logo

Вступне слово

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 


Соловцов Вталій Сергіїович

Доброго дня . Прошу пояснити мені. Чи законно чергування в школах , під час навчального процесу,коли учнів знімають з уроків для чергування в їдальні, коридорах тощо?

Понеділок, 11 листопада 2019, 14:00
Лілія

Доброго дня!

Шановний Юріє Миколайовичу, прошу надати роз'яснення з наступного питання: зараз у всіх школах міста за рахунок державного бюджету буде встановлено обладнання та підключено інтернету, скажіть, будь ласка, за рахунок яких коштів буде здійснюватися абонплата за нього в розмірі 1560 грн.щомісячно?

Дякую!

Середа, 06 листопада 2019, 16:48
Дєєва Олена Анатоліївна

Доброго дня, скажіть, будь ласка, згідно якого діючого законодавчого акта, постанови чи закону учень, який звільнений від занять фізичної культури має обовязково бути на уроці у формі (згодна з тим, що в обовязковому порядку має бути змінне взуття - це чистота і захист).

Середа, 06 листопада 2019, 11:54
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Олено!

         Учні закладів загальної середньої освіти звільняються від занять фізичної культури на підставі медичної довідки  наказом закладу освіти. При цьому дитина повинна знаходитись на уроці  фізичної культури, як правило, у змінному взутті. Оскільки дитина не виконує фізичних вправ, наявність спортивної форми не обов’язкова.

П'ятниця, 08 листопада 2019, 14:09
Остапенко Анна Олександрівна

Доброго здоров'я! Згідно з інформацією Херсонської міської ради опалення у дошкільних, шкільних та медичних закладах здійснюється вже з 04 листопада, у 26 ясла-садку при подачі тепла прорвало трубу. Ремонт проводять з 04 листопада - аварія сталася ще 01 листопада. У приміщеннях 11-13 градусів, обігрівачі не у всіх групах. Уявляєте такий температурний режим+вологість без альтернативних джерел опалення??? Надайте інформацію про ремонтну службу та невідкладні шляхи вирішення ситуації ?! Вирішить питання з незалежними джерелами опалення, бо кожного року з середини жовтня діти мерзнуть і аж доки не закінчаться шкільні канікули!!! 

Вівторок, 05 листопада 2019, 12:26
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Анно!       

Станом на 06.11.2019 року аварію на теплотрасі усунено і подача теплопостачання до Антонівського ясел-садка №26 комбінованого типу Херсонської міської ради відновлено.

На даний час у зазначеному закладі температура повітря відповідає санітарним нормам.

Четвер, 07 листопада 2019, 11:05
Ніконов Юрій Миколайович

УВАГА!

Шановні батьки!

Просимо Вас, з питань режиму роботи та організації освітнього процесу навчальних закладів міста, звертатися безпосередньо до керівників освітніх закладів.

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу.

Отже, керівник закладу, відповідно до звернень батьківської громадськості, приймає рішення щодо регулювання режиму роботи закладу у цей період самостійно, та шукає альтернативні шляхи підвищення температурного режиму у навчальних аудиторіях.

 

 

Вівторок, 05 листопада 2019, 09:19
Доманова Яна Алексеевна

Уважаемые управленцы, в саду ужастно холодно, дети мёрзнут, а Вы откаладываете подачу отопления???? Если уж у нас в городе и о детях перестанут заботится, тогда я вообще не понимаю к чему мы идём!!!

 

Вівторок, 05 листопада 2019, 07:45
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Яно!

Відповідно до розпорядження міського голови від 01.11.2019 №228р «Про перенесення початку опалювального періоду 2019-2020 років у м. Херсоні» початок опалювального періоду у місті перенесено на 08.11.2019 року.

На сьогодні, температурний режим у закладах, які мають централізоване постачання підтримується за рахунок електричних обігрівачів.

 

Четвер, 07 листопада 2019, 11:04
Качуровський Сергiй Миколайович

Станом на ранок 04.11.2029 в д/садку #21 температура в групi +11, а в спальнi +10. Як также может бути? Якi вашi дii? Що робиться для нормальноi роботи дитячого закладу?

Понеділок, 04 листопада 2019, 08:49
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний пане Сергію!

Заклади дошкільної освіти міста готові до початку опалювального сезону та прийому тепла.

Опалювальний сезон у місті ще не розпочато.

Як вбачається з пояснення керівника Херсонському ясел-садку № 21 Херсонської міської ради, температурний режим у групах підтримується за рахунок електричних обігрівачів.

Станом на 12.00 год. 04.10.2019 температура повітря у групових приміщеннях становить 19 градусів, що відповідає санітарним нормам (розділ VI Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 №234)

Понеділок, 04 листопада 2019, 16:51
Зубко Анастасія Володимирівна

Доброго дня! За чиї кошти повинні облаштовуватись ігрові майданчики на вулиці? За державні кошти чи кошти батьків?

Субота, 26 жовтня 2019, 20:45
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Анастасіє!

Відповідно до статті 37 Закону України «Про дошкільну освіту» одним із джерел фінансування закладу дошкільної освіти, окрім коштів засновника, можуть бути кошти батьків або осіб, які їх замінюють, добровільні пожертвування та цільові внески фізичних та юридичних осіб. Отримання закладами освіти благодійних внесків чітко регламентуються нормативно-правовими актами, а основною умовою їх надання батьками – є цілковита добровільність.

Облаштування ігрових майданчиків може здійснюватися, як за рахунок коштів з міського бюджету, так і за рахунок благодійної допомоги батьків, що не суперечить чинному законодавству.

Середа, 30 жовтня 2019, 09:13
Шурыгина Елена Владимировна

Здравствуйте, скажите пожалуйста, к кому можно обратиться по вопросу финансирования сада номер 55.Выяснить на что выделяются средства и к кому обращаться за дополнительным финансированием? У нас входные двери в группы и в сад, окна и санузлы в плачевном состоянии! Я как глава родительского комитета вместе с родителями своими силами помагаем, как можем! Но есть непосильные для нас моменты. 

Вівторок, 22 жовтня 2019, 12:29
Мельниченко Тетяна Сергіївна

Шановний Юрію Миколайович,мій син навчався в 48школі протягом 6 років.З 1 вересня цього року я перевела його до сільської школи по сімейним обставинам,на сьогоднішній день ми хочемо повернутися в 48 школу,але директор нам відмовляє.Чи має вана на це право?

Четвер, 17 жовтня 2019, 18:03
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Тетяно!

Прийом учнів до закладу загальної середньої освіти передбачено  Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів  освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого  наказом  Міністерства освіти і науки України 16.04.2018 р.№ 367 «Про затвердження Порядку зарахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття  повної загальної середньої освіти».  

Відмовити в зарахуванні можуть, якщо кількість учнів відповідного класу перевищує норматив наповнюваності згідно із законодавством.

 

П'ятниця, 01 листопада 2019, 10:53
Алина

Доброго дня,  объясните пожалуйста ситуацию, сейчас начались курсы подготовки к первому классу, в школах в центре они бесплатные, а в 20 гимназии платные. Город не выделяет средств на 20 гимназию или это личная инициатива директора сделать курсы платными?

Четвер, 17 жовтня 2019, 12:07
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Аліно!

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності» в гімназії №20 організовано роботу груп із розкриття індивідуальних здібностей дітей. Вартість послуг щорічно розраховується централізованою бухгалтерією при управлінні освіти Херсонської міської ради.

Водночас повідомляємо, що дитячі садочки здійснюють всю необхідну підготовку до школи. Підготовчі курси не є обов’язковими, заняття в групах проводяться винятково за бажанням батьків дітей.

Четвер, 31 жовтня 2019, 10:33
Політаєва Юлія Олегівна

Добрий день пан Юрій Ніколаєвіч!

Дуже просимо вас переглянути температурний режим дитячого загального розвитку ясла-садка №12 в молодших групах стосовно опалювального сезону. Діти віком 3-4 роки боліють через одного так як в садочку темп.+19.Просимо вас вплинути на службу по опалюванню так як в столиці вже садки та больниці вже опалюються з 04.10.2019 року.

Дякую за допомогу.

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 16:09
В.о начальника управління освіти, перший заступник начальника управління

Шановна пані Юліє !

Заклади дошкільної освіти міста готові до початку опалювального сезону та прийому тепла.

Опалювальний  сезон  у місті ще не розпочато.

Як вбачається з пояснення керівника Херсонському ясел-садку № 12 Херсонської міської ради,  температура  повітря  у молодших  групах закладу становить 19 градусів,  що відповідає санітарним нормам (розділ VI Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 №234)

У разі відсутності необхідної температури повітря ,  температурний режим у групах підтримується за рахунок електричних обігрівачів

Вівторок, 22 жовтня 2019, 15:19
Спориш Ирина Александровна

Куда и к кому можно обратиться по поводу не соблюдении режима дня а именно прогулок в детском саду

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 12:56
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Ірино!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу

Тому рекомендуємо Вам звернутися до керівника закладу дошкільної освіти для вирішення даного питання.

Середа, 16 жовтня 2019, 09:02
Нечевілов Андрій Семенович

Здравствуйте, Юрий Николаевич! Наш ребенок посещает детский сад № 21. Периодически в детский сад приезжают Филармония, Кукольный театр и Планетарий. Подскажите, пожалуйста, где можно ознакомиться с документами регламентирующие действия выше перечисленных учреждений в детском саду, то есть договор и разрешение. Нас заставляют сдавать деньги на Филармонию и т.п. пугая тем, что ребенок останется один и без присмотра, пока остальные дети будут лицезреть представления. Еще вопрос: почему оплата на эти представления сдается на руки воспитателю, а не перечисляются на расчетный счет?

П'ятниця, 04 жовтня 2019, 12:05
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний пане Андрію!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу.

Тому ознайомитися з документами про, які Ви запитуєте можете безпосередньо у керівника  ясел-садка № 21. Проведення вистав  для  дітей у закладі  можливе  лише  за згодою їх  батьків.

Як  вбачається з  пояснення керівника ясел-садка № 21 дитина, яка не  відвідує  виставу грає в групі з помічником вихователя в настільно-друковані  ігри,  розмальовує, слухає казки.  Ці обов'язки  помічника вихователя по роботі з дітьми, прописані в  його  посадовій інструкції.

 

Середа, 16 жовтня 2019, 15:31
Смеричинська Катерина Володимирівна

Начальнику Управління освіти

Херсонської міської ради

Ніконову Ю.М.

батьківський виконуючий

комітет футбольної команди

 

          На протязі 3 років наші діти - учні Херсонської спеціалізованої школи №52 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови займаються футболом на базі вищезазначеної школи у тренера Бондаренка Сергія Володимировича, приймали участь в чемпіонатах міста і області, в різноманітних кубках і турнірах.

           В цьому навчальному році з новообраним директором школи Щалаєвої Л.В., ситуація докорінно змінилася. Більше ніж 50 дітей опиняються на вулиці без тренувальної бази і спортзала, футбольного поля. Директор мотивує це тим, що тренер Бондаренко Сергій Володимирович не уклав договір про надання послуг від ДЮСШ Херсон Херсонської міської ради. В кінці липня цього року Сергій Володимирович звернувся до директора школи №52 з проханням укласти договір ДЮСШ Херсон Херсонської міської ради. Всі документи  були завірені печаткою та підписом директора ДЮСШ, так само як і в попередні роки. Відповідь директора Херсонської спеціалізованої школи №52 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови  була незадовільною, вона не готова зі своєї сторони підписати цей договір.

          Батьківський комітет на початку вересня 2019 року звернувся до директора школи з проханням підписати договір і дозволити дітям продовжувати займатися улюбленим видом спорту на базі школи. В результаті чого, до розкладу роботи гуртків в Херсонській спеціалізованій школі №52 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови не потрапили вихованці Бондаренка Сергія Володимировича.

        У зв’язку з вищевикладеним просимо звернути Вашу увагу на дану ситуацію і посприяти в наданні спортивного зала школи для проведення тренувань по футболу учням школи під керівництвом тренера Бондаренка Сергія Володимировича. Футбол для наших дітей – це відмінний урок стратегічної роботи, планування кожного кроку, що в подальшому дорослому житті надасть змогу нашим дітям відчувати себе впевненими в собі і цілеспрямованими.

 

З повагою.

Четвер, 03 жовтня 2019, 10:43
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Катерино!

Мережа гуртків, функціонують на базі закладів загальної середньої освіти, формується щороку до 15 вересня. За інформацією, наданою директором Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, керівництво Дитячо-юнацької спортивної школи «Херсон» підпорядкованої управлінню молоді та спорту Херсонської міської ради, не зверталося з наміром укласти угоду про співпрацю щодо організації роботи секції з футболу на базі вищезазначеної школи. Вчитель фізичної культури Бондаренко С.В., який за сумісництвом є тренером-викладачем ДЮСШ «Херсон» не виявив бажання продовжувати тренування юних футболістів та 20 вересня цього року звільнився з посади вчителя за власним бажанням.

За інформацією начальника управління молоді та спорту Херсонської міської ради ЗАБОЛОТНОГО О.В., секцію з футболу під керівництвом Бондаренка С.В. відкрито на базі фізико-технічного ліцею (згідно з договором).

П'ятниця, 01 листопада 2019, 09:09
ЕЛЕНА -

Шановний пане Юрію!

До Вас звертаються батьки 11 класів СЗОШ № 52 м. Херсона з проханням розібратися стосовно розкладу занять. Діти вчаться вже 4 тиждень, але постійного розпису занять на теперішній час немає. Щодня діти приходять до школи і бачать зміни в розкладі. Наприклад, вчора по розкладу був один предмет, а вранці інший, до якого діти не готувалися. Підручників та зошитів зокрема не мали. В розписі в одній підгрупі 4 уроки англійської мови, а в іншій підгрупі -3. Поясніть - це як??? Також наскільки нам відомо директор школи відзвітувала до Вашого управління освіти, що розклад занять є, але його немає, голова профспілки його не підписувала.

Також діти 11 класів щодня шукають класи для занять, оскільки в розкладі одночасно в двох 11 класах урок української мови, в одній аудиторії, з одним вчителем. Виходить, що один клас займається, а інший відправляють до актової зали або до бібліотеки, де діти просто сидять. Також 26 аудиторія (кабінет української мови) завжди була для учнів старшої школи, а там займаються діти середньої школи, а наших дітей відправляють в маленькі аудиторії, які не призначені для поглибленого вивчення української мови. А дітям здавати ЗНО. Батьки неодноразово зверталися до директора школи, але результатів немає. Вона особисто вела дітей до бібліотеки тільки, щоб вони не «блукали» по школі.

Підкажіть будь ласка, що робити дітям? Як їм кваліфіковано підготуватися до Зовнішнього Незалежного Оцінювання. В 11 класах нашої школи 5 претендентів на золоту медаль, багато дітей закінчують школу з високими балами, а чи ЗАКІНЧАТЬ... вони її з такою підготовкою?!!!!

Дуже просимо Вашого втручання щодо навчального процесу нашої школи. Бо у разі ніяких змін ми вимушені будемо звернутися до голови Херсонської обласної державної адміністрації пана Гусєва, а дали до Міністерства освіти та науки України та Офісу Президента України.

Середа, 25 вересня 2019, 16:10

 

 

 

Середа, 02 жовтня 2019, 10:04
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Олено!

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу.

Тому, управлінням освіти взято пояснення від директора школи та зобов’язано невідкладно вжити заходи щодо врегулювання ситуації з розкладом уроків.

На даний час, розклад уроків і режим роботи закладу освіти погоджено Держпродспоживслужбою та доведено до учасників освітнього процесу шляхом розміщення на веб-сайті та в холі школи.

Управлінням освіти наголошено керівнику школи про відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність школи та наслідки за вчинення протиправних дій.

П'ятниця, 01 листопада 2019, 09:11
Угрин Оксана Олеговна

моего ребенка убрали с очереди в сад.обьяснили что отправили письмо на электронную почту,у нас нет компьютера и интернета,т.к я,мама,онкобольной инвалид 2группы.документы в сад №4,мы сдали,на собрании были.нам сказали мы49,в списке на конец сентября.вопрос,почему нам не позвонили по телефону,указанному в анкете.мы год ждали,сказали опять новая регистрация

Вівторок, 01 жовтня 2019, 09:29
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Оксано!

Як вбачається з пояснення директора закладу №4 Ваша дитина, Угрін Костянтин, дійсно був зареєстрований до групи раннього віку ясел-садка на 2019/2020 навчальний рік. 29 серпня 2019 року Вашій дитині було встановлено статус «До зарахування». 19 вересня 2019 року Ваша дитина була вилучена з черги у зв’язку з неподанням документів для зарахування дитини до закладу у 20-денний термін.

Відповідно до пункту 3.2. Положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м. Херсона  (далі – Положення) «Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом свого замовлення у реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника буде відправлене електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну».

Крім того, за інформацією технічної служби підтримки системи онлайн реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти 29 серпня 2019 року Вам було відправлено та о 13 год 04 хв доставлено повідомлення про зміну статусу на електронну адресу, яку Ви вказали під час реєстрації Вашої дитини до садка.

Відповідно пункту 2.4 Положення «Заявник несе персональну відповідальність за надану інформацію у реєстраційній картці».

Середа, 09 жовтня 2019, 10:29
Инна Вячеславовна

Добрый день, Юрий Николаевич. Подскажите, на каком основании ученики школы №44 обязаны дежурить в столовой??? Наши дети ходят в школу учиться!!! Есть работники столовой, которые получают зарплату!!! Почему наши дети должны целый день накрывать и убирать всей школе??? Не всем детям позволяет их здоровье это делать!!!

Следующий нюанс- санитарная книжка обязательна для работников столовой. Дети их не имеют. То есть, фактически они не имеют права работать в столовой!!!! Полное нарушение санитарных норм!

Надеюсь на вашу реакцию, иначе вынуждена буду обратиться в министерство образования и министерство здравоохранения Украины.

П'ятниця, 27 вересня 2019, 14:06
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Інно В’ячеславівно!

         Оскільки термін прийому їжі обмежений у часі та для того, щоб велика кількість дітей могла отримували їжу у гарячому стані, до чергування у їдальні залучаються учні старших класів відповідно до графіку (з періодичністю -  1 раз на пів року). 

         Чергування учнів у їдальні не суперечить санітарно-гігієнічним вимогам, оскільки під час чергування діти знаходяться в обідній залі, вони не перетинають межу харчоблоку та не мають доступу до продуктів. Кожна дитина перед прийомом їжі обов’язково миє руки. Цих вимог дотримуються і чергові учні.

         Якщо Ви не згодні з тим, що Ваша дитина залучається до чергувань, Ви можете  про це повідомити керівника закладу.

Середа, 09 жовтня 2019, 10:24
Христова Алла Миколіївна

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи є обов'язковим відвідування дитячого садка, чи візьмуть дитину до школи, якщо вона не відвідувала садок, при  цьому відвідувала Школу раннього розвитку? Дякую

Четвер, 26 вересня 2019, 12:18
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані АЛЛО!

Згідно з чинним законодавством України, для зарахування дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти необхідні наступні документи:

  • заява про зарахування на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка встановленого зразка.

Надання довідки про відвідування дитячого садочка, чи будь-якого іншого закладу дошкільної освіти не передбачено.

Вівторок, 01 жовтня 2019, 14:22
Рыкало Ирина Николаевна

Согласно Приказа Министерства образования и науки Украины № 677 от 25.06.2018г. "К Порядку создания групп продленного дня в государственных и коммунальных учреждениях общего образования" финансирования ГПД осуществляется за деньги учредителя и калькуляции к расчету группы ГПД нет. У меня вопрос: Кто составляет такую калькуляцию и согласно какого закона или приказа.

Вівторок, 24 вересня 2019, 14:01
Макогон Альона Ігорівна

Доброго дня! Скажіть будь ласка, а чи можливо дитину перевести зі спеціальної школи в звичайну загальноосвітню? Адже згідно з чинного законодавства України, в кожній загальноосвітній школі повинні створюватися класи ІПК та класи ЗПР? Дякую

Вівторок, 24 вересня 2019, 12:47
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Альоно Ігорівно!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.18 № 831 затверджено Порядок зарахування осіб з особливими освітніми потребами до спеціальних закладів загальної середньої освіти, їх відрахування, переведення до іншого закладу освіти».  Цей Порядок визначає умови та процедуру зарахування осіб з особливими освітніми потребами, зокрема тими, що спричинені порушеннями фізичного, психічного, інтелектуального розвитку та сенсорними порушеннями до спеціальних закладів загальної середньої освіти (крім приватних та корпоративних), їх відрахування чи переведення до іншого закладу освіти.

Відповідно до п.1. розділу ІІІ Порядку для переведення учня із спеціального закладу освіти до іншого учень чи один з його батьків (для учнів, які не досягли повноліття) має звернутися до обраного ним закладу освіти щодо можливості зарахування з відповідним письмовим зверненням (запитом) в довільній формі, у тому числі шляхом надсилання його сканованої копії електронною поштою.

Керівник закладу освіти упродовж 3 робочих днів з дати надходження такого звернення (запиту) має надати заявнику письмову відповідь (у тому числі шляхом надсилання її сканованої копії на електронну пошту заявника) про наявність чи відсутність вільних місць у певному класі та, відповідно, можливість чи неможливість зарахування учня до цього класу.

     Заяву про зарахування до іншого закладу освіти батьки подають згідно з додатком 1 до цього Порядку:

1)  Копія свідоцтва про народження або документ, що посвідчує особу;

2) Довідка учня про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду, заповнена за формою первинної облікової документації № 086-1/о;

3) Карта профілактичних щеплень, заповнена за формою первинної облікової документації № 063/о;

4) копія документа про освіту (крім учнів першого і другого класів);

5) висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, здійснену інклюзивно-ресурсним центром;

6) копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини;

7) індивідуальна програма реабілітації особи (дитини) з інвалідністю (за наявності);

8) висновок сурдолога або отоларинголога (для осіб з порушенням мовлення);

9) висновок психіатра (для осіб з порушеннями інтелектуального розвитку).

Понеділок, 30 вересня 2019, 12:31
Спориш Ирина Александровна

Должны ли родители оплачивать дополнительное  услуги  (грация ,анг.язык) дет сада без квитанции?

Вівторок, 24 вересня 2019, 10:31
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Ірино!

Кошти, отримані від надання платних послуг зараховуються на спеціальний реєстраційний рахунок за реквізитами відповідного закладу.

Вівторок, 01 жовтня 2019, 14:03
Рыкало Ирина Николаевна
У мене питання, а не абсурдно начеслять в оплату послуг "Групи продовженого дня" опалення, електроенергію, газопостачання, водопостачання і придбання матеріалів для утримання приміщень, що використовуються для груп продовженого дня в належному стані. Школа що окремо опалює, забезпечує електроенергією і водопостачанням кабінети ГПД? І звідки школа знає скільки потрібно на одну дитину цих послуг? У таких кабінетах напевно окремо стоять лічильники на опалення та Це додаткове питання до питання який задала Вам Лідія 6.08.2019г..
 
Лідія

Доброго дня!

Надайте, будь ласка, калькуляцію за оплату послуги "Група продовженого дня". І яким чином можна зробити перерахунок, якщо група не проводилася у зв'язку з вихідним днем, або дитини хворіла, або за відсутності опалення був скорочений робочий день?

Дякую!

Вівторок, 06 серпня 2019, 19:38
 
 
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані ЛІЛІЄ!

Вартість перебування дітей у ГПД розраховується бухгалтером централізованої бухгалтерії. Вартість послуги включає заробітну плату вихователя, нарахування відпускних, оплату енергоносіїв, газопостачання, водопостачання та придбання матеріалів для утримання приміщень, які використовуються для груп продовженого дня в належному стані.

Для з’ясування режимних моментів та можливості перерахунку вартості  ГПД,  раджу на початку нового навчального року (з 01 вересня 2019 року) звернутися до керівника закладу, де навчатиметься  Ваша дитина.

П'ятниця, 20 вересня 2019, 14:58
Шевченко Максим Николаевич

Подскажите пожалуйста к какой школе относится 4 микрорайон Таврического. Сенявино 156. Не понимаем в какую школу мы должны идти, разные люди называют разные школы. 

Четвер, 19 вересня 2019, 21:51
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний пане Максиме!

Будинок за адресою: проспект Адмірала Сенявіна, 156 за територією обслуговування закріплено за Херсонською загальноосвітньою школою І-ІІІ ст.. №45 Херсонської міської ради.

Перелік закріплених за закладами загальної середньої світи територій обслуговування Ви знайдете на сайті управління освіти Херсонської міської ради перейшовши за посиланням:

https://gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6132&Itemid=888

П'ятниця, 20 вересня 2019, 14:47
Юлія Володимирівна

Здравствуйте.напишите пожалуйста достоверный график работы детского сада №28.Особенно интересует время работы дежурной группы и работы групп в предпраздничные дни.(до которого часа)

Ещё подскажите график питания-завтрак,обед и полдник(что на полдник)?Для детей которые ходят в дежурную группу ужин не предусматривается(может за дополнительную плату)?

Спасибо!

Четвер, 19 вересня 2019, 15:08
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Юліє !

Відповідно до пункту 7 Положення про дошкільний навчальний заклад під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу,
керівник зобовꞌязаний ознайомити батьків, або осіб, що їх замінюють, із статутом закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність, у тому числі і режимом роботи закладу.

Режим роботи закладу затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради, групи працюють 10 год та 10,5 год, обов’язковим є функціонування у закладі  чергової групи, яка працює до 19:00 години. У передсвяткові дні режим роботи не змінюється.

Відповідно до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах при 10,5 і 12 годинному перебуванні дітей у закладі, режим харчування повинен бути триразовим, вечерю передбачено при перебуванні дітей у закладі більше 12 годин.

Як вбачається з пояснення керівника ясел-садка № 28 у кожній віковій групі,  у  куточках  для  батьків,  розміщена  інформація про режим роботи групи, розклад занять та обовꞌязково меню на кожен день.

Середа, 02 жовтня 2019, 15:20
Powered by JoomVita VitaBook