logo

Вступне слово

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 


Саух Костянтин Олександрович

Доброго дня Юрію Миколайовичу. Прохання повідомити, зараховану вже дитину до садочку компенсуючого типу на підставі висновку ПМПК, чи можливо та чи законно відраховувати або переводити до іншого садочку, без згоди батьків, на основі висновку психолого-методико-педагогічної консультації згідно до якого вже відсутні підстави на перебування у садочку компенсуючого типу?

Вівторок, 21 травня 2019, 15:18
Разумєєва Наталя Олександрівна

Вітаю. Будь ласка, надайте інформацію, до якої школи територіально прикріплена адреса: пров.4 Вірьовчин. На сайті жодної зі шкіл поряд я не знаходжу цю інформацію

Понеділок, 20 травня 2019, 21:42
Конавалов Роман Сергеевич

Добрый день подскажите пожалуйста я хочу перевести ребёнка из одной школы в другую которая находится ближе к дому что бы ребёнок не ходил через оживлённые перекрёстки. Могут ли мне отказать и что нужно сделать для того что бы перевести?

Четвер, 16 травня 2019, 09:23
Гудз Катерина Володимирівна

Доброго дня, підскажіть скільки днів дитини може бути відсутня ДНЗ по сімейним обставинам ? Нам повідомили 1день  за весь  місяць. Всі наступні дні без лікарняного буду знімається кошти за харчування. Ці дії є законними? Бувають обставини коли дитину с поганим настріем краще залишити дома.

Вівторок, 14 травня 2019, 20:14
Галіченко

Доброго дня, у мене питання з приводу переведення дитини з спеціалізованої школи (ХТЛМ) до загальносвітньої, який заклад може прийняти дитину до 9 класу в мікрорайоні Таврійський на 2019- 2020 рр. Чи можно у Вас отримати цю інформацію?

Понеділок, 13 травня 2019, 12:01
Ирина

Добрый день, у меня есть такой вопрос: 4 школа собирает по 500 грн. с родителей первокласников на тетради до 20.05.2019 (то есть с одного ребёнка 500 грн.). Это что за золотые тетради?

 

Неділя, 12 травня 2019, 18:03
Попов Вадим Миколайович

Добрый день! Прошу Вас провести внеплановую проверку в детском садике #67 во второй ясельной группе на предмет распорядка дня. Объясню в чем вопрос, не знаю как в других группах, но в нашей группе распорядок дня устраивают воспитатели, они решают когда детей нужно приводить в садик, когда их нужно забирать, они устраивают себе сокращённые дни связанные с штормовыми предуприждениями и остальными глупостями, они устроили курорт себе а не рабочее место, постоянно ребенка нужно забирать раньше на 1 час или даже 2 часа установленного, по всяким дурацким причинам, для них дети, как извините за выражение "как кость в горле" всячески пытаются чтобы детей вообще не водили в садик. Сегодня 10 мая воспитателей вообще нет в группе, только нянька, разве так можно? И это это не поодинокий случай в работе наших воспитателей. Прошу вас связаться со мной и вместе решить эту проблему. Мы доверяем им самое дорогое что у нас есть, а для них это просто препятствие раньше пойти домой.

Субота, 11 травня 2019, 09:14
Верещака Тамара Юрьевна

Шановний Вадиме Миколайовичу!

 

Усі питання, які викладені у Вашому зверненні, стосовно діяльності закладу дошкільної освіти №67, позитивно вирішено під час Вашої зустрічі з керівником садочка.

У разі виникнення будь-яких питань, звертайтеся безпосередньо до директора закладу, оскільки відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу.

Вівторок, 21 травня 2019, 15:55
Хутковська Емілія Олександрівна

Слова подяки і шани керівництву, психологам і вихователям НВК №48. П,ть років діє культурна співпраця з Херсонським госпіталем інвалідів та ветеранів війни. Святкові виступи, майстер-класи спільно з ветеранами допомагають психологічному одужанню, підтримці під час лікування. Час ніби зупиняється під час майстер-класів для демобілізованих АТО.Колектив "Янголи добра" з керівником Мариною Колокот - постійний гість концертів,заходів,свят.Дякуємо за співпрацю!Практичний психолог госпіталю.

П'ятниця, 03 травня 2019, 21:28
Ткаченко Ирина Ивановна

Добрый день!

В течении какого времени обрабатываются обращения?

Покакой причине обращение от 27.04 не опубликовано?

П'ятниця, 03 травня 2019, 16:06
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино Іванівно!

До громадської приймальні сайту управління освіти надходить багато звернень від громадян нашого міста. Є питання (так звані технічні) на які спеціалісти управління можуть відповісти одразу, вони стосуються, наприклад, територій обслуговування закладів освіти, уся інформація стосовно подібних звернень розміщена на сайті і дописувачу залишається лише підказати де і у якому розділі її можна знайти. Але більшість питань вимагають службового розслідування, детального з’ясовування усіх обставин події, і тільки після повного збору інформації спеціалісти управління освіти можуть відповісти на звернення громадян.

Відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян", звернення розглядаються і вирішуються невідкладно але не пізніше 15 днів від дня їх отримання - ті, які не потребують додаткового вивчення. Загальний термін розгляду звернень не повинен перевищувати одного місяця від дня їх надходження.

Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення.

Середа, 08 травня 2019, 09:37
Ткаченко Ирина Ивановна

Добрый день!

 Недавно с моим сыном, учеником 3-го класса 56 школы, произошло очень тяжёлое для нашей семьи проиществие.

На уроке физкультуры мой сын, будучи в спортформе, во время игры в волейбол, упал на пол и разрубил колено об торчащий из пола гвоздь. После падения он сначала полз, тк встать не мог, потом все таки встал сам, штаны были в крови. Учитель не помогла ребенку спуститься в мед пункт и не привлекла кого-то из взрослых на помощь, его тянул в мед пункт одноклассник.

Когда я была на работе, мне позвонил классный руководитель и попросил срочно прийти в школу, тк ребенок разрубил колено. Прийдя в школу, я увидела сына в мед пункте со льдом на колене. Рана уже была обработана и закрыта. И кровь на штанах уже высохла.

На вопрос: вызвана ли скорая? Медсестра ответила , что вызовут такси - так быстрее, поскольку нужно срочно ехать в больницу. Находясь в состоянии шока, полностью доверилась рекомендациям медсестры. Донести ребёнка до такси никто не помогал.

 

Добрый день!

Меня зовут Ирина.  Недавно с моим сыном, учеником 3-го класса 56 школы, произошло очень тяжёлое для нашей семьи проиществие.

На уроке физкультуры мой сын, будучи в спортформе, во время игры в волейбол, упал на пол и разрубил колено об торчащий из пола гвоздь. После падения он сначала полз, тк встать не мог, потом все таки встал сам, штаны были в крови. Учитель не помогла ребенку спуститься в мед пункт и не привлекла кого-то из взрослых на помощь, его тянул в мед пункт одноклассник.

Когда я была на работе, мне позвонил классный руководитель и попросил срочно прийти в школу, тк ребенок разрубил колено. Прийдя в школу, я увидела сына в мед пункте со льдом на колене. Рана уже была обработана и закрыта. И кровь на штанах уже высохла.

На вопрос: вызвана ли скорая? Медсестра ответила , что вызовут такси - так быстрее, поскольку нужно срочно ехать в больницу. Находясь в состоянии шока, полностью доверилась рекомендациям медсестры. Донести ребёнка до такси никто не помогал.  Классный руководитель несколько раз напомнила , чтоб сегодня принесли справку из травмпункта. Сейчас понимаю, то это была ошибка, тк скорая на месте фиксирует случившееся и передает информаци по нужным инстанциям, что позволило бы не бегать  после больницы со справкой в школу.

В больнице ребенка осмотрели, сделали рентген, наложили швы, рекомендовали держать ногу в горизонтальном положении, колено не сгибать, ногу не нагружать, вставать только по острой необходимости, консультация хирурга по месту жительства, перевязки раны.

Меня поймут мамы, что значит для ребенка лежать и сидеть целыми днями, когда друзъя зовут гулять во двор.

22 апреля позвонил классный руководитель, узнать почему ребенок не ходит в школу, сказала что я преувеличиваю. Очень не приятно, что человек, который работает с детьми, оказался таким жестоким и равнодушным.

В акте о несчастном случае указали что ребёнок травмировался по собственной неосторожности, с чем я категорически не согласна, об ровный пол не возможно получить рваную рану. Из-за чьей-то безответственности мой ребенок с дыркой на колене.

Кто несет ответственность за состояние помещений в школе?

Почему младшая школа занимается в аварийном помещении? Сколько детей должно пострадать, чтоб приняли меры? Почему помещение, которое было спортзалом младшей школы сдаётся в аренду, а дети занимаюся абы где ?

Сколько бы просидел ребенок в медпункте если бы я не смогла бы прийти или сел телефон???

Как после случившегося я смогу спокойно оставять ребенка в школе?


П'ятниця, 03 травня 2019, 15:18
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино Іванівно !

За результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо наступне.

Навчальним закладом було проведено розслідування нещасного випадку, що стався з Вашою дитиною. В результаті виявлено обставини даного нещасного випадку та складено акт.

За результатами розслідування директором школи оголошено догану вчителю Герасимич А. О. за неналежне виконання посадової інструкції, в частині збереження життя та здоров'я дітей під час освітнього процесу.

Керівнику закладу вказано на необхідність якісного проведення навчання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу, посилення профілактичної роботи щодо безпечного поводження дітей в школі.

Середа, 08 травня 2019, 09:22
Анастасия Владимировна

Уважаемый,Юрий Николаевич.  Скажите пожалуйста: почему в 69 саду постоянно воспитателей отправляют за свой счёт и совмещают группы? Отчётов на сайте нет- что сделано за родительские деньги. Мы делаем и ремонт и площадку и ещё и фонд сада сдаём.  Очень хочется услышать вашу точку зрения. Спасибо

Середа, 01 травня 2019, 22:00
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Анастасіє Володимирівно!

Як вбачається з пояснення директора закладу дошкільної освіти №69 Коваленко Г.В. наказом по садку від 02.05.2019 №35 «Про тимчасове зведення груп та надання відпустки без збереження заробітної плати»  у зв’язку з відсутністю дітей у групах було зведено лише три групи з 02.05.2019 по 03.05.2019. Вихователям надано відпустки без збереження заробітної плати у зв’язку з сімейними обставинами, про що свідчать написані їхні власноруч заяви.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу.

Інформацію щодо використання коштів Ви можете знайти на сайті садочка за посиланням: https://www.salute69.ks.ua/category/rekvizyty-rozrakhunkovykh-ta-finansova-zvitnist.  

Вівторок, 07 травня 2019, 15:54
Ткаченко Ирина Ивановна

Добрый день!

Меня зовут Ирина.  Недавно с моим сыном, учеником 3-го класса 56 школы, произошло очень тяжёлое для нашей семьи проиществие.

На уроке физкультуры мой сын, будучи в спортформе, во время игры в волейбол, упал на пол и разрубил колено об торчащий из пола гвоздь. После падения он сначала полз, тк встать не мог, потом все таки встал сам, штаны были в крови. Учитель не помогла ребенку спуститься в мед пункт и не привлекла кого-то из взрослых на помощь, его тянул в мед пункт одноклассник.

Когда я была на работе, мне позвонил классный руководитель и попросил срочно прийти в школу, тк ребенок разрубил колено. Прийдя в школу, я увидела сына в мед пункте со льдом на колене. Рана уже была обработана и закрыта. И кровь на штанах уже высохла.

На вопрос: вызвана ли скорая? Медсестра ответила , что вызовут такси - так быстрее, поскольку нужно срочно ехать в больницу. Находясь в состоянии шока, полностью доверилась рекомендациям медсестры. Донести ребёнка до такси никто не помогал.  Классный руководитель несколько раз напомнила , чтоб сегодня принесли справку из травмпункта. Сейчас понимаю, то это была ошибка, тк скорая на месте фиксирует случившееся и передает информаци по нужным инстанциям, что позволило бы не бегать  после больницы со справкой в школу.

В больнице ребенка осмотрели, сделали рентген, наложили швы, рекомендовали держать ногу в горизонтальном положении, колено не сгибать, ногу не нагружать, вставать только по острой необходимости, консультация хирурга по месту жительства, перевязки раны.

Меня поймут мамы, что значит для ребенка лежать и сидеть целыми днями, когда друзъя зовут гулять во двор.

22 апреля позвонил классный руководитель, узнать почему ребенок не ходит в школу, сказала что я преувеличиваю. Очень не приятно, что человек, который работает с детьми, оказался таким жестоким и равнодушным.

В акте о несчастном случае указали что ребёнок травмировался по собственной неосторожности, с чем я категорически не согласна, об ровный пол не возможно получить рваную рану. Из-за чьей-то безответственности мой ребенок с дыркой на колене.

Кто несет ответственность за состояние помещений в школе?

Почему младшая школа занимается в аварийном помещении? Сколько детей должно пострадать, чтоб приняли меры? Почему помещение, которое было спортзалом младшей школы сдаётся в аренду, а дети занимаюся абы где ?

Сколько бы просидел ребенок в медпункте если бы я не смогла бы прийти или сел телефон???

Как после случившегося я смогу спокойно оставять ребенка в школе?

Субота, 27 квітня 2019, 13:51
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино Іванівно !

За результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо наступне.

Навчальним закладом було проведено розслідування нещасного випадку, що стався з Вашою дитиною. В результаті виявлено обставини даного нещасного випадку та складено акт.

За результатами розслідування директором школи оголошено догану вчителю Герасимич А.О. за неналежне виконання посадової інструкції, в частині збереження життя та здоров'я дітей під час освітнього процесу.

Керівнику закладу вказано на необхідність якісного проведення навчання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу, посилення профілактичної роботи щодо безпечного поводження дітей в школі.

Середа, 08 травня 2019, 09:23
Довженко Светлана Александровна

Добрый день! Скажите, пожалуйста, планируется ли ремонт, полная реконструкция школы 28,которая находится в центре города, на главной площади возле Белого дома? Корус для старшей школы в ужасном состоянии, в классах темно и сыро, воняет плесенью, здание аварийное (ещё до военного времени)! Обратите, пожалуйста, внимание!

П'ятниця, 26 квітня 2019, 14:10
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Світлано Олександрівно!

У 2019 році планується завершення ремонтних робіт двоскатної покрівлі будівлі Херсонської загальноосвітньої школи №28. На жаль, на інші види ремонтних робіт цього закладу кошти у бюджеті на 2018-2019 н.р. не передбачено.

На здійснення капітального ремонту, покращення матеріально–технічної бази, підготовку до нового навчального року та опалювального сезону заклади освіти міста потребують 30 012 800 грн.

Управління освіти Херсонської міської ради звернулося до депутатів міської ради з проханням винести на розгляд постійних комісій питання про виділення додаткових коштів за підсумками виконання бюджету за І півріччя у вище зазначеній сумі.

Попри все вище вказане, батьківська громада та керівництво навчального закладу можуть звернутися до членів комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Херсонської міської ради з проханням виділити цільові кошти на зазначені Вами потреби.

Інформацію щодо роботи комісії Ви можете знайти на офіційному сайті Херсонської міської ради у рубриці – «Календар подій».

http://www.city.kherson.ua/

П'ятниця, 03 травня 2019, 09:47
Світлана Олексіївна

Шановний Юрій Миколайович! Хочу звернути вашу увагу на паркани в закладах освіти. Я кожного ранку воджу свою дитину через одну із шкіл Дніпровського району, в якій немає паркану. Кожного ранку собаки з хозяйвами та без гуляють на території школи та на спортивному майданчику. І взагалі, паркан відсутній, ти самим будь хто мае можливість проходити через територію школи. А директор цієї школи хотів вводити пропускну систему. О якій пропускній системі можно говорити, якщо по всьому периметру одні дірки в паркані, як після війни. Зато паркан з головної вулиці щороку фарбують. Дякую!

Четвер, 25 квітня 2019, 13:52
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Світлано Олексіївно!

У зв’язку з недостатнім фінансуванням галузі освіти міста роботи по встановленню парканів навколо навчальних закладів не є першочерговими.

На сьогодні заклади освіти Херсонської міської ради мають більш нагальні потреби на розподіл коштів. Першочерговими є капітальні ремонти будівель, приміщень, інженерних мереж, дахів, харчоблоків, санвузлів освітніх закладів.

Огородження територій усіх херсонських освітніх закладів буде можливим лише за умови виділення коштів з міського бюджету у повному обсязі від потреб галузі.

Управління освіти Херсонської міської ради звернулося до депутатів міської ради з проханням винести на розгляд постійних комісій питання про виділення додаткових коштів за підсумками виконання бюджету за І півріччя у сумі 30 012 800 грн.

На жаль, усі попередні запити на фінансування потреб освітньої галузі з міського бюджету задовольнялися частково.

П'ятниця, 03 травня 2019, 13:48
Ольга

Добрый день! Расскажите, пожалуйста, за чей счёт делается косметический ремонт в классе? 

Середа, 24 квітня 2019, 07:25
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ольго!

Потреба в проведенні будь-яких робіт із удосконалення матеріально-технічної бази визначається спільно представниками батьківського самоврядування із керівництвом закладу освіти.

На жаль, кошти на косметичні ремонти міським бюджетом не передбачено.

Надання батьківських благодійних внесків здійснюється виключно на добровільних засадах з обов’язковим документальним оформленням, а саме – на спеціальний рахунок закладу із зазначенням конкретних цілей використання благодійної допомоги, на основі прибуткового касового ордера.

Четвер, 25 квітня 2019, 08:40
Омельчук Ірина Миколаївна

Доброго дня! Ми батьки школи №13. Звертаємось до вас з проханням розібратись у наступній ситуації: з 22.04 дітям заборонили до 8:15 ранку заходити до школи (літній час), але вже багато років територія школи без паркану та воріт, діти не захищенні взагалі. По території разом з дітьми ходять сторонні люди підозрілої зовнішності, охорони немає. А Батьки занепокоєні цим фактом і просять адміністрацію закладу розібратись з цим питанням, на що отримали відповідь: «Якщо всі батьки здадуть гроші, тоді зробимо огорожу» ?... Друге питання – це  дерев’яна підлога, аварійного стану,  на першому поверсі, яка просіла, і лінолеум весь в дірках. Діти постійно зачіпаються ногами, провалюються у ці дірки. Хотілось би дізнатись коли будуть виділені кошти для вирішення цих питань, адже це в першу чергу безпека та здоров’я наших дітей.

Вівторок, 23 квітня 2019, 14:09
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино Миколаївно!

На Ваші запитання даємо наступні відповіді.

  1. У закладі освіти діє Положення про пропускний режим, затверджене радою школи 04.09.2018 р. протокол № 1 (на сайті закладу:https://kherson-scool13.webnode.com.ua/_files/200002963-6769568618/Порядок організації пропускного режиму.docx), яким передбачено усі режимні моменти. Якщо маєте конкретні пропозиції або зауваження, радимо звернутися до адміністрації для їх узгодження.
  2. Надання благодійних внесків здійснюється виключно на добровільних засадах з обов’язковим документальним оформленням. Керівник або будь-хто інший з працівників  не має права вимагати кошти.
  3. Питання ремонту підлоги І поверху та поновлення огорожі вносилося до бюджетного запиту школи на 2018 та 2019 роки. Адміністрація школи в березні 2019 року ще раз звернулася до бюджетної комісії Херсонської міської ради, проте сесією міської ради це питання не було вирішено.

Водночас повідомляємо, що у 2018 році за бюджетні кошти було придбано:

- для Нової української школи (ноутбук, фліпчарт, парти, фабрика друку, мультимедійний проектор) на суму 80 547 грн.

 - будівельний матеріал на суму 30 558 грн.

П'ятниця, 26 квітня 2019, 10:20
Гилко Ольга Андріївна

Доброго дня! Допоможіть у вирішенні складного питання! Я мати дитини, яка ходить у Дитячий садок #2 Ясельна група #2. Після тривалого лікування ми 22.04.19р. Після закриття лікарняного прийшли до садочку, але нам відповіли що в групі "карантин" хоча нас ніхто не повідомив! Причину карантину нам назвати не змогли! Після спілкування в чаті з батьками виявилось що одна дитина в інфекційний лікарні і ще кілька дома на лікарняному! Симптоми (рвота, проблеми із столом та температура)! Відповідь вихователів чи можна приходити в садочок "відповідь- хочете приходьте, хочете ні" Більшість батьків просто в непорозумінні "що нам робити?" і що взагалі коїться в садку! при тому що у моєї дитини ЗАВЖДИ після відвідин данного садку проблеми із "стулом"

Понеділок, 22 квітня 2019, 16:48
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ольго Андріївно!

Так, дійсно, коли у закладі карантин, Вас як батьків, учасників освітнього процесу, повинні повідомити про це.

Як вбачається з пояснення директора закладу №2 Гіріної А.В. батьків вихованців було повідомлено про карантин у групі. У куточку для батьків міститься вся необхідна інформація та розроблено протиепідемічні заходи щодо дотримання санітарних норм.

Керівнику закладу №2 вказано на посилення контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних норм у садку.

 

Вівторок, 07 травня 2019, 15:56
Сидоренко Татьяна Викторовна

Добрый день , ув. Юрий Николаевич! Мы родители деток обращаемся к Вам с просьбой решить вопрос с отоплением в детском саду. Наши дети ходят в Приозерный ясла-сад 70 температура в группе 13-14 градусов холодина ужасная . Как можно водить деток в такой холод? Просим Вас решить вопрос с отоплением в ближайшие время . С ув. Не равнодушные Родители детского сада ! 

П'ятниця, 19 квітня 2019, 13:26
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Тетяно Вікторівно!

Відповідно пункту 1 розпорядження міського голови від 27.03.2019 №64-р «Про закінчення опалювального періоду 2018-2019 років у м. Херсоні» 31 березня 2019 року вважати днем закінчення опалювального періоду 2018 - 2019 років у м. Херсоні для загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури та спорту, житлового фонду, підприємств та організацій.

Станом на 25.04.2019 температурний режим у всіх вікових групах Приозерного ясел-садка №70 відповідає санітарним нормам.

П'ятниця, 26 квітня 2019, 10:22
Ольга

Доброго дня!

Яким чином можливо забезпечити школу підручниками для 4 класу?

Ми зараз в 3. І нам вже кажуть - шукайте підручники для 4 класу.

Чи не повинна держава їх надавати?

Коли потрібно було купити хрестоматію сучасної української літератури - я погодилась. Бо це одна книга за 100 грн. на 2 роки.

Але купити всі підручники, кожен з яких 120-150 грн?! 

І ця проблема існує вже декілька років. Чому ніхто не може її вирішити? Чи ніхто не хоче?!

Четвер, 18 квітня 2019, 15:41
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ольго!

Дійсно, заклади освіти міста забезпечені підручниками для учнів 4-х класів лише на 72%.

Вирішення питання поповнення фонду підручників за держаний кошт не можливе, у зв’язку зі зняттям їх з друку та зміною освітніх програм.

Натомість, в освітньому процесі учителі можуть використовувати підручники попередніх років видання, що є у вільному доступі в шкільній бібліотеці, електронні версії підручників, додаткову літературу.

Учитель не має права вимагати придбання підручників для здійснення освітнього процесу.

П'ятниця, 26 квітня 2019, 14:08
Татьяна

Скажите пожалуйста к какой школе по прописке мы относимся. Адресс прописки ребенка: г. Херсон, ул.Карбышева 2.

Четвер, 11 квітня 2019, 14:01
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Тетяно!

З повним переліком територіального обслуговування шкіл м. Херсона Ви можете ознайомитися на сайті управління освіти Херсонської міської ради у розділі: «Нормативно-правова база» - «Рішення» - «Перелік територій закріплених за ЗЗСО».

Перехід за посиланням:

https://gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1201&Itemid=655&jsmallfib=1&dir=JSROOT

 

Четвер, 18 квітня 2019, 15:34
Чернов Ігор Ігорович

 Шановний Юрій Миколайович.

Дуже шкода, що я не отримав віподвіді на жодне запитання.

Ви вказуєте на те, що дитячий садок знаходиться на самостійному балансі. однак це не означає, що це приватна власність з місцевим царем, який може: 
-порушувати законодавство;
-ігнорувати потреби дітей;
-вчиняти тиск на працівників ДЕРЖАВНОЇ установи, та поводитися с робітниками наче з властними рабами. Це все ще ДЕРЖАВНА УСТАНОВА.
Будь-яка установа має контролюватися державними органами, і вам вказали на порушення, вказали також, що звернення до керівника не дають позитивного результату, та лише призводять на ще більший тиск на вихователів та інших працівників. Не вкладається у голову, як ви можете таке ігнорувати та продовжувати пропонувати звернутися до керівника. Керівник порушує законодавство!!! Це все одно, що до вашої хати вломляться, ви подзвоните до поліції, а вам скажуть, зверніться до тих, хто до вас вдерся, він вирішує, чи вдертися до вашої хати, чи ні. АБСУРД. Прошу не ігнорувати вказані нижче факти, батьки наполягають на призначення перервірки учбового закладу за фактами:
-тиску директора учбового закладу №38 на працівників закладу (що є порушенням трудового законодавства);
-перевищення службових повноважень;
-попирання інтересами дітей;
-порушеннями у фінансовому веденні справ садочку;
-прошу також звернути увагу на витрати керівника позабюджетних коштів;
-звернути увагу на витрати бюджетних коштів (багато статей кошторису є завищеними - ті ж предмети на ринку коштують у 2-3 рази меньше).

Все ще наполягаємо на призначенні детальної перервірки учбового закладу та оприлюдненням її результатів. У разі продовження ігноруванная данної ситуації, що викликає багато обурення у батьків, будемо вимушені діяти інакше, та  звертатися с письмовими скаргами на дії керівника учбового закладу, на бездіяльність міської влади та безпосередніх керівників у міскому відділі освіти у Міністерство освіти і науки України, правохоронні органи, депутатам всії фракцій, організацій захисту прав дитини та трудову інспекцію, тощо. З нетерпінням чекаємо на Ваше рішення.
Середа, 10 квітня 2019, 17:41
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Ігоре Ігоровичу!

З метою повного та об’єктивного розгляду питань, викладених у Вашому зверненні, управлінням освіти  буде створено відповідну комісію. 

Якщо Ви є учасником освітнього процесу закладу дошкільної освіти №38 (батьком вихованців садочка або особою, яка її замінює), то пропонуємо Вам ввійти до складу зазначеної комісії. Повідомте, будь-ласка, відділ дошкільної освіти за тел. 49 50 20, як з Вами можна зв'язатися для подальшої роботи.

Середа, 17 квітня 2019, 09:47
Чернов Ігор Ігорович

Доброго дня. Бачив відповідь, надану батькам учнів 54-ої школі,в якій надали інформацію щодо розміру наданих коштів на потреби ремонту.
Прошу надати подібну інформацію щодо забезпечення дошкліьного закладу №38 м Херсона, а саме про розмір наданих бюджетних коштів 2018-2019рр на потреби:
-придбання предметів довгострокового користування;
-ремонту будівлі, даху, поточного ремонту, дитячих майданчиків, тощо;
-закупівлю дитячої канцелярії.
Також прошу надати відповідь, які органі місцевого самоврядуванная наділені повноваженням контролювати фінансово-господарьку діяльність дитячого садочку, якими законами повинен керуватися керівник учбового закладу при вирішенні питання, повязаним з розподілом батьківских коштів, які вони сплачують на потреби дитячого садочку?Що робити, якщо кошти витрачаються не згідно найбільших потреб, а керівництво купляє, напирклад, декоративні ляльки в українському вбранні за кошт батьків перед атестаціїю закладу 11 квітня, що фактично є перевищенням службових повноважень?Звернення до керівництва дитячого садочку не дають ніякого результату. Керівницто іх ігнорує.
Також прошу надати відповідь, чому на сайті дитячого садочку відсутній доступ до фінансового звіту дитячого садочку?
http://joxi.ru/4Akg7O4uoyyvJA
Також прошу провести перевірку наявності у керівника дитячого садочку документів про ремонт даху будівлі садку у 2018 році, який виконувався за бітьківский рахунок. Дах знову протікає, керівник закладу відмовляється надати документи про ремонт у минулому році. Ці документи мають містити інформацію про гарантію на ремонт, яка надається на 3 чи 5 років у таких випадках, але ми знову вимушені платити за ремонт, бо документів просто немає.
Просимо провести перевірку згідно фактом того, что батьки вимушені регулярно за свій кошт купувати:
-побутову хімію;
-посуд;
-дитячу канцелярію;
-посуд для приготовання їжі (кастрюлі тощо).
Найголовніше, батьки наполягають на проведенні службового розлідування щодо факту морального та психологічного тиску на працівників закладу щодо роботи з батьками на предмет постійної достатньої фінансової допомоги дитячому садочку та у разі найменших питань здійснюється колослаьний тиск на працівників. Факт тиску керівником на вихователів батьки зафіксували особисто. Вихователі працюють у постійному страху встратити робоче місце, у постійному моральному та психологічному тиску! Просимо не відправляти с цими питаннями до керівника закладу, а призначити закладу прискіпливу перервірку та публічно ознайомити с усіма деталями  перевірки.

Неділя, 07 квітня 2019, 00:46
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Ігор Ігорович!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу. 

Заклад дошкільної освіти №38 знаходиться на самостійному балансі, тому всю необхідно інформацію щодо фінансової діяльності закладу Ви можете отримати лише у директора закладу.

Разом з тим, Ви не вірно вказали адресу сайту садочка. Уся інформація в наявності та розміщується щомісячно на сайті закладу дошкільної освіти №38 за посиланням www.yasli-sad38.ks.ua .

Середа, 10 квітня 2019, 13:09
Грек Ирина

Здравствуйте, мой ребенок посещает 82 сад. На июль месяц мы записаны в дежурный сад 83. Сегодня нас известили о следующем:
Всвязи с тем, что в дежурный сад записались много детей. В этом году будут распределяться по месту работы мамы. До 25.04 будет известно в какой сад попадёт ваш ребёнок. Я работаю в шуменском микрорайоне, и хочу водить ребенка в сад возле дома, а не возить с пересадками в  маршрутках.законно ли такое распределение ?

Вівторок, 02 квітня 2019, 17:36
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино!

Робота чергових закладів дошкільної освіти забезпечується,  виходячи з потреб населення, у кожному мікрорайоні міста. У своєму зверненні Ви не вказали,  хто саме надав Вам інформацію про відсутність місця у черговому закладі мікрорайону «Корабел».

Для вирішення зазначеного Вами питання зверніться безпосередньо до керівника садочка, який відвідує Ваша дитина.

 

П'ятниця, 05 квітня 2019, 08:55
Лимаренко Ольга Геннадьевна

Здравствуйте, мой ребенок посещает 5 сад. В этом году 3 июля ему исполняется 6 лет. Я планировала отдавать его в школу с 7 лет. В саду ещё в сентябре я уточнила, можем ли мы остаться там ещё дополнительно на год. Сказали можно, что ребенок будет ходить в смешанную группу. Теперь же, в марте, заявили, что не могут оставить ребенка в саду ещё на год, так как ему на момент 1 сентября будет полных 6 лет. Что нужно либо переходить в сад, где есть подготовительная группа, либо в школу. Имеют ли нас выгнать из сада только потому, что ребенку на момент 1 сентября будет полных 6 лет? 

Неділя, 31 березня 2019, 07:39
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ольго Геннадіївно!

У травні місяці діти всіх старших груп випускаються до закладів загальної середньої освіти, та якщо Ви вважаєте, що Ваша дитина не готова до навчання в школі, то для таких дітей на базі деяких закладів дошкільної освіти створюються підготовчі групи вихователі яких працюють за спеціальною програмою саме для дітей такого віку.

У кінці квітня поточного року буде визначено перелік закладів, на базі яких будуть функціонувати підготовчі групи у кожному мікрорайоні міста.

Більш детальну інформацію буде розміщено на головній сторінці сайту управління освіти.

Вівторок, 02 квітня 2019, 10:15
Хорошун В.В.

начальнику управління освіти м.Херсон

Ніконову 

від батьків, чиї діти відвідують басейн при ДЮКФП №4 м. Херсон
пр. св. Кирила та Мефодія 18А кв 47/47А
відповідь заберу наручно
тел 0951837557
  запит на інформацію
просимо Вас посприяти у надані нам відповіді та копії документів протягом 5-ти днів згідно чинного законодавства:
1. оскільки колективно звернулися до директора ДЮКФП №4 при ХМР- Бардачової О.С. , а вона не надає відповіді ,мусимо звернутися саме до управління освіти бо діти Херсона не можуть бути Вам байдужими, на балансі міста знаходиться цей басейн на території школи №46, з питанням: просимо надати копію нормативно-правових документів, на якій законній підставі у басейні дитячому займаються заняттями з аквааеробіки люди похилого віку- особи старші 18 років, а басейн розрахований для школярів та учнів ДЮКФП №4 до 18 років.
2. надати інформацію ким та коли було прийняте та підписане розпорядження про відкриття у дитячому басейні,  групи з занять аквааеробікою для осіб старших 18років- людей похилого віку? ми , як батьки дітей , що займаються плаванням у басейні, а також басейн відвідують школярі школи №46 м. Херсон- на заняттях з фізкультури, боїмося щоб діти не захворіли на різні хвороби, які мають люди похилого віку, що відвідують басейн на заняттях з аквааеробіки. не всі бактерії знешкоджує  хлор, яким  проводять дизенфекцію у басейні. і з початком занять людей похилого віку ,дозу дезинфекції хлором збільшили, що теж шкодить здоров,ю  дітей. 
3. надати копію документа ким дозволено проводити дезинфекцію басейну саме хлором, коли в усьому світі заборонено його використання, бо він не виводиться з організму, а накопичується в ньому?
4. надати інформацію коли буде заборонено групу з аквааеробіки для осіб старших 18 років, щоб ми,батьки, не хвилювалися за зараження наших діток різними віковими хворобами (грибки нігтів, кальтіпи......), бо діти все одно під час тренувань можуть ковтнути води з басейну. дякую за порозуміння та чекаю на дзвінок, щоб забрати відповідь. з повагою Хорошун В.В. та інші батьки діток, що відвідують басейн.
 
Четвер, 28 березня 2019, 09:46
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Вікторіє Вікторівно!

З приводу  Вашого звернення повідомляємо, що відповідно до ст. 28 Закону України «Про позашкільну освіту» державні та комунальні заклади позашкільної освіти можуть надавати платні освітні та інші послуги, перелік яких затверджує Кабінет Міністрів України. Платні послуги можуть надаватися за напрямами діяльності закладу позашкільної освіти.

Постановою КМУ від 27.08.2010 № 796 «Про затвердження переліку платних  послуг,  які  можуть  надаватися  навчальними  закладами, іншими  установами  та  закладами системи освіти, що належать до державної і  комунальної  форми  власності» передбачено «проведення понад обсяги, встановлені навчальними планами, з видачею або без видачі відповідних документів про освіту тренінгів, курсів, занять у гуртках, факультативів, семінарів, практикумів».

На загальних зборах колективу Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 4 Херсонської міської ради 30 січня 2019 року було затверджене Положення про надання платних послуг у ДЮКФП № 4. Керівником закладу видано наказ від 30.01.2019 № 02-К «Про надання додаткових платних послуг» та відкрито рахунок для додаткових платних послуг.

Усі відвідувачі басейну мають медичні довідки.

Дезінфекція басейну хлоровмісними речовинами була передбачена у проекті реконструкції басейну. У спеціальному журналі ведеться контроль рівня вмісту хлору у воді, він завжди знаходиться у межах допустимої норми. Наразі вивчається питання щодо додаткової очистки води іншими засобами.

Групи з плавання для осіб старше 18 років будуть закриті наприкінці 2018/2019 навчального року. Передбачається розпочати у басейні заняття з плавання для осіб з особливими потребами з вересня 2019 року.

П'ятниця, 26 квітня 2019, 10:27
Powered by JoomVita VitaBook