logo


Ольга

Здравствуйте. 1.Подскажите если особенный ребенок сейчас в первом классе ЗПР можно на следующей год открыть инклюзию в 14 или 11 школе для первого класса и снова пойти в первый класс? 2. Есть место в первом классе инклюзии куда можно перевести ребёнка в этом году?

Неділя, 10 жовтня 2021, 15:05
Наталья Викторовна

Добрый день, подскажите пожалуйста, почему ежегодно в школах происходит добровольно принудительный сбор для АТО.С уважением отношусь к защитникам, но каждый месяц уже несколько лет высчитывается 1.5%  из моей зарплаты.Законны ли действия администрации школы в этом вопросе?

П'ятниця, 08 жовтня 2021, 17:10
Марченко Юрий

 Здравствуйте, мы из Крыма, прошу вас разъяснить порядок поступления в Херсонский физико-технический лицей...

зачем вы просите указать конкретные вопросы (или предложения) к начальнику управления образования о работе образовательных учреждений города (указать номер учреждения (группу / класс) фамилия лица в отношении которых вы ставите вопрос и т.д.).

Просто укажите условия для поступления в лицей для абитуриента из Крыма.

Спасибо.

П'ятниця, 08 жовтня 2021, 08:14
Фонвизина Алла Николаевна

Добрый день, хотелось бы пожаловаться на лицей ХПЛХП. Как известно, его скоро закрывают. Но бытует мнение, что нужно закрыть его в скором времени, никак не в декабре. Преподавание стало никакое,иучителя толклм ничего не дают, кроме Оксаны Викторовны Бели, этот преподаватель остался честен самому себе и профессии. С учеников требовали 50 процентов во время практики от зарплаты на благо лицея, так как он закрывается, то на какие блага? Директора Алису Анатольевну убрали...это замечательно, новый директор превосходно справлчется, но он не может в одиночку сломать систему не преподования в лицее. Дети проходили практику на одном предприятии, а дневники практики заподнялись по левой схеме и темам, которые ребенок не практиковал. Ребенок проходил практику на заводе хлебобулочных изделий и вместо практики паковал хлеб, на заводе грязно, ходит кот и летают птицы. Проверьте пожалуйста лицей, сделайте ревизию, проверьте профпридатность педагогического коллектива.С уважением, мама студента ХПЛХП.

Вівторок, 05 жовтня 2021, 12:18
Батьки школи 32

Доброго дня. В школі 32 вже 4 класса перебувають на дистанційному навчанні і директор тільки зараз почав акцентувати на протиепідемічних заходах. В я хочу вам так сказати. Діти без масок, вчителі без масок, антисептики заповнені незрозуміло чим, таке відчуття що сам антисептик злили, а залили туди рідину с хлором. Учнівські туалети не мають елементарних засобів гігени, ні мила, ні туалетного паперу і це школа яка отримуе фонди відь батьків. Ніяких дії зі сторони директора по безпеці персоналу та дітей немає. Поділити школу на зміни, або запропонувати через день одні на дистанційному, другі офлайн. Директор лише чекає на ще одніх хворих дітей 

Четвер, 30 вересня 2021, 18:28
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановні батьки!

Працівниками управління освіти перевірено викладені у вашому звернені факти. З директора школи взято пояснення.

Відповідно до вимог Постанов Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVІD -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), Головного державного санітарного лікаря України від 08.09.2021 № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби ( СОVІD - 19)» допуск до роботи персоналу закладу здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту,  проведення щоденного скринінгу температури. Учням 1-4 класів дозволяється пересування приміщеннями закладу без використання засобів індивідуального захисту, учням старших за 12 років лише при обов’язковому використанні індивідуальних засобів захисту. Санітарні кімнати школи забезпечені рідким милом, створені умови для дотримання здобувачами освіти правил особистої гігієни.

Станом на 05 жовтня у закладі 81 відсоток працівників вакциновані. Директорові школи вказано на неухильне дотримання санітарного законодавства.

Вівторок, 12 жовтня 2021, 11:18
Ліфінцева Євгенія Євгенівна

Доброго дня.

Чи можна встановити камери у класі і бачити як вчитель поводиться з учнями??

Що потрібно для цього зробити?

Донька в сльозах виходить зі школи

Четвер, 30 вересня 2021, 16:17
ЖУРЖЕНКО Наталя, начальник управління освіти

 

Шановна пані Євгеніє!

 

Для встановлення камер відеоспостереження у класних кімнатах  необхідна письмова згода всіх батьків здобувачів освіти.

Відеофіксація без попередньої згоди дозволяється лише у загальнодоступних місцях, таких як:  коридори, їдальня, актова зала, а також на вході до школи.

Водночас Ви як учасник освітнього процесу, за попереднім погодженням із керівником школи, маєте право бути присутньою на уроках за умови невтручання у процес навчання.

 

П'ятниця, 08 жовтня 2021, 12:24
Степанюк Ірина Юріївна

Добрий день! Підкажіть питання чи мають мої діти в дит.садку якісь пільги якщо тато працює в Управлінні поліції охорони, має посвідчення поліцейського або де я можу ознайомитись з такою інформацією ??? 

Середа, 29 вересня 2021, 18:23
Сиваш Аліса Олександрівна

Доброго дня, цікавить таке питання ,садок√4-коли з батьків припинять вимагати здати кошти на канцелярії, миючі засоби, туалетний папір і т д .Я відмовилась надавати кошти на будь які потреби ссилаючись на відповідні закони(ч 1ст.189Кримінального кодексу України та ч 4ст.189Кримінального кодексу України)  на що  батьківський комітет відповів посилаючись на відповідь директора  що не надають нічого  до садка місцева влада.Надайте мені будь ласка дійсну відповідь. Дякую

Середа, 29 вересня 2021, 13:38
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Алісо!

Кошти міського бюджету в першу чергу виділяються на нагальні потреби закладів освіти.

Першочерговими заходами визначено ремонти покрівель, систем опалення, водопровідно-каналізаційних мереж, харчоблоків.

Обов’язково фінансуються витрати на:

- заробітну плату з нарахуванням;

- оплату послуг (послуги зв’язку, охорона тощо);

- харчування - 40% від вартості;

- енергоносії.

На жаль, через брак коштів, придбання миючих засобів та канцелярського приладдя для дітей не закладено у місцевому бюджеті.

Надання батьками благодійної допомоги здійснюється виключно на добровільних засадах з обов’язковим документальним оформленням. Або ж добровільно сплачується на розрахунковий рахунок благодійних фондів у закладах освіти.

Понеділок, 04 жовтня 2021, 14:39
Петрова Марьяна Петрівна

Доброго дня. В ХЗНВК 11вже другий тиждень готуються до свята День вчителя. Урок музики проводять замість всіх інших предметів, збираючи по три класи дітей в одному приміщенні. І це в період, коли є верогидність закриття шкіл на карантин.

Спочатку ми співаємо та самостійно вивчаємо теми, потім самостійно вивчаємо теми, бо карантин.

Прекратіть це свавілля. Виконуйте основну свою функцію: навчайте дітей, не перекладайте це на плечі батьків!!!!!! 

Вівторок, 28 вересня 2021, 11:44
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Мар’яно!

Погоджуюся з Вами, що подібні речі не можуть відбуватися під час уроків.

Із директора взято пояснювальну та вказано на неухильне дотримання розкладу уроків, виконання освітньої програми здобувачами освіти в повному обсязі та рекомендовано посилити роз’яснювальну роботу серед батьківської громадськості щодо життєдіяльності закладу.

Понеділок, 18 жовтня 2021, 10:46
Гнуташенко Платон Юрійович

Вітаю, у мене питання, чи закриють гімназії та школи на карантин. Якщо так, то коли

Субота, 25 вересня 2021, 15:20
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Платоне!

У Херсоні учителі усіх закладів загальної середньої освіти вакциновані більше ніж на 80%.

Школи та дитячі садки міста працюють у звичайному режимі з дотриманням усіх карантинних вимог, що діють у «жовтій зоні».

Четвер, 30 вересня 2021, 13:47
Марченко Юрий Николаевич

Здравствуйте, прошу подскажите, что необходимо делать в течении этого года, чтобы сын, после восьмого класса поступил в ваш физико-технический лицей?

Спасибо.

П'ятниця, 24 вересня 2021, 11:50
Лєснічук Віталій Володимирович

У дитячому садочку 44 вимагають подати інформацію, щодо навчального закладу середньої освіти до якої підуть випускники старших груп. Враховуючи реформу в освіті ми досі не можимо знайти керівний документ який регламентує які навчальні заклади будуть набирати 1-ші класи в мікрорайонах Північний, Таврійський І-IV. Прошу надати офіційне джерело з зазначеного питання, в разі якщо офіційних рішень з цього питання не має, вкажіть період коли таке рішення буде прийнято, і чи можна надавати до дитячого садочка дані про школу яку ми планували раніше (до реформи)?

Четвер, 23 вересня 2021, 06:33
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Віталію!

Офіційних документів, які б регламентували обов’язкове подання відомостей про подальше навчання дитини у закладі загальної середньої освіти, не має. Вимагати подібну інформацію від Вас не мають права.

Стосовно набору дітей до перших класів на 2022-2023 навчальний рік повідомляємо наступне.

Стратегічним планом діяльності щодо розвитку освіти міста передбачено, що з 2022 року лише школа №24 функціонуватиме як профільний ліцей та не набиратиме перші класи.

Усі інші школи Таврійського мікрорайону (№27, 33, 41, 44, 45, 56) матимуть початкові класи. Для оформлення дитини до першого класу, Ви можете звернутися до будь-якого з перелічених закладів освіти, який найбільше територіально наближений до Вашого місця проживання.

Четвер, 30 вересня 2021, 13:51
пані Надія

Прошу надати перелік шкіл в яких є інклюзія для дітей з

5-тих класів. Оскільки, самостійний пошук через google пошук не

дає достовірного результату. З повагою.

Середа, 22 вересня 2021, 18:43
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Надіє!

У місті в 2021/2022 н. р. організовано інклюзивне навчання у 25-ти закладах загальної середньої освіти: №2, 4, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 25, 26, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 45, 46, 51, 54, 86, Садівська школа.

Адреси та контактні телефони закладів освіти Ви можете знайти за посиланням:

https://gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7561:informatsiia-pro-peremozhtsiv-miskoho-konkursu-khersonshchyna-pam-iataie&catid=20&Itemid=586

 

Четвер, 30 вересня 2021, 13:29
Пархута Анжела Вікторівна

доброго дня, пыдскажіть, де я можу щодня заздлегідь переглядати меню дитини, як безкоштовного сніданку, так і оплачуваний обід у ГПД?

Середа, 22 вересня 2021, 15:57
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Анжело!

Адміністрація кожного закладу освіти міста повинна розміщувати фото готових страв, протягом години після приготування, на Google-платформі, а також щоденно, до 10 години, оприлюднювати меню, кількість осіб, що харчуються, собівартість страв у меню на власних вебсайтах. Посилання на Google-платформу також повинно бути розміщене на сайті закладу освіти.

Якщо зазначеної інформації не має на веб-сайті закладу який відвідує Ваша дитина, повідомте, будь ласка, про це спеціаліста управління освіти з питань харчування у закладах освіти за тел..: 46 05 59

 

Четвер, 30 вересня 2021, 13:49
Падалка Алла Васильевна

Добрый день,подскажите,пожалуйста,какие школы в Херсоне будут набирать в 10 ые классы в 2022 учебном году.

Середа, 22 вересня 2021, 08:40
Висока Оксана

Добрый день. Будет ли 24 школа набирать первый класс на 2022-2023 учебный год?

Понеділок, 20 вересня 2021, 13:38
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані ОКСАНО!

Стратегічним планом діяльності щодо розвитку освіти міста передбачено, що з 2022 року школа №24 функціонуватиме як профільний ліцей, до складу якого входить гімназія (5-11 класи).

Тому, школа №24 у 2022/2023 навчальному році набирати перші класи не буде.

Для оформлення дитини до першого класу, Ви можете звернутися до закладу освіти, який територіально наближений до Вашого місця проживання.

П'ятниця, 24 вересня 2021, 09:20
Богданов Эдуард Витальевич

Здравствуйте. Подскажите, почему в нарушении закона 474-lX,  в школе №32 отказывают детям льготных категорий в бесплатном питании на группе продлённого дня, в частности моей дочери, которая является ВПЛ и ребёнком пострадавшим от боевых действий?

П'ятниця, 10 вересня 2021, 12:17
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане Едуарде!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 24.02.2021 року №61 «Про вартість харчування для окремих категорій учнів у закладах загальної середньої освіти міста, підпорядкованих управлінню освіти міської ради» за кошти міського бюджету, один раз на день, під час навчального процесу, харчуються усі діти 1-4 класів та діти пільгових категорій.

У пункті 2 Рішення вказано: «Забезпечити учнів під час освітнього процесу безкоштовним гарячим харчуванням у закладах загальної середньої освіти, підпорядкованих управлінню освіти міської ради, за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади:

2.1. З числа учнів 1 – 4 класів закладів загальної середньої освіти, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей з малозабезпечених сімей, дітей громадян України, які прибуватимуть на територію м. Херсона з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей, дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення, мають статус учасника АТО та ООС,  дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в районних службах з питань захисту прав дітей  м. Херсона, та дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

2.1.1. Віком від 6 до 10 років – 20,00 грн на одну дитину на день.

2.1.2. Віком від 10 років і старших – 25,00 грн на одну дитину на день».

Група продовженого дня не є обов’язковим освітнім процесом, пільги на харчування у ГПД не передбачаються.

П'ятниця, 17 вересня 2021, 15:04
Яна

Доброго дня. Підкажіть, хто повинен прибирати пришкільну територію: прибирати листя, саджати квіти та доглядати за ними? Чи є нормативний документ на підставі якогорегулюється це питання?

Четвер, 09 вересня 2021, 12:33
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Яно!

Відповідно до штатного розпису кожний заклад освіти має посаду двірника. Згідно посадової інструкції двірник відповідає за прибирання подвір'я.

П'ятниця, 24 вересня 2021, 09:24
Овчар Аліна Валеріївна

Шановне Управління Освіти!

З батьками учнів НВК 56 намагаємося зрозуміти, яким чином і ким школа була "прийнята" після літніх канікул і відкрита для БЕЗПЕЧНОГО навчання дітей з 1 вересня, якщо вже 7 вересня її було зачинено через аварійний стан даху.

Можливо Ви допоможете в цьому. 

Обстеженням шкіл перед початком учбового року і відповідними висновками щодо придатності приміщення для використання, відповідності сан-епід нормам займається спец. комісія, що складається з працівників РУО в тому числі. 

Чи не могли б Ви надати список членів комісіі, які підписали акт обстеження і дали дозвіл розпочинати навчання.

Батьки впевнені, що про аварійний стан даху (який доречі минулоріч тільки капітально відремонтувати за бюджетні кошти), було відомо заздалегідь. Але щоб уникнути невдоволення, а також провести в класах батьківські збори (читай: зібрати гроші на так звані благодійні фонди, охорону і т.д), школу було відчинено.

Чи звернулися Ви до правоохоронних органів щодо неякісного ремонту даху підрядником за бюджені кошти?

Хто саме приймав капітальний ремонт даху минулоріч і підписував акт виконаних робіт? Бо, судячи з фото, роботи виконані з численними порушеннями будівельних норм. 

Чи зверталися до Держаудитслужби з метою перевірки використання бюджетних коштів?

Середа, 08 вересня 2021, 21:33
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Анно!

У серпні поточного року комісією, до складу якої ввійшли працівники управління освіти, керівники ЗЗСО та ЗДО, фахівці управління Держпродспоживслужби в м. Херсоні, було проведено обстеження готовності закладів освіти міста до початку нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. За її висновками НВК №56 був готовий до початку 2021/2022 н. р.

4 вересня на черговому комплексному обстеженні території та приміщення школи, яке здійснює адміністрація закладу щотижня, на парапетах даху будівлі виявили тріщини та порушення їхньої конструкції. Терміново було вжито усі необхідні заходи задля забезпечення безпеки дітей та обмежено їх доступ до потенційно аварійних ділянок. З 8 вересня і до кінця навчального тижня школярів відправили на дистанційне навчання.

У період з 8 по 10 вересня комісією, до складу якої увійшли незалежні експерти з питань будівництва, проведено технічне обстеження стану елементів покрівельних конструкцій. Враховуючи висновки спеціалістів управлінням освіти було прийнято рішення, на період проведення ремонтних робіт, встановити тимчасову огорожу, щоб унеможливити доступ учасників освітнього процесу до потенційно небезпечних ділянок.

12 вересня навколо аварійної ділянки було встановлено паркан і вже 13 вересня діти повернулися за парти.

Зараз триває досудове розслідування, назначено відповідні судові економічні та будівельні експертизи для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

П'ятниця, 24 вересня 2021, 10:11
Крижановська Оксана Валеріївна

Донька навчається в інклюзивному класі, ще в молодших класах в школі були встановлені тренажери, саме для таких діток як донька ( маємо діагноз дцп), але на даний час в школі не дозволяють займатися на  тренажерах. Чи правомірнр це? І які потрібні умови, щоб ми могли займатися на тренажерах? Яким документом це регулюється?

Середа, 08 вересня 2021, 19:24
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Оксано!

 

Оскільки Вами не зазначено заклад освіти, для вирішення поставленого питання радимо звернутися до спеціаліста відділу загальної середньої освіти управління освіти Херсонської міської ради за номером 22 61 91.

Четвер, 30 вересня 2021, 13:44
Петровська Оксана Геннадіївна

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, коли будуть забезпечені підручниками учні 5 класу, шо навчаються за програмою "Нова українська школа"?

Понеділок, 06 вересня 2021, 18:52
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Оксано!

Забезпеченням навчальними посібниками та навчальною літературою учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти, які беруть участь в інноваційному освітньому проєкті всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» у 2021/2022 навчальному році займаються видавництва, які комунікують безпосередньо із керівником закладу і здійснюють постачання навчальної літератури, якій надано гриф «Схвалено до використання в освітньому процесі», тому що тільки керівник закладу володіє інформацією за якою модельною навчальною програмою буде працювати заклад.

Принагідно повідомляємо, що уся інформація стосовно навчальної літератури, що має гриф МОН і схвалена до використання, а також видавництва, які взяли на себе забов’язання забезпечення даними посібниками є на сайті https://imzo.gov.ua/ у рубриці «Каталог надання грифів».

П'ятниця, 17 вересня 2021, 13:43
Ковальова Анна Сергіївна

Прошу надати перелік дитячих садочків в яких є інклюзія для діток з сдвг, рас. Оскільки, самостійний пошук через google пошук не дає достовірного результату. З повагою.

Понеділок, 06 вересня 2021, 17:13
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Анно!

З 01 вересня 2021 року інклюзивні групи функціонують у закладах дошкільної освіти № 4, 7, 13,18, 26, 34, 35, 38, 41, 50, 67, 69,70, 79, 82, 83, 87.

Якщо Ви маєте висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, можете звернутися до одного з керівників вищезазначених закладів стосовно зарахування Вашої дитини до садочка.

П'ятниця, 17 вересня 2021, 13:37
Слюсаренко Олексій Іванович

Добрий день!Мене цікавить,чому в НЗ 54 уроки для 1 класу починаються о 8 годині ранку,адже це є порушенням санітарних вимог,діти ще дуже малі і їм важко приходити до школи о 7.45,як цього від них вимагають

П'ятниця, 03 вересня 2021, 18:33
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановний пане ОЛЕКСІЮ!

Режим роботи школи №54 розроблено згідно з Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти. Зокрема, відповідно до п.1 розділу V «Забезпечення освітнього процесу. Вимоги до організації освітнього процесу» початок навчального дня не повинен бути раніше 8:00 години.

Режим роботи закладу обговорено та затверджено на засіданні педагогічної ради (протокол №1 від 31.08.2021).  Щороку такий режим роботи погоджується з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Відповідну інформацію розміщено на сайті школи.

При виникненні у подальшому будь-яких питань стосовно організації освітнього процесу радимо звертатися безпосередньо до адміністрації закладу.

Вівторок, 14 вересня 2021, 08:37
Тюгашкіна Наталя Федорівна

Доброго дня! Адміністацією школи №47 вправаджено закупівлю за батьківський кошт шкільних щоденників єдиного зразка. Опитування та загоди батьків на придбання щоденників єдого зразка не було. Даний виріб не має видавництва, тиражу та вартості, чеки після придбання не видаються, кошти збираються готовкою. До автономії школи дане питання не належить. Школа є комунальною власністю та належить до сфери управління освіти Херсонської міської ради. Керуючись Конституцією України та Законом України "Про доступ до публічної інформації" прошу надати копію укладених договорів із видавництвом на друк щоденників єдоного зразка школи №47 і пояснити доцільність їх придбання та реалізації за батьківський кошт. З повагою

Середа, 01 вересня 2021, 13:10
ЖУРЖЕНКО Наталя, начальник управління освіти

За інформацією директора школи №47, на засіданні ради школи (протокол від 22.04.2021 №4) ухвалено рішення про єдиний шкільний щоденник  на 2021/2022 навчальний рік та погоджено батьківськими зборами всіх класів. Батьки виключно добровільно та за згодою оплатили дану послугу.

Інформація щодо реквізитів благодійного фонду школи №47, використання бюджетних коштів, благодійних внесків  розміщена на сайті закладу.

Для вирішення інших хвилюючих питань та отримання відповіді по суті, радимо звернутися безпосередньо до директора школи №47 Тетяни ГАЛКУН. Всі зазначені питання у Вашому зверненні знаходяться у її повноваженнях.

Середа, 08 вересня 2021, 08:49
Марія Валеріївна Патч

Добрий день. Питання по дитячому садочку №82, який знаходиться за адресою вул.Дорофєєва, 20Б. Завтра діти виходять у ясельну групу, яка не готова до прийняття дітей. Підвіконня небезпечне для діток: під підвіконням дерев'янні балки, підвіконня знаходиться дуже низько. Діти можуть легко залізти на нього, а можуть травмуватися під підвіконням, просто розрубати голову. Закрити підвіконня пропонують за батьківські гроші. Бойлер встановлений під кухонним столом у групі без жодного захисту. Діти легко можуть торкнутися бойлера і вимикача на бойлер. Нам зразу сказали негайно купити пластикові контейнери для лего, тому що конструктор знаходиться в доступності і це небезпечно, бо діти можуть відкрити і взяти до рота. Чайник і каструлі в групі надщерблені. Треба міняти. Терміново встановити пластикові куточки на двері. Немає куди складати документи вихователям - потрібна шафа. Не має замку на дверях. Двері у групу не замикаються. Все це за батьківські гроші.

На майданчику немає хвіртки, що замикає територію. З обох сторін великий простір, через який діти можуть просто вибігти. Та території майданчика знаходиться поламана пісочниця із якої стирчать цвяхи. 

Батьки підійшли до директора ДНЗ із проханням щось вдіяти і допомогти батькам усунути недоліки. На що директор пояснила, грошей немає. Збирайте гроші і робіть за власний рахунок. У ДНЗ грошей немає. Але наша група маленька. Нас 14 чоловік у групі! По скільки нам треба зібрати? По зарплаті з сім'ї? 

Ніхто не проти, коли треба здати на щось, але якщо садочок допомагає! А коли все робити за свої кошти! Як це? І чи може бути відкрита група, де діти знаходяться у небезпеці! Будь ласка перевірте належність умов у ясельній групі. Дітки, яким ще немає 2ух років виходять завтра! За літо ніхто не усунув недоліки! Але як можна було відкрити таку групу? 

Зрозуміло, що все хотіли зробити за кошти батьків!

Вівторок, 31 серпня 2021, 18:35
ЖУРЖЕНКО Наталя, начальник управління освіти

Шановна  пані Маріє !

Для того, щоб зꞌсувати ситуацію,  фахівці відділу дошкільної освіти готові зустрітися з Вами та адміністрацією Херсонського закладу дошкільної освіти № 82 Херсонської міської ради у зручний для Вас час.

Про  дату та час зустрічі прошу повідомити  за тел. 49 50 20  у відділ дошкільної освіти управління освіти.

Середа, 08 вересня 2021, 16:59
Powered by JoomVita VitaBook