саду постоянно воспитателей отправляют за свой счёт и совмещают группы? Отчётов на сайте нет- что сделано за родительские деньги. Мы делаем и ремонт и площадку и ещё и фонд сада сдаём.  Очень хочется услышать вашу точку зрения. Спасибо

Середа, 01 травня 2019, 22:00
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Анастасіє Володимирівно!

Як вбачається з пояснення директора закладу дошкільної освіти №69 Коваленко Г.В. наказом по садку від 02.05.2019 №35 «Про тимчасове зведення груп та надання відпустки без збереження заробітної плати»  у зв’язку з відсутністю дітей у групах було зведено лише три групи з 02.05.2019 по 03.05.2019. Вихователям надано відпустки без збереження заробітної плати у зв’язку з сімейними обставинами, про що свідчать написані їхні власноруч заяви.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу.

Інформацію щодо використання коштів Ви можете знайти на сайті садочка за посиланням: https://www.salute69.ks.ua/category/rekvizyty-rozrakhunkovykh-ta-finansova-zvitnist.  

Вівторок, 07 травня 2019, 15:54
Ткаченко Ирина Ивановна

Добрый день!

Меня зовут Ирина.  Недавно с моим сыном, учеником 3-го класса 56 школы, произошло очень тяжёлое для нашей семьи проиществие.

На уроке физкультуры мой сын, будучи в спортформе, во время игры в волейбол, упал на пол и разрубил колено об торчащий из пола гвоздь. После падения он сначала полз, тк встать не мог, потом все таки встал сам, штаны были в крови. Учитель не помогла ребенку спуститься в мед пункт и не привлекла кого-то из взрослых на помощь, его тянул в мед пункт одноклассник.

Когда я была на работе, мне позвонил классный руководитель и попросил срочно прийти в школу, тк ребенок разрубил колено. Прийдя в школу, я увидела сына в мед пункте со льдом на колене. Рана уже была обработана и закрыта. И кровь на штанах уже высохла.

На вопрос: вызвана ли скорая? Медсестра ответила , что вызовут такси - так быстрее, поскольку нужно срочно ехать в больницу. Находясь в состоянии шока, полностью доверилась рекомендациям медсестры. Донести ребёнка до такси никто не помогал.  Классный руководитель несколько раз напомнила , чтоб сегодня принесли справку из травмпункта. Сейчас понимаю, то это была ошибка, тк скорая на месте фиксирует случившееся и передает информаци по нужным инстанциям, что позволило бы не бегать  после больницы со справкой в школу.

В больнице ребенка осмотрели, сделали рентген, наложили швы, рекомендовали держать ногу в горизонтальном положении, колено не сгибать, ногу не нагружать, вставать только по острой необходимости, консультация хирурга по месту жительства, перевязки раны.

Меня поймут мамы, что значит для ребенка лежать и сидеть целыми днями, когда друзъя зовут гулять во двор.

22 апреля позвонил классный руководитель, узнать почему ребенок не ходит в школу, сказала что я преувеличиваю. Очень не приятно, что человек, который работает с детьми, оказался таким жестоким и равнодушным.

В акте о несчастном случае указали что ребёнок травмировался по собственной неосторожности, с чем я категорически не согласна, об ровный пол не возможно получить рваную рану. Из-за чьей-то безответственности мой ребенок с дыркой на колене.

Кто несет ответственность за состояние помещений в школе?

Почему младшая школа занимается в аварийном помещении? Сколько детей должно пострадать, чтоб приняли меры? Почему помещение, которое было спортзалом младшей школы сдаётся в аренду, а дети занимаюся абы где ?

Сколько бы просидел ребенок в медпункте если бы я не смогла бы прийти или сел телефон???

Как после случившегося я смогу спокойно оставять ребенка в школе?

Субота, 27 квітня 2019, 13:51
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино Іванівно !

За результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо наступне.

Навчальним закладом було проведено розслідування нещасного випадку, що стався з Вашою дитиною. В результаті виявлено обставини даного нещасного випадку та складено акт.

За результатами розслідування директором школи оголошено догану вчителю Герасимич А.О. за неналежне виконання посадової інструкції, в частині збереження життя та здоров'я дітей під час освітнього процесу.

Керівнику закладу вказано на необхідність якісного проведення навчання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу, посилення профілактичної роботи щодо безпечного поводження дітей в школі.

Середа, 08 травня 2019, 09:23
Довженко Светлана Александровна

Добрый день! Скажите, пожалуйста, планируется ли ремонт, полная реконструкция школы 28,которая находится в центре города, на главной площади возле Белого дома? Корус для старшей школы в ужасном состоянии, в классах темно и сыро, воняет плесенью, здание аварийное (ещё до военного времени)! Обратите, пожалуйста, внимание!

П'ятниця, 26 квітня 2019, 14:10
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Світлано Олександрівно!

У 2019 році планується завершення ремонтних робіт двоскатної покрівлі будівлі Херсонської загальноосвітньої школи №28. На жаль, на інші види ремонтних робіт цього закладу кошти у бюджеті на 2018-2019 н.р. не передбачено.

На здійснення капітального ремонту, покращення матеріально–технічної бази, підготовку до нового навчального року та опалювального сезону заклади освіти міста потребують 30 012 800 грн.

Управління освіти Херсонської міської ради звернулося до депутатів міської ради з проханням винести на розгляд постійних комісій питання про виділення додаткових коштів за підсумками виконання бюджету за І півріччя у вище зазначеній сумі.

Попри все вище вказане, батьківська громада та керівництво навчального закладу можуть звернутися до членів комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Херсонської міської ради з проханням виділити цільові кошти на зазначені Вами потреби.

Інформацію щодо роботи комісії Ви можете знайти на офіційному сайті Херсонської міської ради у рубриці – «Календар подій».

http://www.city.kherson.ua/

П'ятниця, 03 травня 2019, 09:47
Світлана Олексіївна

Шановний Юрій Миколайович! Хочу звернути вашу увагу на паркани в закладах освіти. Я кожного ранку воджу свою дитину через одну із шкіл Дніпровського району, в якій немає паркану. Кожного ранку собаки з хозяйвами та без гуляють на території школи та на спортивному майданчику. І взагалі, паркан відсутній, ти самим будь хто мае можливість проходити через територію школи. А директор цієї школи хотів вводити пропускну систему. О якій пропускній системі можно говорити, якщо по всьому периметру одні дірки в паркані, як після війни. Зато паркан з головної вулиці щороку фарбують. Дякую!

Четвер, 25 квітня 2019, 13:52
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Світлано Олексіївно!

У зв’язку з недостатнім фінансуванням галузі освіти міста роботи по встановленню парканів навколо навчальних закладів не є першочерговими.

На сьогодні заклади освіти Херсонської міської ради мають більш нагальні потреби на розподіл коштів. Першочерговими є капітальні ремонти будівель, приміщень, інженерних мереж, дахів, харчоблоків, санвузлів освітніх закладів.

Огородження територій усіх херсонських освітніх закладів буде можливим лише за умови виділення коштів з міського бюджету у повному обсязі від потреб галузі.

Управління освіти Херсонської міської ради звернулося до депутатів міської ради з проханням винести на розгляд постійних комісій питання про виділення додаткових коштів за підсумками виконання бюджету за І півріччя у сумі 30 012 800 грн.

На жаль, усі попередні запити на фінансування потреб освітньої галузі з міського бюджету задовольнялися частково.

П'ятниця, 03 травня 2019, 13:48
Ольга

Добрый день! Расскажите, пожалуйста, за чей счёт делается косметический ремонт в классе? 

Середа, 24 квітня 2019, 07:25
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ольго!

Потреба в проведенні будь-яких робіт із удосконалення матеріально-технічної бази визначається спільно представниками батьківського самоврядування із керівництвом закладу освіти.

На жаль, кошти на косметичні ремонти міським бюджетом не передбачено.

Надання батьківських благодійних внесків здійснюється виключно на добровільних засадах з обов’язковим документальним оформленням, а саме – на спеціальний рахунок закладу із зазначенням конкретних цілей використання благодійної допомоги, на основі прибуткового касового ордера.

Четвер, 25 квітня 2019, 08:40
Омельчук Ірина Миколаївна

Доброго дня! Ми батьки школи №13. Звертаємось до вас з проханням розібратись у наступній ситуації: з 22.04 дітям заборонили до 8:15 ранку заходити до школи (літній час), але вже багато років територія школи без паркану та воріт, діти не захищенні взагалі. По території разом з дітьми ходять сторонні люди підозрілої зовнішності, охорони немає. А Батьки занепокоєні цим фактом і просять адміністрацію закладу розібратись з цим питанням, на що отримали відповідь: «Якщо всі батьки здадуть гроші, тоді зробимо огорожу» ?... Друге питання – це  дерев’яна підлога, аварійного стану,  на першому поверсі, яка просіла, і лінолеум весь в дірках. Діти постійно зачіпаються ногами, провалюються у ці дірки. Хотілось би дізнатись коли будуть виділені кошти для вирішення цих питань, адже це в першу чергу безпека та здоров’я наших дітей.

Вівторок, 23 квітня 2019, 14:09
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино Миколаївно!

На Ваші запитання даємо наступні відповіді.

  1. У закладі освіти діє Положення про пропускний режим, затверджене радою школи 04.09.2018 р. протокол № 1 (на сайті закладу:https://kherson-scool13.webnode.com.ua/_files/200002963-6769568618/Порядок організації пропускного режиму.docx), яким передбачено усі режимні моменти. Якщо маєте конкретні пропозиції або зауваження, радимо звернутися до адміністрації для їх узгодження.
  2. Надання благодійних внесків здійснюється виключно на добровільних засадах з обов’язковим документальним оформленням. Керівник або будь-хто інший з працівників  не має права вимагати кошти.
  3. Питання ремонту підлоги І поверху та поновлення огорожі вносилося до бюджетного запиту школи на 2018 та 2019 роки. Адміністрація школи в березні 2019 року ще раз звернулася до бюджетної комісії Херсонської міської ради, проте сесією міської ради це питання не було вирішено.

Водночас повідомляємо, що у 2018 році за бюджетні кошти було придбано:

- для Нової української школи (ноутбук, фліпчарт, парти, фабрика друку, мультимедійний проектор) на суму 80 547 грн.

 - будівельний матеріал на суму 30 558 грн.

П'ятниця, 26 квітня 2019, 10:20
Гилко Ольга Андріївна

Доброго дня! Допоможіть у вирішенні складного питання! Я мати дитини, яка ходить у Дитячий садок #2 Ясельна група #2. Після тривалого лікування ми 22.04.19р. Після закриття лікарняного прийшли до садочку, але нам відповіли що в групі "карантин" хоча нас ніхто не повідомив! Причину карантину нам назвати не змогли! Після спілкування в чаті з батьками виявилось що одна дитина в інфекційний лікарні і ще кілька дома на лікарняному! Симптоми (рвота, проблеми із столом та температура)! Відповідь вихователів чи можна приходити в садочок "відповідь- хочете приходьте, хочете ні" Більшість батьків просто в непорозумінні "що нам робити?" і що взагалі коїться в садку! при тому що у моєї дитини ЗАВЖДИ після відвідин данного садку проблеми із "стулом"

Понеділок, 22 квітня 2019, 16:48
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ольго Андріївно!

Так, дійсно, коли у закладі карантин, Вас як батьків, учасників освітнього процесу, повинні повідомити про це.

Як вбачається з пояснення директора закладу №2 Гіріної А.В. батьків вихованців було повідомлено про карантин у групі. У куточку для батьків міститься вся необхідна інформація та розроблено протиепідемічні заходи щодо дотримання санітарних норм.

Керівнику закладу №2 вказано на посилення контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних норм у садку.

 

Вівторок, 07 травня 2019, 15:56
Сидоренко Татьяна Викторовна

Добрый день , ув. Юрий Николаевич! Мы родители деток обращаемся к Вам с просьбой решить вопрос с отоплением в детском саду. Наши дети ходят в Приозерный ясла-сад 70 температура в группе 13-14 градусов холодина ужасная . Как можно водить деток в такой холод? Просим Вас решить вопрос с отоплением в ближайшие время . С ув. Не равнодушные Родители детского сада ! 

П'ятниця, 19 квітня 2019, 13:26
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Тетяно Вікторівно!

Відповідно пункту 1 розпорядження міського голови від 27.03.2019 №64-р «Про закінчення опалювального періоду 2018-2019 років у м. Херсоні» 31 березня 2019 року вважати днем закінчення опалювального періоду 2018 - 2019 років у м. Херсоні для загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури та спорту, житлового фонду, підприємств та організацій.

Станом на 25.04.2019 температурний режим у всіх вікових групах Приозерного ясел-садка №70 відповідає санітарним нормам.

П'ятниця, 26 квітня 2019, 10:22
Ольга

Доброго дня!

Яким чином можливо забезпечити школу підручниками для 4 класу?

Ми зараз в 3. І нам вже кажуть - шукайте підручники для 4 класу.

Чи не повинна держава їх надавати?

Коли потрібно було купити хрестоматію сучасної української літератури - я погодилась. Бо це одна книга за 100 грн. на 2 роки.

Але купити всі підручники, кожен з яких 120-150 грн?! 

І ця проблема існує вже декілька років. Чому ніхто не може її вирішити? Чи ніхто не хоче?!

Четвер, 18 квітня 2019, 15:41
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ольго!

Дійсно, заклади освіти міста забезпечені підручниками для учнів 4-х класів лише на 72%.

Вирішення питання поповнення фонду підручників за держаний кошт не можливе, у зв’язку зі зняттям їх з друку та зміною освітніх програм.

Натомість, в освітньому процесі учителі можуть використовувати підручники попередніх років видання, що є у вільному доступі в шкільній бібліотеці, електронні версії підручників, додаткову літературу.

Учитель не має права вимагати придбання підручників для здійснення освітнього процесу.

П'ятниця, 26 квітня 2019, 14:08
Powered by JoomVita VitaBook