logo


Надєєва Катерина Володимирівна

Доброго дня!

Дуже хочу працювати викладачем фізики та астрономії у навчальних закладах м. Херсона. Прошу Вас, допомогти з вакансіями. Маю стаж роботи 5 років . Дякую за порозуміння !!!

Гарного дня, бережіть себе та рідних!

Вівторок, 27 липня 2021, 13:32
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Катерино!

Згідно абзацу п’ятого, частини другої ст. 26 ЗУ «Про загальну середню освіту»: «Заступник керівника, педагогічні та інші працівники закладу загальної середньої освіти призначаються на посади та звільняються з посад керівником цього закладу».

Рекомендуємо Вам звертатися безпосередньо до керівників закладів освіти, в тому числі через сайти закладів, або залишити свої персональні дані для зворотного зв’язку у відділі організаційної роботи та з питань персоналу управління освіти Херсонської міської ради, за телефонним номером: 42 33 36.

Четвер, 29 липня 2021, 10:26
Іщук Михайло Геннадійович

Доброго дня! Мене звуть Михайло, мені 16 років. Я громадянин України (маю ID-паспорт), але постійно проживаю у Криму. У Криму закінчив 10 класів. Чи можу я навчатися в одинадцятому класі в одній з херсонських шкіл дистанційно? З чого почати?
Будь ласка, надішліть відповідь зі ссилкою на відповідні закони на електронну пошту: ztopchikee@gmail.com
Дякую!

Неділя, 18 липня 2021, 08:59
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане МИХАЙЛЕ!

Для навчання в 11-му класі Вам необхідно мати свідоцтво про базову середню освіту українського зразка.

Отримати зазначений документ Ви можете за спрощеною системою. Для цього Вам необхідно звернутися до Херсонського закладу загальної середньої освіти «Центр освіти молоді» Херсонської міської ради (м. Херсон, вул. Університетська, 145-а, тел. 0552 51 79 95, або за електронною адресою: tsom@i.ua)

Контактна особа – Осинкіна Олександра Петрівна.

П'ятниця, 23 липня 2021, 10:47
Петрова Зоя Петрівна

Прошу роз'яснити наступне питання.
У дитячому садочку НВК 33(Таврійський) десь у травні батькам було повідомлено, що садочок не буде працювати у липні місяці. За потреби, дитині може бути надане місце у черговому садочку, проте там мало місць і купа умов(офіційно працюючі батьки, довідка з роботи про неможливість надання відпустки на цей час тощо). Тепер від батьків жадають написання Заяви "на оздоровлення" аби за дитиною було збережено місце у садочку на період липня.
Виникає питання, чого я повинна просити зберігти місце за дитиною, коли фактично мене поставили перед фактом, що садок не працює і сидіти з дитиною у липні місяці мені. 
п.с. Я розумію, що працівники навчального закладу потребують відпустку, сам навчальній заклад може потребувати ремонт, але давайте визначимося дитина вдома, бо садок не працює через технічну необхідність, чи садок не працює бо він нібито не затребуваний, адже батьки добровільно-примусово понаписували ці заяви.

Вівторок, 29 червня 2021, 19:19
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Зоє!

За потребою батьків, вихованців закладів дошкільної освіти міста, щодо відвідування їхніми дітьми садочків у липні місяці міською радою організовано роботу чергових ЗДО у кожному мікрорайоні міста. Як повідомлялося на сайті управління освіти міської ради,  у Таврійському мікрорайоні, де Ви мешкаєте, працюють чергові ЗДО №7 та №39.

Станом на 02.07.2021 року Ви можете влаштувати свою дитину на липень місяць до Херсонського закладу дошкільної освіти №39 Херсонської міської ради, який розташований за адресою вул. Покришева, 59. Для цього зверніться до директора НВК №33 для отримання необхідних документів.

Згідно вимог чинного законодавства працівники закладів освіти не мають права вимагати з батьків довідок з місця роботи та довідок про відпустки батьків. Адміністрації закладу освіти №33 вказано на неухильне дотримання вище вказаних вимог законодавства.

П'ятниця, 09 липня 2021, 09:41
Кулаковська Олена Володимирівна

Доброго вечора. Мій син закінчує 11 клас. Наразі вже здали ЗНО і ДПА в формі ЗНО. Результати ДПА нижчі а ніж річні бали. Чи може наша школа за нашим проханням не ставити бали ДПА в атестат? І якщо да - тощо для цього потрібно зробити. Дякую за увагу.

Четвер, 24 червня 2021, 09:04
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Олено!

Цьогоріч випускники 11-х класів звільнені від проходження ДПА, зберігаючи за собою право пройти її за власним бажанням у формі ЗНО. Ураховуючи законодавства щодо звільнення від атестації, керівники закладів освіти мали забезпечити інформування здобувачів освіти та їхніх батьків, а також отримати заяви щодо бажання пройти ДПА у формі ЗНО. Після отримання відомостей від Українського центру оцінювання якості освіти  результатів ДПА у формі ЗНО, бали проставляються у відповідній графі бланку додатку до свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

П'ятниця, 09 липня 2021, 09:42
Страхова Оксана Юріївна

Доброго дня!

У дитини, 2роки,  непереносимість глютену(проходить дообстеження). Планували восени віддавати дитину у дитячий садок. Підкажіть, будь-ласка, ДНЗ у нашому місті, в які приймають дітей з такими діагнозами. Чи може відмовити керівник садочку у відвідуванні дитиною ДНЗ, якщо батьки згодні на короткотривале перебування у дошкільному навчальному закладі без організації харчування.

Дякую!

П'ятниця, 18 червня 2021, 13:44
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Оксано!

Для короткотривалого перебування Вашої дитини пропонуємо Вам центри розвитку дитини, які відкриті у яслах-садку №20 за адресою: вул. Небесної сотні, 11-а, у яслах-садку № 60 за адресою: вул. Лавреньова,9-а, у НВК № 56 за адресою: вул. 49гв.Дивізії, 9, у яких діти отримують дошкільну освіту та перебувають не більше 4 годин, що не передбачає забезпечення харчуванням.

У разі необхідності, додаткову інформацію Ви можете отримати у відділі дошкільної освіти за адресою: вул. Воронцовська, 15 каб. 102., тел. 49 50 20.

П'ятниця, 09 липня 2021, 09:42
Тарасюк Олексій В'ячеславович

Добрый день! 
Подскажите пожалуйста, что будет выделено для первых классов в рамках НУШ? На сайте министерства читаю новость, что выделена большая сумма https://mon.gov.ua/ua/news/uryad-rozpodiliv-14-mlrd-grn-subvenciyi-na-rozvitok-reformi-nova-ukrayinska-shkola Администрация школы, при этом, просит финансовой помощи от родителей

Конкретно интересует - 1 класс, 2021/22 учебного года, Херсонской гимназии №16
Знаю, несколько лет назад, первоклашкам дали ноутбук, принтер, парты и проектор. 

Середа, 16 червня 2021, 19:49
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Олексію!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.2021 №476 Херсонській області визначено обсяг субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на забезпечення реформи «Нова українська школа» у 2021 році.

Наразі очікується надходження коштів.

Водночас рішення про участь або не участь в діяльності гімназії, у т.ч. надання благодійної допомоги, приймається виключно кожним з батьків і ніхто жодним чином не може на це впливати.

П'ятниця, 25 червня 2021, 15:45
Сидорчук Олег Іванович

Будь ласка, допоможіть розібратися. На сайті Управління освіти ХМР у ясла-садочку №2 музично-естетичного профілю «Перлинка»  діє благодійний фонд "Херсонська міська благодійна організація сприяння розвитку освіти «НАДІЯ»". А на сайті ясла-садочку №2, у розділі реквізити вказаний Благодійний фонд «Майбутнє з нами».

Чому так відбувається? 

Ось інформація з сайту садочка:

 р/р 31558204135762 - спеціальний рахунок

 р/р 35412004035762 - бюджетний рахунок

Благодійний фонд «Майбутнє з нами»

р/р 26008052208877 в ХВ ПАО КБ ПРИВАТБАНК

МФО 352479

ОКПО 40763194

Для яких цілей вказані рахунки?

Середа, 16 червня 2021, 11:53
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Олеже!

Інформація розміщена на сайті управління освіти Херсонської міської ради щодо реквізитів благодійного фонду який діє у ЗДО №2 «Перлинка» є достовірною.

Станом на сьогодні на вебсайті закладу дошкільної освіти №2 інформацію стосовно реквізитів благодійного фонду виправлено.

Директорові закладу ГІРІНІЙ А. вказано на виконання вимог чинного законодавства, своєчасне викладення змін та повної інформації на вебсайті садочка.

Середа, 23 червня 2021, 09:14
Баклан Катерина Павловна

Добрый вечер. Можно у вас спросить какое количество человек должно быть в классе чтоб его не закрыли?(9 кл)

Вівторок, 15 червня 2021, 20:21
Наталя ЖУРЖЕНКО
Шановна пані Катерино!
Розглянувши Ваше звернення, повідомляю наступне.
Формування мережі класів на 2021/2022 навчальний рік здійснюється відповідно до розрахункової наповнюваності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1088 (зі змінами). Тобто, розрахункова наповнюваність міст обласного значення, яким є Херсон, – 27 учнів на один клас, у тому числі й для інклюзивних класів.
Вівторок, 29 червня 2021, 16:33
Карамишев Сергій Сергійович

Доброго дня 

Будь ласка поясніть мені, на скільки законно використовувати працю дітей під час літніх канікул, на обов’язковій основі, називаючи це «відпрацюванням». Хочу спитати, кому моя дитина чимось завинила

Понеділок, 14 червня 2021, 23:19
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Сергію!

Такого поняття, як «відпрацювання», не існує. Якщо мова йде про навчальну практику та навчальні екскурсії, то такі складові освітнього процесу мають бути передбачені освітньою програмою закладу загальної середньої освіти.

Оскільки Ви не зазначили заклад освіти, у якому   навчається Ваша дитина, для отримання відповіді радимо звернутися безпосередньо до керівника школи.

П'ятниця, 25 червня 2021, 15:43
Никитина Татьяна Евгеньевна

Добрый день. Огромная просьба помочь разобраться с сложившейся ситуацией. Мой сын ученик школы №57.В конце учебного года была написана контрольная работа по геометрии. На сегодняшний день  мы до сих пор не знаем какую оценку получил ребенок, хотя табель нам уже выдали. Я неоднократно обращалась с этим вопросом к кл. руководителю и завучу. Сначала мне сказали, что учитель на вакцинации, потом в школе проходило ЗНО, потом мне сообщили, что у учителя день рождения (поэтому ее не будут беспокоить), а сейчас сказали, что учитель в отпуске, поэтому не могут показать мне контрольную работу. На основании всего этого могу предположить , что у педагога есть причины скрывать его работу. Цель моего обращения заключается в том, чтобы увидеть ошибки, которые допустил ребенок и дополнительно заниматься с ним на летних каникулах. Я уже подготовила письменное заявление на имя директора школы, однако считаю недопустимыми такие ситуации в школе. Я неоднократно обращалась с жалобами  (в устной форме) в отношении учителя алгебры и геометрии, на ее методы работы и отношение к ученикам, но  мне администрация школы в лице завуча, сказала,  что я могу жаловаться сколько угодно, преподавать этот предмет некому!!!Огромная просьба обратить внимание на мою жалобу и принять меры.

Понеділок, 14 червня 2021, 13:33
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Тетяно!

Для відповідного реагування та вирішення питання щодо роботи та компетентності вчителя алгебри та геометрії інформацію направлено за належністю до адміністрації  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №57  з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради.

Директор школи чекає на Вас для подальшого вирішення хвилюючих питань та отримання відповіді по суті. Всі зазначені питання у Вашому зверненні знаходяться у його компетентності.

Водночас, директорові школи №57 рекомендовано посилити контроль за дотриманням усіма членами колективу безпосереднє виконання кожним функціональних обов’язків.

П'ятниця, 25 червня 2021, 15:41
Колісниченко Євгенія Анатоліївна

 Будь ласка допоможіть розібратися.

НВК№33(Таврічиський)молодші класи з 1по 4 знаходяться в будівлі садочка.І як повідомила мені зав.сада в клас діти запускаються з вчителем .Що школа по графіку працює з 8:10.А до цього діти повинні чекати вчителя на вулиці.1 вересня вчитель обіцяв що діти будуть в класі а не на вулиці.

Четвер, 03 червня 2021, 11:30
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Євгеніє!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Завдання керівника закладу – роз’яснити питання організації освітнього процесу батьківській громадськості.

На вебсайті закладу освіти міститься інформація щодо Порядку організації пропускного режиму та правил відвідування Херсонського навчально-виховного комплексу №33 (web: http://33.ks.ua), із яким мають бути обізнані учасники освітнього процесу.

Якщо Ви маєте конкретні зауваження або пропозиції щодо організації освітнього процесу, радимо звернутися до директора комплексу.

Понеділок, 14 червня 2021, 10:53
Таран Сергей Анатольевич

Здравствуйте. Интересует вопрос как меня родителя и в принципе всех остальных родителей наверное каждого класса и каждой школы. Но я остановлюсь в той, в которую ходит мой сын. Школа 48, вопрос только один. Как распределяют бюджетные средства для школ, что нет возможности сделать "человеческую" спортивную площадку. В нашей школе даже элементарно не могут подстричь траву, выровнять дорожку для бега, про спортивные снаряды я вообще молчу, это все прошлый век. И эту проблему можно отнести наверное ко всем школам днепровского района, кроме тех, которые бороться за безопасность, комфорт и "человечность" к занятием спорта и урокам физкульт. Это например школа 53. Как так получается 1 школа имеет отличную площадку, все остальные занимаются в траве по пояс и подворачивают ноги но кривых площадках и лазят на ржавых и гнилых турниках и брусьях? Этой проблеме десятки лет, как вы можете вообще школам разрешать заниматься на таких площадках? Потом будут все виноваты в какой нибудь травме, но только не Вы

 

Середа, 02 червня 2021, 11:24
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Сергію!

Згідно статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу та приймає відповідні рішення в межах повноважень, передбачених законом та установчими документами закладу освіти, у тому числі з питань утримання спортивних споруд та території закладу  в належному  стані.

За результатами обстеження працівниками управління освіти території закладу з’ясовано, що спортивний майданчик та споруди утримуються в належному стані, водночас підлягають осучасненню та модернізації.

Ваші зауваження та пропозиції буде враховано при формуванні бюджету на 2022 рік.

Четвер, 01 липня 2021, 14:14
Жукова Катерина

Доброго времени суток. Мне хотелось бы узнать какие функции несет в управлении школой директор Педченко? Не успел закончиться этот учебный год и начаться следующий, как от нас требуют сдавать фонды. Родители ремонтируют каждый раз аудитории перед началом учебного года, сдают каждый год фонд школы, класса на предметы, то есть все управление и организацию комфортных условий делает родительский комитет. Когда мой страший сын учился в этой школе, мы сдавали на ограждение школы, на данный момент это не реализовано

Вівторок, 25 травня 2021, 21:54
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Катерино!

Відповідно до статті 59 Закону України «Про повну загальну середню освіту» одним із джерел фінансування закладу освіти, окрім коштів засновника, можуть бути кошти батьків або осіб, які їх замінюють, добровільні пожертвування та цільові внески фізичних та юридичних осіб. Отримання закладами освіти благодійних внесків чітко регламентуються нормативно-правовими актами, а основною умовою їх надання батьками - є цілковита добровільність. Крім того, вирішувати, куди та на які потреби направлятимуться батьківські кошти, можуть лише самі батьки через прийняття спільного рішення на загальних батьківських зборах. Кожен з батьків самостійно приймає рішення з цього приводу.

26 травня 2021 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №32 Херсонської міської ради відбулося звітування директора перед педагогічним колективом та громадськістю за підсумками 2020/2021 навчального року, в тому числі і про надходження коштів на розвиток школи та їх використання.

Запитувана Вами інформація є у вільному доступі на сайті закладу освіти: http://32.edu.ks.ua.

Понеділок, 14 червня 2021, 09:04
Козакова Татьяна Леонидовна

добрый день ! Хочу написать Жалобу на Директора Мошкина Владислава Анатольевича школы Херсонской области Голопристанского района село Нововолодимеровка .На то что Патрушевой Оле Леонидовне уже второй год не отдают документы с Школы. Даже после заявления Мамы .На 10 класс путем давления на Ребенка заставили написать заявление что бы учиться дальше в школе .Ребенок не дня в школе не была книги ей не выдали задание даже через интернет не задают .Я не пойму что за беспредел? почему заставляют и не учат .Мама написала Заявление неделю назад снова. Что бы забрать ребенка но Директор не отдает документы под предлогом что ему нужно справка с будущего училища . И сказал что даже на руки не даст документы .Но к сожилению училище такие справки не выдает . И как мы можем на будущее знать сдаст ли ребенок в это училище или в другое ЗНО. Я если честно в шоке !!!!! Помогите повлиять и забрать документы .Ребенок уже второй год не может поступить в Училище в Городе Херсон !!! Спасибо заранее.

Понеділок, 24 травня 2021, 20:46
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Тетяно!

Заклади загальної середньої освіти Голопристанського району знаходяться у підпорядкуванні управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації.

Радимо Вам звернутися до спеціалістів вище зазначеної установи за телефоном.: 26 - 42 – 88, або залиште своє повідомлення на сайті управління:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpTRhXxK0vBebn5Bx3K3Dqh3z3Aq9o40vCEfplOcUvimjKJg/viewform

Четвер, 27 травня 2021, 09:56
Анастасія

Добрий день. На підставі чого адміністрація я/с №45 не дозволяє батькам відвідати випускний, якщо Постанова Головного державного санітарного лікаря України №4 від 23.04.2021р. "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" дозволяє, а саме це вказано в п.7 Постанови?

Понеділок, 24 травня 2021, 01:24
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Анастасіє !

Відповідно до пункту 7 Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 23 квітня 2021 року № 4 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» вхід та перебування в закладі освіти інших учасників освітнього процесу, зокрема батьків здобувачів освіти, а також сторонніх осіб, дозволяється з метою захисту прав здобувачів освіти, педагогічних та інших працівників закладу, реалізації ними прав, передбачених законодавством.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню діяльність закладу, забезпечує організацію освітнього процесу. З пояснення керівника ЗДО № 45 з’ясовано, що разом з батьками вихованців прийнято рішення про проведення урочистої частини випускного ранку в музичній залі закладу без присутності батьків.

Вівторок, 01 червня 2021, 10:29
Батьки 1-Г класу

Батькам 1-Г класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 52 стало відомо про можливе прийняття рішення директором Шалаєвою  Л.В. про заміну класного керівника.

Класний керівник 1-Г класу Григор’єва О.Г.,  досвідчений та відповідальний педагог. Упродовж навчального року добре виховувала та навчала наших дітей.

Наше письмове клопотання про укладення трудового договору з класним керівником директором ЗОШ № 52 Шалаєвою Л.В. фактично залишено без розгляду.  

У відповіді на звернення, яке підписали більшість з батьків, директор лише надрукувала загальновідомі вимоги ЗУ «Про повну загальну середню освіту», давши зрозуміти, що не збирається продовжувати з Григор’євою О.Г. трудовий договір.

Директора школи не цікавить думка батьків щодо недоцільної заміни класного керівника в першому класі, так як діти звикли  та полюбили вчителя і це може завдати  психічних травм дітям.

Окрім того, в усній бесіді з батьками  1-Г класу,  Шалаєва Л.В. повідомила, що не збирається продовжувати договір з класним керівником                   обґрунтовуючи це тим що, на цю посаду у неї є «своя людина», молодий вчитель з іншої школи.

 На прохання назвати причину по якій директор Шалаєва Л.В. не бажає продовжувати  контракт з нашим класним керівником, директор відповідає що «я так хочу».

Звертаємося до Вас з проханням, в інтересах дітей 1-Г класу, щодо укладення трудового договору (контракту) з Григор’євою О.Г. та залишити її на посаді класного керівника нашого класу.

з повагою

батьки 1-Г класу школи № 52

Середа, 19 травня 2021, 22:16
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановні батьки!

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частина 1 статті 23 Закону України «Про освіту» (далі-Закон) передбачає, що держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію закладів освіти.

Відповідно до частини 1 статті 26 Закону керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Відповідно до частини 3 статті 25 Закону Засновник або уповноважена ним особа не має права втручатися в діяльність закладу освіти, що здійснюється ним у межах його автономних прав, визначених законом та установчими документами.

Згідно пункту 2.3.2.  трудового контракту з керівником закладу загальної середньої освіти, укладеного управлінням освіти Херсонської міської ради з Людмилою ШАЛАЄВОЮ (далі-трудовий контракт), вона має право призначати на посаду, переводити на іншу посаду та звільняти з посади працівників закладу освіти.

Порушень чинного законодавства в діях керівника закладу освіти не виявлено.

Вівторок, 25 травня 2021, 09:40
Черняк Ірина

Шановний, Ніконов Юрій Миколайович!

Вдруге звертаюсь з приводу зарахування моєї дитини в 1 клас школи № 24 на 2021-2022 рр.навчання. 

 Частина 4 ст. 12 ЗУ "Про освіту" визначає, що початкова освіта здобувається, як правило, з 6 років. З цього слідує, що ця норма прямо не забороняє здобувати освіту дітьми меншого віку. В Україні ще з 2012 року діють рекомендації  (це не закон) головного санітарного лікаря щодо зарахування дітей молодше 6 років до першого класу, при умові психологічної готовності. Це останній набір першачків у цьому навчальному році, у 2022-2023 начальному році набора до перших класів у 24 школі не буде. Мені як працюючий мамі, дуже складно буде водити дітей до різних шкіл, тому ще раз звертаюсь щодо можливості надання дитині права здобувати освіту раніше за встановлений вік та можливості зарахування її до початкової школи, де навчаеться старша дитина. 

Дякую!

Середа, 19 травня 2021, 10:08
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Ірино!

Дійсно, вік майбутніх першокласників регламентовано статтею 12 Закону України «Про освіту», в якій зазначено, що зарахування учнів до ЗЗСО здійснюється, як правило, з шести років.

Водночас у пункті 1.4 Постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2009/2010 навчального року» від 29 липня 2009 р. № 20 наголошено: «Не допускати прийом до школи дітей, молодше 5 років 8 місяців». Зазначена Постанова є чинною та обов’язковою до виконання.

Першочергово до закладу освіти зараховуються діти яким на 01 вересня вже виповнилося 6 років, а за наявності вільних місць у класі зараховуються всі інші бажаючі. За попередньою мережею школи №24, які надала директорка закладу освіти, вільних місць у школі немає.

Вівторок, 25 травня 2021, 09:32
Татьяна

Здравствуйте, почему в ХВПУСД, в помещении где проводятся практики, на железнодорожной. Дети должны платить деньги за изделия, пошив и т.д

Взять училище в Крывом Рогу,дети там не платят. Та и вообще государство выделяет финансы на свет,елеккричество и т.д.

Разберитесь пожалуйста. 

За год 220грн.  Помимо этого купи материал за 200, 

А именно шьют постельное,фартух,юбка,

брюки . Та ещё и знай на подарок учителю и т.д 

 

Вівторок, 18 травня 2021, 19:37
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Тетяно!

Навчально-виробнича практика у закладах професійної (професійно-технічної) освіти здійснюється відповідно до ст. 29 Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту».

Для оволодіння професією «Кравець. Закрійник» у ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» учні відпрацьовують в навчальних майстернях перелік навчально-виробничих робіт, до якого внесені вироби згідно вимог стандартів професійної (професійно-технічної) освіти. Для забезпечення виконання учнями програми підготовки фахівців відповідної професії училище приймає замовлення на виготовлення виробів від населення, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності» та наказом МОНУ від 03.11.2010  №1051. Вироби, які виготовляються в навчально-виробничих майстернях оплачуються замовником згідно прейскуранту, до якого входить розрахунок зарплати учню, амортизації обладнання, додаткових комунальних витрат та прибутку на надану послугу. Учень оплачує замовлення та несе витрати на закупівлю тканини тільки у разі, якщо він бажає виготовити виріб для себе, тобто є замовником послуги.

Будь-які благодійні кошти є виключно добровільними. Керівник або будь-хто інший з працівників не має права вимагати кошти на подарунки.

Четвер, 27 травня 2021, 10:01
Шленский Александр Игоревич

Добрый день.Почему в 41 школе у первоклашек продленку хотят сделать до15.30?Кто ребенка будет забирать(родители работают)?Знаю,таких случаев как у нас много

Вівторок, 18 травня 2021, 08:16
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Олександре!

Робота груп подовженого дня функціонує на підставі Наказу Міністерства освіти і науки України №677 від 25.06.2018 року «Про затвердження порядку створення груп подовженого дня у державних у державних і комунальних закладах загальної середньої  освіти».

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Ваше право, як батька майбутнього  першокласника, звернутися до директора школи №41 за роз’ясненнями щодо порушеного питання.

Вівторок, 25 травня 2021, 09:37
Аліна Чурсіна

Скажите, пожалуйста, работают ли в данный момент (имеется в виду в период карантина) в детских садах дежурные группы (до 18.30)? Для каких возрастных групп? И имеют ли право отказать в пребывании ребенка в саду до 18,30?

Понеділок, 17 травня 2021, 15:31
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Аліно!

Режим роботи закладів дошкільної освіти міста на 2020-2021 навчальний рік затверджено рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.09.2021 р. № 285. На час роботи закладу в умовах карантину режим роботи груп у закладах не змінюється. Відповідним рішення передбачено і роботу чергових груп, які функціонують за потребою батьків до 19.00 год.

Якщо у закладі, який відвідує Ваша дитина, функціонує чергова група відповідно до затвердженої міською радою мережі, дитина має право її відвідувати.

П'ятниця, 21 травня 2021, 15:26
Визова Кристина Алексеевна

Здравствуйте,  подскажите пожалуйста,  почему дети должны учиться до 8 июня? Ведь были все работы проведены дистанционно. 

Понеділок, 17 травня 2021, 05:11
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Крістіно!

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» навчальний рік обов’язково повинен тривати 175 днів. Терміни завершення навчального року ухвалюються педагогічною радою кожним закладом освіти.

Завдання адміністрації – роз’яснити питання організації освітнього процесу батьківській громадськості.

Раджу звернутися до директора закладу загальної середньої освіти, у якому навчається Ваша дитина.

Вівторок, 25 травня 2021, 09:41
Вербич Наталья Владимировна

Добрый день , скажите пожалуйста почему учебный год продлен до 10 июня включительно ? Дети учились ,уроки проводились дистанционно , все работы и контрольные сдавались . Почему Киев который не раз был в крассной зоне и где были дополнительные каникулы заканчивает учебный год 28 мая ,а Херсон 10 июня ? Как дети в жару будут сидеть по семь уроков в день ? 

П'ятниця, 14 травня 2021, 16:52
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Наталіє!

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» навчальний рік обов’язково повинен тривати 175 днів. Терміни завершення навчального року ухвалюються педагогічною радою кожним закладом освіти.

Завдання адміністрації – роз’яснити питання організації освітнього процесу батьківській громадськості.

Раджу звернутися до директора закладу загальної середньої освіти, у якому навчається Ваша дитина.

Вівторок, 25 травня 2021, 09:41
Мельниченко Олександр Вікторович

Вітаю. Прошу допомогти розібратися у ситуації зі свавіллям Директора я/с № 13 Овчаренко Ганни. У звязку зі сімейними обставинами я просив затвердити режим відвідування садка моєю дитиною, Мельниченком Дамиром, вихованцем групи № 8, такий як скорочений (неповний день), та відмовитись від харчування у садку, так як він їсть вдома та харчування у садку для нього є недоцільним. Директор Овчаренко зухвали ігнорує мої заяви, нічого не пояснює, тікає від мене та не приймає заяви, а недавно почала погрожувати відрахуванням моєї дитини у звязку з несплатою за харчування. Чим це взагалі передбачено не пояснює. Але ж є відповідні норми та підстави. 13.05.2021 року взагалі відмовилась приймати мою дитину до садка. Ситуація вимагає термінового вирішення бо дитина ходить до випускної групи, а вона цим спекулює.

Четвер, 13 травня 2021, 11:04
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Олександре !

Для того, щоб остаточно з’ясувати ситуацію, фахівці відділу дошкільної освіти готові зустрітися з Вами та адміністрацією Херсонського ясел-садка № 13 Херсонської міської ради за адресою: вул. Воронцовська, 15, каб. 102.

Про дату та зручний для Вас час зустрічі повідомте за тел.: 49 50 20

Середа, 19 травня 2021, 09:39
Мама

Здравствуйте! Прошу пояснить, на каком основании ежегодно в принудительном порядке с родителей собирается благотворительный взнос в фонд школы №47. Сбор в размере 400 гривен в данном учебном году родители должны вносить наличными, расчетный благотворительный счет учебным заведением не предоставлен. Сбор денег происходит в принудительном порядке. С уважением. 

Четвер, 13 травня 2021, 10:12
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна мамо!

Благодійні внески є добровільними і надаються виключно за Вашою згодою. Про спрямування коштів має бути обізнаний кожен учасник освітнього процесу. Вам, як учасникам освітнього процесу, необхідно звернутися до директора школи для подальшого вирішення питань.

Проте, якщо ви маєте безперечні факти протиправних дій з боку керівника школи, пропоную звернутися до уповноважених на виконання цих функцій органів правопорядку.

Інформація щодо реквізитів благодійного фонду школи №47 розміщена на сайті закладу.

Четвер, 27 травня 2021, 09:58
Звейко Яна Игоревна

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, разрешено ли проведение школьной линейки и выпускного вечера, торжественной части, в школах либо на территории школы в Херсоне, или всё таки есть какие-то ограничения?

Середа, 12 травня 2021, 23:35
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Яно!

Управління освіти Херсонської міської ради, зважаючи на карантинні обмеження, радить керівникам закладів освіти з нагоди закінчення навчального року відмовитися від масовості, а святкові заходи провести в межах одного класу та на свіжому повітрі з дотриманням протиепідемічних вимог.

Як саме проходитиме свято «Останнього дзвоника» у тому закладі, де навчається Ваша дитина, вирішуватиме адміністрація школи. За роз’ясненнями поставленого питання зверніться, будь ласка, до директора закладу освіти.

Відповідно до ст.26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню діяльність закладу, забезпечує організацію освітнього процесу.

П'ятниця, 21 травня 2021, 15:27
Powered by JoomVita VitaBook