logo


Алина Аликовна

Добрый день!

Подскажите пожалуйста, на каком основании закрыли младшие классы на дистанционное обучение, если Министерством Образования Украины РАЗРЕШЕНО обучение в младшей школы.

Абзац опубликованный МОНУ на сайте : «Независимо от эпидемической ситуации, посещение учебных заведений соискателями дошкольного образования, учениками специальных учебных заведений и 1-4 классов ЗЗСО разрешается», - отметили в министерстве.

Сайт, на котором излагается информация: http://novinaua.com/posts/mon-rekomenduet-perevesti-uchenikov-starshei-i-srednei-shkoly-na-distancionku?link=y0QEYjQo&clickid=%7Bclick_id%7D&s_id=ntSWuF2P&visit_id=TWnx3iQi&t=full

Середа, 26 січня 2022, 16:29
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Аліно!

На сьогоднішній день у закладах загальної середньої освіти міста 232 класи (близько 6953 тисяч дітей) перебувають на самоізоляції. Це достатньо високий показник, який зростає з кожним днем. Сплеск захворюваності на ГРВІ та Сovid-19 припадає на учнів 1-4 класів.

Регіональною комісією ТЕБ та НС було прийняте відповідне рішення (протокол №3 від 25. 01. 2022). З 27 січня заклади загальної середньої освіти міста переходять на дистанційне навчання терміном на 10 днів.

Четвер, 27 січня 2022, 09:29
Ирина Сергеевна

Добрый день! Подскажите пожалуйста, как подтвердить аттестат, если он получен в Крыму 2021 году, учился ребёнок в Феодосийской украинской школе. Заранее благодарю.

Понеділок, 24 січня 2022, 12:45
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Ірино!

Для отримання документа державного зразка за певний рівень освіти Вам необхідно звернутися до Херсонського закладу загальної середньої освіти «Центр освіти молоді» Херсонської міської ради (м. Херсон, вул. Університетська, 145-а, тел. 0552 51 79 95, або за електронною адресою: tsom@i.ua)

Контактна особа – Осинкіна Олександра Петрівна.

Вівторок, 25 січня 2022, 09:25
Гнатюк Олена Михайлівна

Доброго дня, прошу дати відповідь на питання стосовно забезпечення технічним обладнанням шкіл. Чому деякі школи 1-2 клас вже забезпечили ноутбуками, а деякі ні, як обирали? Чому давали принтери, а деяким взагалі нічого? Де знайти перелік, кому і що давали? Можливо до вчителів не все доходить, як це часто і буває, принтери у секретарів, а ноутбуки у старшої школи. Коли буде перевірка по школах, чи все дійшло за програмою НУШ до вчителів? Дуже чекаю відповіді. 

П'ятниця, 21 січня 2022, 11:03
Сухіна Катерина Валеріївна

Справедливости ради , хочу дополнить своё предыдущее сообщение .

После его написания со мной связались сотрудники управления . 

Моя жалоба была обращена на "неаппетитное" новое меню в детских садах , а так же ,на отсутствие по некоторым дням во время полдника напитка и заменой его на фрукт (сегодня это был апельсин, который может вызвать аллергическую реакцию). 

Мне дали разъяснение, что  по новому постановлению МОЗ допускается такая замена! 

Считаю ,что не сады и школы решают ,чем кормить наших детей и какие продукты закупать! Меню расписанно на недели вперёд управлениями выше!

Прошу учесть все негативные отзывы родителей  о меню " по новому" и составить его так, чтоб дети действительно его еле  в реальности и имели силы рости  здоровыми  , счастливыми , сытыми !

Четвер, 20 січня 2022, 20:25
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Катерино!

Дякуємо Вам за звернення! усі Ваші зауваження будуть прийняті в формуванні нового сезонного меню.

Понеділок, 24 січня 2022, 09:22
Южбабенко Ігор Валентинович

Прошу повідомити що до безкоштовного харчування учнів 1-3 класів. Якщо воно є, то яким нормативним документом затверджено. А також що до вартості знаходження дитини у групі подовженного дня.

Середа, 19 січня 2022, 11:08
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Ігорю!

 1. Відповідно до рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 24.02.2021 року №61 «Про вартість харчування для окремих категорій учнів у закладах загальної середньої освіти міста, підпорядкованих управлінню освіти міської ради» за кошти міського бюджету, один раз на день, під час навчального процесу, харчуються усі діти 1-4 класів та діти пільгових категорій.

2. Вартість перебування дітей у ГПД розраховується бухгалтером централізованої бухгалтерії по кожній школі окремо. Вартість послуги включає заробітну плату вихователя, нарахування відпускних, оплату енергоносіїв, газопостачання, водопостачання та придбання матеріалів для утримання приміщень, які використовуються для груп продовженого дня в належному стані.

Вівторок, 25 січня 2022, 09:29
Фримолец Анастасия Олеговна

Здравствуйте, двое деток ходят в НВК#29. После того как поменяли меню - питание стало очень плохое. Дети приходят из сада голодные. Хлеб дают половинку половинки. Есть варианты заменить обычный хлеб на цельнозерновой только в нормальном количестве, а не 30 грамм. Каша с луком на завтрак - разве детки такое будут кушать. Большая просьба обратить внимание. Заранее спасибо 

Вівторок, 18 січня 2022, 11:39
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Анастасіє!

Норми харчування, які є обов’язковими до виконання, у тому числі і вимоги до хліба регламентуються постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (далі –Постанова).

Відповідно до постанови хліб повинен бути цільнозерновий з пшеничного або житнього борошна, з високим вмістом харчових волокон та з обмеженим вмістом солі, який не перевищує 0,45 грама на 100 грамів хліба, маса нетто порції готового виробу для відповідної вікової групи становить 30 грамів 10 порцій на тиждень.

Вдячні за Ваше звернення, оскільки робота над новим меню триває. Робочою групою з розробки нового весняного меню обов’язково будуть враховуватися звернення батьків.

Понеділок, 24 січня 2022, 09:21
Ровенко Катерина Валеріївна

Доброго дня.З 01.01.2022 року внесенні зміни до меню у дитячих садочках і діти масово відмовляються від їжі повністю або частково, така ситуація не лише в нашій групп, а по всьому садочку.Як можна відкорегувати нове меню або повернути старе, що б тіди хоч щось їли, а не ходили голодні? Батьків не влаштовуе така ситуація, що діти голодні і скаржитися на погане самопочуття.

Четвер, 13 січня 2022, 08:43
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Катерино!

Для управління освіти важлива думка батьків, особливо в період реформування харчування. Дуже шкода, що Ви не вказали № дошкільного закладу, який відвідує Ваша дитина, для об’єктивного з’ясування причин відмови дітей від харчування.

Виконання нових норм харчування є обов’язковим. Водночас Ви, як повноправний учасник освітнього процесу можете вносити пропозиції та зауваження до формування меню. Керівник закладу освіти має право корегувати меню не порушуючи діючі норми харчування.

Понеділок, 24 січня 2022, 09:14
Щетилова Анастасия Васильевна

Здравствуйте. 
 Сегодня мой ребенок в 31 школе снимал видео о том, что детям дают сухой хлеб с плесенью. 
 Кто позволяет таким продуктам появляться у детей на столах?
 Как правильно решать эти вопросы?

Середа, 12 січня 2022, 21:41
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Анастасіє!

Дякуємо за уважне ставлення до якості харчових продуктів в закладі освіти. Викладені Вами факти перевіряємо.

Понеділок, 24 січня 2022, 09:16
Ігор Миколайович Досенко

Начальнику управління освіти Херсонської міської ради Наталії Журженко. Шановна пані Наталія! Досить уважно прочитав Вашу відповідь на моє звернення. Плутанина в атестації продовжується,що випливає з розміщеного тексту. Як можна одним наказом затверджувати склад атестаційної комісії і склад голів експертних груп? Адже Ви самі стверджуєте, що це право атестаційної комісії,чи ми по-різному розуміємо пункт 2.1 Положення: Віз попереду коня? Комісія коли провела своє засідання? За наукою Ви повинні затверджувати рішення атестаційної комісії своїм наказом. По-друге, комісія немає жодних підстав надавати будь-якій установі повноваження затверджувати склад експертних груп. Ба, більше . Незважаючи на наше зауваження, комунальна установа згідно її Статуту не маючи повноважень щодо атестації, видає наказ з перевищенням. І він має бути скасований. По-третє, ми так і не отримали відомості про фаховий рівень членів АК та КУ.
У зв'язку з цим залишаємо за собою право на інформаційні запити відповідно до вимог чинного законодавства. Комісія- методисти з вищою категорією, Комунальна утанова- лише магістри згідно Статуту. Чи є що приховувати? Можливо портфоліо? Ігор Миколайович Досенко ГО ,, Освіта майбутнього''.

Вівторок, 11 січня 2022, 20:33
ЖУРЖЕНКО Наталя, начальник управління освіти

Шановний Ігорю Миколайовичу!

Зважаючи на низку поставлених Вами питань,зауважуємо,що робота атестаційної комісії є відкритою.

З усіма наказами та протоколами  засідання атестаційної комісії Ви можете ознайомитись за посиланням.

https://sites.google.com/view/kuhmcprpp/%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%85-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2

Якщо Ви вважаєте , що є порушення законодавства, запрошуємо Вас на засідання комісії на якому готові вислухати всі зауваження. Контактний телефон:49-00-60.

П'ятниця, 21 січня 2022, 13:16
Марина

 

Доброго дня,

уточните- есть ли финансирование школ Херсона, интересует 11 школа.

на сайте школы ничего не нашла...

правомерны ли сборы с родителей на ремонты и замену дверей.

Классные руководители 7х общеобразовательных классов 11й школы объявили о сборе денежных средств на замену классных дверей ( 3000 грн с класса) и ремонт коридора

 

Вівторок, 11 січня 2022, 15:26
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Марино!

За результатами розгляду звернення  повідомляємо.

Із директора Херсонського навчально-виховного комплексу №11 С. Дудченко взято пояснювальну.

Факти, викладені Вами, будуть перевірятися управлінням освіти.

Водночас повідомляємо, відповідно до статті 59 Закону України «Про загальну середню освіту» одним із джерел фінансування закладу освіти, окрім коштів засновника, можуть бути кошти батьків або осіб, які замінюють. Отримання закладами освіти благодійних внесків регламентується  нормативно-правовими актами, а основною умовою їх надання батьками – є цілковита  добровільність. Крім того, вирішувати, куди та на які потреби направлятимуться батьківські кошти, можуть лише самі батьки через прийняття спільного рішення на загальних батьківських зборах. Кожен із батьків самостійно приймає рішення з цього  приводу.

Четвер, 20 січня 2022, 11:16
Ирина

Подскажите , пожалуйста, до которого часа должен работать детский сад 73. Насколько мне известно, до 17.30 основная группа. Но воспитатели всего сада требуют от родителей забирать детей в 16.00, начиная с яслей, заканчивая старшей группой. 
так же некоторые из воспитателей в рабочее время среди дня, оставляя детей на няню, ходят по магазинам. 
хотелось бы , чтобы Вы обратили внимание на наш сад. Спасибо 

Неділя, 02 січня 2022, 15:26
Світлана ОМЕЛЬЧУК, в. о. начальника управління освіти

Шановна пані Ірино!

Відповідно до Статутної діяльності закладу дошкільної освіти №73 щоденний графік роботи з 07.00 до 17.30. Чергова група функціонує до 19.00.

Мережею закладів дошкільної освіти Херсонської міської територіальної громади на 2021-2022 навчальний рік (рішення виконавчого комітету від 21.09.2021 №570) передбачено режим роботи закладу освіти.

Інформація щодо дотримання вихователями режиму роботи на сьогодні перевіряється. У разі виявлення фактів порушення виконавської дисципліни, до працівників закладу освіти буде прийнято відповідне управлінське рішення.

Середа, 05 січня 2022, 16:54
Ольга Игоревна

Добрый день.подскажите когда планируется открытие детского садика на територии школы #5.что на улице сухарной.заранее спасибо за ответ

П'ятниця, 24 грудня 2021, 07:33
ЖУРЖЕНКО Наталя, начальник управління освіти

Шановна  пані Ольго !

У  рамках   Державної  програми   «Велике будівництво»  на території   Херсонської загальноосвітньої школи  І –ІІ ступенів №5 Херсонської міської ради  завершується  будівництво окремого приміщення дитячого садка. 

На сьогодні здійснюється придбання меблів, м’якого інвентарю, посуду, іграшок. Відкриття закладу планується по завершенню забезпечення садочка необхідною матеріально-технічною базою.

Четвер, 30 грудня 2021, 15:43
Санина Нелли Викторовна

День добрый!

В саду № 7 Таврический микрорайон, заведующая детского сада Быхалова Елена Викторовна  настоятельно потребовала  купить группу 3-х летних малышей плазменный телевизор 40",потому ,что такой же установили в саду №11. С родительских денег был приобретен злосчастный телевизор в черную пятницу , стоимостью 6399,00 грн . На вопрос зачем приобрели, был дан ответ:” Если воспитатель куда ни будь выйдет по своим делам , дети в это время будут смотреть мультики”. У меня вопрос, пока дети будут втыкать, иначе трудно это назвать, в голубой экран, чем будет заниматься воспитатель? Маму которая осмелилась поднять этот вопрос, воспитатель Мальцева Любовь Викторовна  и родители, покорно выполняющие любые забаганки администрации, “потому что с администрацией надо дружить, нам же выпускаться из сада через три года”, забросали гадостями... После всех  перепитий  воспитатель Мальцева Любовь Викторовна ответила маме мальчика: “Когда все дети будут смотреть мультики , Вашему я дам карандаши , пусть рисует”.. У меня снова вопрос, как эта великоразумная воспитель объяснит 3х летнему малышу, что все будут смотреть мультики, а он изгой, ему не положено..?

         В этом саду постоянно какие то казусы, то кормят по утрам макаронами с сахаром, на обед подают колбасу варенную с кислой капустой. Вирус Коксаки гуляет в саду с августа месяца, вместо того чтобы закрыть сад на карантин и обработать, все тщательно скрывалось. Но слава Богу , родители начали бить в колокола и группу закрыли на две недели..Дети постоянно болеют.

     В саду на праздники приглашается личный фотограф  заведующей детсадом Быхаловой Елены Викторовны , после чего продаются фотографии ею же по 40 грн штука. В противном случае другого фотографа не будет.. Его просто не пустят ни со справками о вакцинации , ни без.. Бессмертная заведующая детским садом Быхалова Елена Викторовна ,не то что не боится ничего, а с ее слов, а плевать хотела и даже на прокурора. Жалуйтесь!!., Родители обращали в Гороно.. А воз и ныне там. Никому в голову не приходит привести площадки впорядок , в которых нельзя находится ни после дождя потому ,что там болото, можно утонуть , ни укрыться от ветра...

Главное купить телевизор, на родительские средства и дарить подарки на все праздники, присутствующие в календаре , заведующей и воспитателям.

Четвер, 23 грудня 2021, 11:48
ЖУРЖЕНКО Наталя, начальник управління освіти

Шановна  пані Неллі !

За результатами розгляду Вашого звернення інформуємо наступне. Відповідно до  вимог  Примірного переліку ігрового  та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти,  затвердженого наказом МОН України від 29.12.2017 № 1633, таке технічне обладнання,  як телевізор дозволяється використовувати в групах дітям тільки з чотирьох  років. 

Керівництву ЗДО № 7 вказано на недопущення порушень вимог наказу МОН України від 29.12.2017 № 1633 та здійснення постійного контролю за надходженням та використанням  благодійної допомоги, не забороненої чинним законодавством.

 За інформацією директора ЗДО № 7 телевізор, що знаходився у групі, яку відвідує Ваша трьохрічна  дитина,  винесено з групи.

Страви для дітей у ЗДО № 7  готуються у відповідності до  двотижневого меню, затвердженого  Херсонським управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області. Порушень до меню не має.

Управлінням освіти проводиться системна робота щодо дотримання керівниками закладів освіти антикорупційного законодавства.  При призначенні на посаду кожен директор закладу освіти під персональний підпис ознайомлюється із Законом України «Про запобігання корупції» та зобов’язанням дотримуватися його норм та обмежень. Посадовими обов’язками керівника визначено, що він несе персональну відповідальність за свою діяльність. Зазначене питання систематично розглядається на нарадах керівників закладів освіти. 08 грудня 2021 року вкотре озвучено вимоги щодо дотримання антикорупційного законодавства у діяльності директорів, у тому числі і попереджено про відповідальність за отримання неправомірної вигоди.

Управлінням освіти видано наказ від 28 грудня 2021 № 1249-к «Про дотримання законодавства України щодо запобігання корупції в закладах та установах освіти Херсонської міської територіальної громади», яким керівників закладів освіти попереджено про неухильне дотримання вимог чинного законодавства України щодо запобігання корупції.

Якщо Ви  маєте докази  порушення  працівниками  закладу норм чинного законодавства щодо отримання благодійної допомоги, Ваше право звернутися до  правоохоронних органів з відповідною заявою.

 

Середа, 29 грудня 2021, 11:00
Ігор Миколайович Досенко

 Начальнику управління освіти Херсонського міськвиконкому. Повідомляємо, що посадовими особами КУ "Херсонського міського центру професійного розвитку педагогічних працівників" в порушення Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого Міністерством освіти і науки та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України, у 2021- 2022 навчальному році додатково , у супереч визначеному пунктом 3.3 Порядку переліку заходів діяльності атестаційної комісії другого рівня стосовно педагогічних працівників , що атестуються, їм повідомлено про проведення гугл-опитування на знання методики, онлайн інтерв'ю у форматі портфоліо, презентації блогу, віртуального кабінету, сайту і т. д.(русизм неприпустимий ). У зв'язку з цим зазначаємо,що п.3.10 Порядку працівнику надається право ( а не обов'язок) давати усні та письмові пояснення , подавати додаткові матеріали щодо своєї діяльності. Таким чином, комунальною установою у сфері освіти, що не наділена організаційними та розпорядчими функціями, у спосіб, не передбачений Інструкцією з діловодства ( вайбер -повідомлення), алгоритм роботи атестаційної комісії доведено до педпрацівників, що атестуються. У зв'язку з цим просимо: 1. Оприлюднити на сайті управління наказ про затвердження алгоритму дій атестаційної комісії.2.У разі його відсутності організувати її роботу відповідно до Типового положення. Повідомляємо, що порушення нормативно-правових актів тягне за собою юридичну відповідальність та надає підстави для оскарження результатів атестації.
Просимо оприлюднити наказ про затвердження складу атестаційної комісії у 2021-2022 навчальному році із зазначенням категорій та педагогічних звань її членів.Підпис той самий.
Просимо оприлюднити категорії та педагогічні звання співробітників комунальної установи.

Неділя, 19 грудня 2021, 20:51
ЖУРЖЕНКО Наталя, начальник управління освіти

Шановний Ігорю Миколайовичу!

На Ваше звернення від 19 грудня 2021 року щодо атестації педагогічних працівників повідомляємо наступне.

Станом на грудень 2021 року атестація педагогічних працівників відбувається відповідно до Типового Положення про атестацію  педагогічних працівників (далі – Положення), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від  06.10.2010 № 930  зі змінами.     Для організації та проведення атестації у 2021/2022 навчальному році, на виконання пункту 2.1. Положення, видано наказ управління освіти Херсонської міської ради від 17 вересня 2021 року №1022-к «Про підсумки атестації педагогічних працівників у 20220/2021 н.р. та проведення атестації у 2021/2022 н.р.», в якому затверджено склад атестаційної комісії при управлінні освіти Херсонської міської ради (комісії  ІІ рівня). У зв’язку із кадровими змінами видано наказ від 01 листопада 2021 року №1116-к «Про внесення змін до складу атестаційної комісії при управлінні освіти».

Склад комісії відповідає вимогам п. 2.7. Положення.

Відповідно до статті 50 ЗУ «Про освіту», пункту 1.2. Положення «атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямована  на  всебічне  комплексне  оцінювання  їх педагогічної діяльності, за  якою  визначаються  відповідність  педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання».

Пунктом 2.15 Положення передбачено, що «для об’єктивного оцінювання професійної діяльності педагогічних працівників атестаційні комісії всіх рівнів можуть створювати експертні групи». З цією метою наказом управління освіти Херсонської міської ради від 17 вересня 2021 року №1022-к затверджено склад голів експертних груп.

З метою вивчення досвіду роботи педагогів, рішенням атестаційної комісії при управлінні освіти від 12 листопада 2021 року протокол №1, повноваження затверджувати склад експертних груп за напрямами освітньої діяльності надано КУ «Херсонський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» ХМР. Відповідний наказ Центру від 01 грудня 2021р. №01-Т «Про склад експертних груп» та «Методичні рекомендації щодо роботи експертних груп атестаційної комісії II рівня» від 09 грудня 2021 року  №01-08-139 надіслано до всіх закладів і установ освіти електронною поштою для ознайомлення.

До складу експертних груп входять досвідчені педагоги, які мають вищу кваліфікаційну категорію й педагогічні звання.

Дані накази надіслано до всіх закладів і установ освіти, підпорядкованих управлінню освіти Херсонської міської ради, електронною поштою для ознайомлення і виконання. З цими наказами та  складом експертних груп, професійним рівнем експертів  Ви можете ознайомитися у закладі, де працюєте.

Атестація педагогічних працівників відбувається згідно п.3.10 Положення, але враховуючи затверджені професійний стандарт учителя та рекомендації Державної служби якості освіти, педагогічним працівникам запропоновано як засіб та інструмент визначення кваліфікації – складання педагогічного портфоліо.

Запропоновані гугл тестування, портфоліо тощо це є рекомендація, але не обов’язковість. Кожен педагогічний  працівник самостійно визначається із засобами демонстрації набутих компетентностей та професійної майстерності.

 

Вівторок, 28 грудня 2021, 15:45
Вика

Доброго вечора!

Вчитель фізкультури змушує здавати нормативи по фізичній культурі, але вона підготовча група.

Він мені надавав документ, що підготовча група повинна здавати нормативи, а в інтернеті написано, що ні.

Кому вірити?

 

Неділя, 19 грудня 2021, 19:11
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Віко!

Відповідно до Інструкції про розподіл учнів на групи для занять на уроках фізичної культури, затвердженої наказом МОЗ та МОН від 20.07.2009 р. за № 518/674 учні розподіляються на основну, підготовчу та спеціальну медичні групи.

Учні, які за станом здоров’я віднесені до підготовчої медичної групи, відвідують обов’язкові уроки фізичної культури та опановують навчальний матеріал відповідно до вимог навчальної програми. Таким учням рекомендовано поступове збільшення фізичного навантаження без здачі навчальних нормативів та додаткові заняття у групах загальної фізичної підготовки.

У підготовчій медичній групі (за результатами медичного огляду) засвоєння програмового матеріалу має бути поступовим процесом і проводитися за умови виключення окремих рухових дій та вправ, що пов’язані з обмеженням максимального фізичного навантаження учнів (у залежності від характеру та ступеня відхилень у здоров’ї). Оцінювання повинно проводитись диференційовано. Сутність такого підходу полягає в тому, що учні підготовчої групи отримують бали на уроці за теоретичні знання, правильне технічне виконання рухових дій, ступінь сприйняття набутих вмінь та навичок.

Більше інформації можете знай ти за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0773-09

Вівторок, 25 січня 2022, 16:51
Бондаренко Владислав Владимирович

Уважаемые руководители нашего городского образования!
Каждый год я поднимаю тему о том, что некоторые заведующие детских садов
1) вымогают проценты у операторов и фотографов, которых родители приглашают снимать утренники;
2) запрещают родителям нанимать постороннего человека и навязывают "своего", "садиковского".
У меня есть конкретное предложение. Давайте вы сами решите эту проблему окончательно, не доводя до конфликта.
Поверьте, я в состоянии написать вполне убедительное письмо в министерство образования и попросить их решить вопрос коррупции в Херсонских дошкольных учреждениях.
Если не поможет, значит будем организовывать вместе с коллегами фиксацию дачи взятки, запись разговоров и т.д.
Методов много, но я уверен, что вы легко можете решить этот вопрос со своими подчинёнными более мирным путём.
Надеюсь больше никогда не услышать о процентах и "садиковских" операторах/фотографах.
С Уважением, член Национального союза журналистов Украины, оператор телеканала "24", Владислав Бондаренко.

 

П'ятниця, 17 грудня 2021, 22:54
ЖУРЖЕНКО Наталя, начальник управління освіти

Шановний пане Владиславе !

Управлінням освіти проводиться системна робота щодо дотримання керівниками закладів освіти антикорупційного законодавства.  При призначенні на посаду кожен директор закладу освіти під персональний підпис ознайомлюється із Законом України «Про запобігання корупції» та зобов’язанням дотримуватися його норм та обмежень. Посадовими обов’язками керівника визначено, що він несе персональну відповідальність за свою діяльність. Зазначене питання систематично розглядається на нарадах керівників закладів освіти. 08 грудня 2021 року вкотре озвучено вимоги щодо дотримання антикорупційного законодавства у діяльності директорів, у тому числі і попереджено про відповідальність за отримання неправомірної вигоди.

За результатами Вашої  публікації, у якій прослідковуються ознаки корупційного правопорушення директором садочка № 76, керівника звільнено з посади. Управлінням освіти направлено повідомлення про зазначений факт до правоохоронних органів.  

Четвер, 23 грудня 2021, 14:46
Леха

Ребёнок спить в холоднай спальни. Одетый и взутый! В 11 школе холодно все старое. 

Понеділок, 13 грудня 2021, 09:57
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Олексію!

Станом на 14 грудня  в навчально-виховному комплексі №11 підключено теплопостачання.  Температурний режим відповідає санітарним вимогам.

Четвер, 16 грудня 2021, 09:17
Дарья Сергеевна

Здравствуйте, можете объяснить почему на сайте школы 34 выкладывают фото обедов которые не соответствуют реальности. Йогурт, соки, булочки, которые в меню детям не дают, а продают прям в столовой. Обращались к администрации школы они сказали что столовая не в их подчинении. Решите эту проблему, пожалуйста.

Неділя, 12 грудня 2021, 22:06
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Дар'є!

Кожного дня управлінням освіти Херсонської міської ради здійснюється моніторинг інформації на Googel-платформі та сайті закладу освіти. Висвітлення щоденної інформації до 10 години ранку відповідає заявленому меню. Сік, йогурт надається дітям за рахунок міського бюджету. Хлібобулочні вироби не зазначені в меню, їх можна придбати за потреби.

П'ятниця, 17 грудня 2021, 13:03
Пархоменко Ірина

Доброго дня! Цікавить питання стосовно новорічних ранків у ЗДО.

Як відомо, з 6.12.21 Херсонська область перейшла в "жовту" зону, у зв'язку з цим чи можлива присутність батьків (у кого є зелений сертифікат, або пцр-тест, бахіли, маски, у групі 14 дітей)? 

Вівторок, 07 грудня 2021, 22:31
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Ірино!

         Так, дійсно Херсонська область з 06 грудня 2021 перейшла до “жовтого” рівня епідемічної небезпеки. Проте на сьогодні заклади дошкільної освіти керуються чинними вимогами підпункту 15, пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 із змінами, де зазначено, що у разі встановлення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки забороняється: проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів). У разі виникнення питань щодо участі батьків у новорічних ранках у дитячому садку, зверніться, будь-ласка, за роз’ясненнями до керівника закладу.

Понеділок, 13 грудня 2021, 14:44
Гаркуша Тетяна

Добрий день! В садочку 77 на території та прогулянкових площадках відсутнє освітлення - зараз темніє рано і батьки, прийшовши за своїми дітьми, шукають іх на території площадок у темряві. Хоч вихователі і намагаються добре слідкувати за дітьми навіть за таких умов, але все ж це є небезпечним. Діти граються в повній темряві. Зверніть будь ласка на це увагу! Дуже хотілося, щоб територія нашого садочка була хоч трохи освітленою!

П'ятниця, 03 грудня 2021, 19:27
ЖУРЖЕНКО Наталя, начальник управління освіти

Шановна  пані  Тетяно!

Директор закладу дошкільної освіти несе персональну  відповідальність за збереження  життя і здоров’я дітей та відповідає за створення безпечних належних умов перебування  дітей у закладі  що  обумовлено посадовою інструкцією директора. 

         Тому директорові Херсонського ясел-садка № 77 Херсонської міської вказано на недопущення проведення прогулянок дітей у сутінках та у разі необхідності коригувати режим прогулянок дітей відповідно до погодних умов.

П'ятниця, 24 грудня 2021, 14:41
Ольга

Доброго дня. Скажіть будь ласка, ФТЛ буде відкривати 8-мі класи у 2022-23 навчальному році?

Дякую!

Четвер, 02 грудня 2021, 18:18
ЖУРЖЕНКО Наталя, начальник управління освіти

Шановна пані Ольго!

Стратегічним планом діяльності щодо розвитку освіти міста Херсон передбачений орієнтовний план-графік підвищення ефективності мережі закладів загальної середньої освіти.

Зазначеним  планом на 2022/2023 навчальний рік не передбачено відкриття восьмих класів у Херсонському фізико-технічному ліцеї Херсонської міської ради.

 

П'ятниця, 24 грудня 2021, 14:30
Евгенія

доброго дня.

в системі публічних закупівель дзо та прозорро , управління освіти ХМР https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-12-01-009736-c  (Лот №1 Подушки; ДК 021:2015:39510000-0: Вироби домашнього текстилю; Лот №2 Наволочки, постільна білизна, рушники, покривала; ДК 021:2015:39510000-0: Вироби домашнього текстилю; Лот №3 Ролети, жалюзі вертикальні; ДК 021:2015:39510000-0: Вироби домашнього текстилю; Лот №4 Обтяжена сенсорна ковдра; ДК 021:2015:39510000-0: Вироби домашнього текстилю ) ,виставили оголошення про закупівлю для закладів дошкільної освіти .

В минулому році (замінили подушки ,матраци ,постіль 1 комплект) для оновлення і в данний період (зміний комплект) , батьками нашої группи збираються кошти .Для яких ще садків міста передбачено закупівлля саме постільної білизни ?

Четвер, 02 грудня 2021, 14:02
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Євгеніє!

З усією інформацією щодо тендерних закупівель які проводить управління освіти Херсонської міської ради Ви можете ознайомитися за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/search/?edrpou=02146713&proc_rationale_like=simple

Для того, щоб з’ясувати питання, щодо закупівель, конкретно, для закладу дошкільної освіти який відвідує Ваша дитина, повідомте, будь-ласка, номер ЗДО у «Громадській приймальні» сайту управління освіти, або зверніться до спеціалістів відділу дошкільної освіти за тел. 49-50-20.

Понеділок, 13 грудня 2021, 14:42
Валерия

Шановна пані Наталю. Вчора брала участь у перевірці робіт ІІ етапу конкурсу ім. Т. Шевченка. Маю стільки негативу, що і не передати. Зібрали нас на 13.00. Розвели по класах. А далі почались дива. Конкурс розпочався о 9. 00 і мав закінчитися біля 13.00 Питання, це якими шляхами треба було везти роботи, щоб біля 16.30 довести останні (у 7 класі). Про яку справедливість ми говоремо. Якщо з кожної школи мали брати участь тільки по одному учневі з паралелі, як гімназія 20 має переможців у кожній паралелі(крім 11 класів) по ДВА. Ми філологи, але тут прості числа. Що це за нововведення: сидіти до останньої роботи. Як я можу підписувати протоколи робіт 5 класу, коли сиділа на іншому. І наприкінці жуть. Нас зібрали ВСІХ у одній кімнаті, і ми всі, сварячись один з одним, стали чекати СПІЛЬНОГО протоколу ( і це у червоній зоні). Звідки таке нововведення. Ми закінчили підпис протоколів о 22.00. Транспорт не ходить, на таксі віддала 250 гр.(живу за містом). Голодна (бо не було де навіть чаю попити) поїхала додому. У спину почула веселий коментар нашого методиста: передайте тим, хто буде перевіряти олімпіаду, що раніше 24.00 не вийдуть. (Їй це весело було повідомити). Питання, за що нас мордують і чи можна з вищевказаних ОГРІХАМИ цей конкурс вважати СПРАВЕДЛИВИМ. Копію відсилаю на сайт Президента, хай посміється разом з нами

Неділя, 28 листопада 2021, 11:46
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Валеріє!

15 грудня 2021 року о 14.00 год. відбудеться чергове засідання організаційного комітету ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської  та студентської молоді імені Т.Шевченка. Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні для вирішення питань по суті. Засідання відбудеться за адресою: м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-а, каб. №203.

Засідання проводиться із дотриманням протиепідемічних заходів.

Понеділок, 13 грудня 2021, 15:11
Ганна

Доброго дня.

Мы батьки ясельної групи садочку 28.

Поясніть, будь ласка, хто несе відповідальність за дотримання режиму дня. Наші діти протягом тижнів виходять на вулицю 1 раз. Причини, пояснюються вихователем як холодна погода та нехватка часу. В групі до 10 дітей, цього тижня взагалі було 4, жодної прогулянки. Як вихотель та няня не можуть знайти час щоб вивести дітей та провітрити приміщеннягрупи? Зі слів дітей - сидять в телефонах..... 

П'ятниця, 26 листопада 2021, 21:28
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Ганно!

Посадовою інструкцією директора закладу дошкільної освіти передбачено неухильне дотримання у закладі фізіологічно доцільного режиму дня для дітей, забезпечення виконання всіх режимних моментів та програмових вимог.

Ви, як батьки, які є безпосередніми учасниками освітнього процесу, можете звернутися до директора закладу із зауваженнями про невиконання вихователем режиму дня для прийняття відповідних заходів реагування.

Управлінням освіти буде направлено для перевірки ясел-садка № 28 із зазначених питань спеціаліста відділу дошкільної освіти управлінні освіти Херсонської міської ради.

У разі виявлення порушень під час перевірки, до директора буде вжито заходів дисциплінарної відповідальності.

Понеділок, 13 грудня 2021, 14:39
Дяченко Денис

Доброго дня. 3-я гімназія району Корабел. Початкові класи. В харчовому блоці не працюють витяжки. Вже давно. Одежа дітей смердить їжею так, що доводиться вивітрювати по ночах. Зі слів директора Петрова обіцяють відремонтувати вже не перший рік і чергова обіцянка лише на літо. Як могла взагалі працювати їдальня, якщо порушений технологічний процес і норми роботи? Зате з батьків збирають кошти на телевізори, які досі не вмикали. Приділіть увагу цій проблемі, бо скарги батьків у соцмережевих групах стають масовими. 

П'ятниця, 26 листопада 2021, 14:51
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Денисе!

За Вашим зверненням повідомляємо наступне.

Проєктом бюджету галузі освіти на 2022 рік заплановано капітальний ремонт харчоблоку початкової школи Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради.

Середа, 08 грудня 2021, 16:15
Powered by JoomVita VitaBook