logo

Вступне слово

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 


Мирненко Ирина Владимировна

Здравствуйте! 

Меня тоже интересует перечень школ с обучением 10 и 11 классов в следующем учебном году. На вашем сайте есть перечень учебных заведений, но не указано, в каких из них будет обучение 10 и 11 классов в следующем году. Разве это закрытая информация?

Середа, 02 грудня 2020, 00:02
Буяневич Елена Юрьевна

Доброе утро. Мой ребёнок учится в 3 классе шк. 53. Урок хореографии проводится в очень холодном классе. Решать проблему в школе не хотят. Зал для физкультуры пыльный, уборка нормально не выполняется. Мне ответили что род.комитет не имеет право вмешиваться в работу школы. Лично я не хочу чтоб мой ребёнок мерз и дышал пылью. Как решить эту проблему? 

Вівторок, 01 грудня 2020, 08:22
Родители

На каком основании в школе 44 заставляют детей убирать в классе в условиях карантина? Тем более в кабинете бывает не только наш класс!!! Или это вопрос к облздравотделу?

Понеділок, 30 листопада 2020, 14:36
Грабко Лідія Михайлівна

Добрий день. Згідно цьго положення я хочу щоб моя дитина навчалася рід час карантину дистаційно. Треба тільки подати заяву?, 

(Сьогодні, 16 жовтня 2020 року, набуває чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.

Нове Положення було затверджено наказом МОН від 8 вересня 2020 року №1115 і зареєстровано в Міністерстві юстиції 28 вересня 2020 року за №941/35224.) 

У цьому положенні вказано - (Дистанційна форма здобуття освіти залишається виключно добровільною і потребує подання відповідної заяви про зарахування/переведення від батьків. ).

 Дуже чекаю від Вас відповіді.

Понеділок, 30 листопада 2020, 10:18
Сидоренко Тетяна

Добрим вечір. Моя дитина навчається у гімназії#6. Так от з 19.11.20 гімназія закрита. То її мінував якийсь недоумок тепер , і ми пішли на дистанційне навчання начебто на декілька днів, тепер уже третю неділю ми залишаємося на дистанційному навчанні. Бо наче б то багато вчителів хворіє. Здається таке враження, що у нашій школі зовсім не має кому викладати предмети. Вчителі ,наразі ,разом з директором чинять «самопроизвол»Вибачте, але хворіють в у всіх школах і діти і вчителі, та по при все продовжують навчання. Я розумію коли масово усе зачинено, а тут майже усі школи працюють, а наша гуляє! Бо назвати їхнє дистанційне навчання, навчанням важко! Уроки по 30 хв. Вчитель може не з‘явитись на уроці, бо в нього то світла не має, то Інтернет відсутній, то сімейні обставини. Це не припустимо! Міністерство освіти пропонувало навчання неділю через неділю, чи розмінною, але не зовсім закривати школу ж!Зате фонди школи вчитесь , чи ні -здавайте! Я прошу розібратись у ситуації Нехай директор відкриє школу і викличе вчителів на роботу. Вони наразі за це отримують зарплатню.  

Субота, 28 листопада 2020, 21:22
Виктория Сергеевна

Ув. Юрий Николаевич! Прошу вас дать разъяснения и внести ясность в процессе обучения в случае, если класс находится на самоизоляции в связи случая ковид. Мой ребенок учится в начальной школе 56, с 19 числа закрыли класс на самоизоляцию, учителя скидывают работу всю в вайбер, списком заданий плана урока классного,  без каких-либо объяснений в звуковом формате. Лишь наглядные презентации в форме видеоролика, или же слайда. В зум платформу учитель выходит очень редко, т.е. полноценные уроки дистанционно как положено, проводятся редко, пару раз было.  На вопрос почему в зуме она не проводит урок,  ссылается на свою личную занятость. Что ей некогда этим заниматься. Вот и возник вопрос? Есть ли четкий регламент, руководство к действию учителя во время того, как класс сидит на самоизоляции дома. И весь процесс обучения идет дистанционно. Ребенок в таком возрасте еще не может самостоятельно рассматривать слайд презентации и усваивать информацию новую без разъяснений учителя. А диагностические работы ведь будут на общих основаниях, я так понимаю. Как ребенку выучить материал и усвоить. Помогите понять родителям. Заранее благодарна за ответ!

Четвер, 26 листопада 2020, 10:07
Тетяна Миколаївна

Доброго дня. Прокоментуйте будь ласка хто контролює торгівлю концелярськими товарами в школах нашого міста. Майже в кожній школі встановлені такі точки продажу, але  на жаль в них окрім концелярії продають ще іграшки сумнівної якості, без жодного паспорту сертифікату. Днями моя м дитина придбала у школі 44 іграшку слайм з яскравим забарвленням та різким запахом. Хто контролює те що продають у школі? Перевіряють паспорти якості на товар, медичні книжки продавців? Хто буде нести відповідальність, якщо дитина отрується такою іграшкою? Хто надає дозвіл на торгівлю в школах? Наступний свій лист я відправлю до Міністерства освіти.

Четвер, 26 листопада 2020, 00:30
Руслан Валерійович

Доброго дня!

Я загубив документ про освіту. Навчався в СПТУ №1 міста Херсон, закінчив навчання у 1999році. Як мені відновити документи якщо вказаний заклад освіти вже давно не існує? Хто зараз є правонаступником цього закладу? 

Дякую, за увагу!

Понеділок, 23 листопада 2020, 12:40
Юрій НІКОНОВ

Шановний пане Руслане!

Вирішення поставленого Вами питанням знаходиться у компетенції управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації. Радимо звернутися до спеціалістів вище зазначеної установи:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpTRhXxK0vBebn5Bx3K3Dqh3z3Aq9o40vCEfplOcUvimjKJg/viewform - електронні звернення.

Середа, 25 листопада 2020, 14:49
Короленко Олена Юріївна

Неделю назад я отправила вам имейл с описанием проблемы в школе 27. Не получила никакого ответа, как и в принципе письма, что обращение получено. Вы не рассматриваете обращения по эл. почте? 

Понеділок, 23 листопада 2020, 08:11
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані ОЛЕНО!

Спеціалісти управління освіти отримали Вашого листа, проблема викладена у зверненні з’ясовується. Щойно будуть розглянуті усі питання, Вам буде надано відповідь на вказану електронну адресу.

До громадської приймальні сайту управління освіти надходить багато звернень від громадян нашого міста. Є питання (так звані технічні) на які спеціалісти управління можуть відповісти одразу, вони стосуються, наприклад, територій обслуговування закладів освіти, уся інформація стосовно подібних звернень розміщена на сайті і дописувачу залишається лише підказати де і у якому розділі її можна знайти. Але більшість питань вимагають службового розслідування, детального з’ясовування усіх обставин події, і тільки після повного збору інформації спеціалісти управління освіти можуть відповісти на звернення громадян.

Відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян", звернення розглядаються і вирішуються невідкладно але не пізніше 15 днів від дня їх отримання - ті, які не потребують додаткового вивчення. Загальний термін розгляду звернень не повинен перевищувати одного місяця від дня їх надходження.

Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення.

Середа, 25 листопада 2020, 14:50
Надія Павлівна

Доброго дня, мої сини навчаються в 31 школі, останні два тижні постійно проводяться відкриті уроки та різноманітні заходи на які приходять адміністрація та інші вчителі. Чи варто зараз в умовах пандемії та поширення респіраторних захворювань проводити подібні заходи. Я розумію що можливо це потрібно для звіту або атестації вчителів але ж не всі одночасно атестуються, можливо можна скоротити кількість заходів або щоб меньше приходило спостерігачів. Дякую

П'ятниця, 20 листопада 2020, 11:25
Алла Николаевна

Добрый день. На данный момент в 41 школе 4ро заболевших учителя с Ковид-19, но дети продолжают ходить в школу и о  2х недельной самоизоляции учеников речи вообще не идет. Вопрос, правила не для всех? Или это нормально, что школа замалчивает факт болезни учителей, тем самым наражая детей на риск заболеть или "принести" болезнь домой? Куда обращаться в данной ситуации?

Четвер, 19 листопада 2020, 09:55
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Алло!

Згідно пояснювальної записки директора Херсонського закладу загальної середньої освіти №41, адміністрація школи отримує повідомлення про лабораторно підтверджений випадок COVID-19 з Херсонського обласного лабораторного центру, відразу визначає коло контактних осіб та відправляє на самоізоляцію.

На 19.11.2020 р. підтвердився COVID-19 в однієї вчительки та 1 тех. працівника, два класи перебувають на самоізоляції й 4 класи в той же день вийшли на навчання після 2- тижневого перебування на самоізоляції.

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу.

Середа, 25 листопада 2020, 14:51
Луманенко Вероника Алексеевна

Здравствуйте, действует ли в наших учебных заведениях, заявление про то,что родитель не хочет чтобы его ребенок учился очно во время карантинных ограничений?

 

Четвер, 19 листопада 2020, 09:27
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Вероніко!

06 листопада 2020 року на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації було прийняте рішення, що у випадку надходження звернень від батьків щодо переходу на дистанційну форму навчання та прийняття відповідних рішень батьківськими зборами окремі навчальні заклади можуть переходити на дистанційну форму навчання.

https://khoda.gov.ua/image/catalog/files/Protokol_62.pdf

Також згідно  Положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти, Ви можете перевести свою дитину на тимчасову сімейну (домашню) освіту. Сімейна (домашня) форма освіти: Навчатися за такою формою зможуть учні, чиї батьки бажають і готові самостійно організовувати освітній процес в домашніх умовах. Разом з тим учень має бути зарахованим до певного закладу, який відслідковуватиме його прогрес у навчанні. Батьки також мають написати заяву щодо навчання дитини за сімейною формою.

Важливо, щоб дитина не відставала від однолітків, а її знання відповідали бодай рівню Держстандарту. Для цього учні проходитимуть оцінювання 4 рази на рік, зокрема, складатимуть підсумковий контроль. У випадку поганих результатів педагогічна рада може:

Рекомендуємо вирішити порушене питання з адміністрацією школи в якій навчається Ваша дитина.

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти та забезпечує створення безпечного освітнього середовища.

П'ятниця, 20 листопада 2020, 11:01
Любов Олександрівна

Доброго дня,  чи можливо відмінити чи перенести олімпіади з предметів у зв'язку з епідемічною ситуацією, бо карантин вихідного дня, багато вчителів хворіють, чи не варто дітей та вчителів поберегти, ті протиепідемічні заходи що пропонуються не дають потрібних результатів. Потім не буде кому вчитись і кому вчити

 

Субота, 14 листопада 2020, 15:41
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Любове!

Проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2020/2021 навчальному році здійснюється відповідно до листа управління освіти Херсонської обласної державної адміністрації від 22.10.2020 року за № 0214-3874/0/20/323 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2020/2021 навчальному році» та наказу управління освіти Херсонської міської ради від 09.11.2020 №162- Т «Про проведення ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2020/2021 навчальному році».

Олімпіади проводяться з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Керівники закладів освіти міста, на базі яких проходять олімпіади, створюють необхідні умови щодо дотримання протиепідемічних правил:

  • присутність,під час проведення олімпіади, медичного працівника;
  • термометрія учасників, інструкторів,членів журі;
  • наявність дезінфікуючих засобів;
  • провітрювання, вологе прибирання приміщень, дезінфекція усіх поверхонь.

Отже, брати чи не брати участь в олімпіаді є рішенням особисто кожного учасника, інструктора або члена журі.

Середа, 18 листопада 2020, 09:11
Татьяна

Здравствуйте! 

Почему сейчас сделали дистанционное обучение медицинскому коледжу,а ХВПУСД нет. Как на меня очень странно.Тем более есть студенты которые живут не в Херсоне,и у них есть в городах те, кто болеет коронавирусом. Очень страшно.

РАЗРЕШИТЕ ЭТОТ ВОПРОС ПОЖАЛУЙСТА! 

П'ятниця, 13 листопада 2020, 11:17
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Тетяно!

Організацію навчально-виховного процесу в Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну курує управління освіти та науки Херсонської обласної державної адміністрації.

За роз’ясненнями стосовно Вашого питання зверніться, будь-ласка, до спеціалістів вище вказаної установи:

http://uon.gov.ua/

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpTRhXxK0vBebn5Bx3K3Dqh3z3Aq9o40vCEfplOcUvimjKJg/viewform

Понеділок, 16 листопада 2020, 11:42
Алєксєєва Світлана Олександрівна

Добрий день. Допоможіть будьласка, перша гімназія досі без тепла, діти мерзнуть. Дякую

Четвер, 12 листопада 2020, 15:58
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Світлано!

Херсонська гімназія №1 опалюється МКП «Херсонтеплоенерго». Підприємство подало теплоносії до будівлі гімназії ще 11. 11. 2020 року.

За інформацією адміністрації школи температурний режим у приміщеннях відповідає нормам.

П'ятниця, 13 листопада 2020, 13:53
Лемешинська Юлsz

Добрый день. Уточните, пожалуйста, мы как родители хотим иницировать родительское собрание. Есть большое количество вопросов, к классному руководителю, к администрации школы, и другим учителям. 

На данный запрос учитель прислал в вайбере ответ: Шановні батьки! На жаль, зараз немає можливості провести батьківські збори. Але, я розумію, що вас хвилюють якісь конкретні питання. Якщо їх неможливо вирішити індивідуально, то я пропоную всі зауваження або пропозиції викласти письмово, а ми з адміністрацією, учителями та психологом ці питання опрацюємо і надамо вам допомогу

я бы хотела узнать, как возможно решить этот вопрос, и все таки провести родительское собрание? Спасибо 

Четвер, 12 листопада 2020, 09:24
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані ЮЛІЄ!

Згідно постанови головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVІD – 19)», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зважаючи на погіршення епідеміологічних показників у місті, рекомендуємо Вам провести батьківські збори в онлайн режимі, на будь-якій з доступних інтернет платформ.

П'ятниця, 13 листопада 2020, 13:54
Ольга Васильевна

Здравствуйте Юрий Николаевич.

Меня интересует список школ,которые будут принимать на обучение детей на 10-11 класс

Где можно посмотреть данную информацию т.к нам нужно подумать заранее над выбором школы.

И подскажите переход будет осуществлятся с какими-либо экзаменами или же это будет тоже самое если бы мы учились в одной школе. 

Спасибо заранее. 

Середа, 11 листопада 2020, 19:47
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані ОЛЬГО!

Для вирішення питання, зазначеного у Вашому зверненні радимо звернутися до директора закладу загальної середньої освіти, у якому навчається Ваша дитина. Саме керівник має порекомендувати заклад для здобуття профільної освіти з урахуванням нахилів дитини.

П'ятниця, 13 листопада 2020, 13:55
Арнаутенко Марина Володимирівна

Доброго дня, Юрій Миколайович. У мене питання стосовно проведення уроків фізичної культури у загальноосвітньому закладі N30 на вулиці, а не у спортивних залах школи. На вулиці вже доволі прохолодно, ризик захворіти зростає, чи можливе вирішення питання щодо переведення дітей для занять у зали? Дякую за відповідь.

Середа, 11 листопада 2020, 12:15
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Марино!

Навчальний процес на уроках фізичної культури організовано відповідно до методичних рекомендацій МОН щодо організації НВП у закладах освіти у 2020-2021 н. р., де зазначено, що переважну більшість уроків з фізичної культури необхідно проводити на свіжому повітрі.

За поясненнями директора закладу загальної середньої освіти №30, з метою забезпечення вимог щодо організації НВП в умовах пандемії COVID-19, частина площі спортивного залу відведено для перевдягання учнів старшої школи, так як у спортивних роздягальнях, які мають площу 20 м2 (2 приміщення) не можливо розмістити на відстані 1,5 м 120-130 учнів одночасно.

Учні 1-4 класів перевдягаються у класах молодшої школи і з 11 листопада займаються у спортивних залах (1 клас – гімнастична зала, 1 клас – в ігровому)

У 5 класах з 16.11.2020 уроки фізкультури теж будуть проводитися в спортивних залах. У 6-11-х класах до кінця ІІ чверті при відповідних погодних умовах вчителі проводитимуть уроки фізичної культури на вулиці. Інакше у обох спортивних залах одночасно будуть знаходитись по 60-70 чоловік (2 класи), що унеможливлює виконання вимог до навчального процесу в умовах пандемії.

Вчителі фізвиховання розробили для ІІ чверті спеціальний модуль «Туризм», що дозволяє створити умови для комфортного та здоров’язберігаючого процесу занять на вулиці.

На першому уроці фізкультури в 2020-2021 навчальному році учні були проінформовані про зміни умов проведення занять.

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу.

Середа, 18 листопада 2020, 09:10
Батьки

Чому в школі 44 досі немає опалення? Діти мерзнуть та хворіють!!! Що це за навчання в куртках та шапках??? Коли буде опалення по факту???

Середа, 11 листопада 2020, 09:51
Юрій НІКОНОВ

Шановні батьки!

Херсонський заклад загальної середньої освіти №44 опалюється МКП «Херсонтеплоенерго». Підприємство подало теплоносії до будівлі навчального закладу 12. 11. 2020 року.

За інформацією адміністрації школи від сьогодні температурний режим у приміщеннях відповідає нормам.

П'ятниця, 13 листопада 2020, 13:56
Шельвейстер Виктория Павловна

 Здравствуйте,  подскажите пожалуйста, должны ли пересматриватся правила приёма детей в школу в холодную и дождливую погоду,   мы ходим в 44 школу, дети стоят под дождём ждут учителя, так как  в холе нельзя ожидать, обращались к администрации,  в ответ- карантин, ( хотя температурный скрининг не разу не проводился),  дети мёрзнут минимум мин 30, так как родители тоже работают, и не могут приводит на указанное время.

Понеділок, 09 листопада 2020, 21:35
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Вікторіє!

Відповідно до ст.26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу.

З метою забезпечення безпечних та нешкідливих умов навчання, уникнення скупчення учасників освітнього процесу у приміщенні школи, керуючись Постановою МОЗ №42 від 30.07.2020 керівництвом школи затверджено правила прийому учнів та графік входу до школи.

Педагогічні працівники школи керуються вищезазначеними правилами та нормованим графіком роботи і не можуть зустрічати дітей завчасно.

Щодо температурного скринінгу повідомляю наступне.

Відповідно до Постанови МОЗ №50 від 22.08.2020, температурний скринінг у дітей не передбачено.

Понеділок, 16 листопада 2020, 16:05
Корж Андрей Григорьевич

Здравствуйте. Юрий Николаевич, на сегодня, 9 ноября 2020 г, отопление в НВК 56 не включено. Есть своя котельная. Распоряжение от 02.11.2020 № 285р «О начале отопительного периода 2020 - 2021 в г.. Херсоне» выдал городской голова Владимир Николаенко.

Почему не контролируется этот процесс?

Понеділок, 09 листопада 2020, 09:48
Юрій НІКОНОВ

Шановний пане Андрію!

Спеціалістами управління освіти ведеться щоденний збір інформації щодо ситуації з опаленням у закладах освіти міста.

На сьогодні теплоносії подано до 56 навчальних закладів.

Що стосується НВК №56. Приміщення школи опалюється власною котельнею, яка була запущена в роботу ще 6 листопада, будівля дитячого садка НВК №56, опалюється АТ «Херсонська ТЕЦ», до прийому теплоносіїв усі комунікації дошкільного закладу готові, коли запрацює ТЕЦ у приміщеннях буде тепло.

Вівторок, 10 листопада 2020, 14:18
Шевченко Тетяна Петрівна

Шановний Юрію Миколайовичу,скажіть будь ласка,коли включать опалення в школі #50,наші діти замерзають.Відповіді від адміністрації школи немає...щодня кажуть "завтра".Дякую за розуміння і допомогу!

П'ятниця, 06 листопада 2020, 16:44
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Тетяно!

Автономну котельню у школі №50 було запущено в роботу 6 листопада, на ранок понеділка 08 11 2020 у приміщеннях навчального закладу температурний режим є таким, що відповідає нормам.

 

Вівторок, 10 листопада 2020, 14:24
Смаглюк Людмила Григорівна

Доброго дня, шановний Юрій Миколайович! Моя дитина навчається в НВК 56, школа має свою власну котельню. Скажіть чому діти досі навчаються у холодних класах??? Адміністрація школи посилається  на те що опалення не можуть увімкнути, тому що не мають розпорядження. Дякую!

Четвер, 05 листопада 2020, 10:36
Юрій НІКОНОВ

Шановна пані Людмило!

Розпорядження від 02.11.2020 № 285р «Про початок опалювального періоду 2020 – 2021 років у м. Херсоні» видав міський голова Володимир Миколаєнко.

03 листопада 2020 року відповідне Розпорядження було надіслане електронною поштою усім керівникам закидів освіти міста, що мають власні котельні. Цього ж дня документ було розміщено на сайті управління освіти:

https://gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7670:miskyi-holova-vydav-rozporiadzhennia-rozpochaty-opaliuvalnyi-sezon-zakladam-sotsialnoi-sfery-z-vlasnymy-kotelniamy&catid=13&Itemid=586

Четвер, 05 листопада 2020, 13:22
Колектив ЗОШ 32

Шановний Юрій Миколайович! Прошу вас розібратися в ситуації у 32 школі, яка пов'язана із заміною учителів, які відсутні за хворобою, знаходяться на курсах підвищення кваліфікації або за інших причин. Проблема у тому, що жодна заміна, на протязі багатьох років нам не була оплачена. В в замін цього, нам дають за 4 уроки заміни, 1 день "відгул", який можно брати у канікулярний час. Щоб ви розуміли, щоб використати цей "відгул" ми пишемо 2 заяви на ім'я директора, одне з яких "за власний рахунок". Тобто, ми замінюємо уроки, нам їх не оплачують, та ще можуть вирахувати із заробітної плати кошти, за відсутність на роботі. У нас до вас питання. На скільки це законно, та кому нараховуються кошти за офіційні заміни. 

Четвер, 05 листопада 2020, 09:03
Юрій НІКОНОВ

Шановні дописувачі!

Розглянувши звернення трудового колективу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32 Херсонської міської ради від 05.11.2020 у рубриці «Громадська приймальня» сайту управління освіти, беручи до уваги пояснення керівника школи (вих. № 102/07-12 від 05.11.2020), повідомляю.

Оплата заміни учителям вищезазначеного закладу освіти здійснюється на підставі табелю обліку робочого часу відповідно до норм чинного законодавства.

Водночас, керівнику школи №32 наголошено про відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність школи та наслідки за вчинення протиправних дій.

Четвер, 12 листопада 2020, 08:59
Холод холодный

Здравствуйте. Я думаю вы и так в курсе, что в школах и садах очень холодно! Очень вас прошу разрешить в детской группе ковер!  ДЕТИ ИГРАЮТ НА ХОЛОДНОМ ПОЛУ В ХОЛОДНОМ ПРМЕЩЕНИИ!  А уроки сократить? Дети в куртках сидят? Это нормально? Во время карантина в верхннй одежде! Камин нельзя! А, что делать, дети с 8 до 3 в холодине СИДЯТ, учитель хоть походить может и согреться!  Принимайте меры! И ваш любимый ответ, что такое решается директором школы Я НЕ ПРИЙМУ!  Буду звонить в Киев!! Пусть оттуда на вас повлияют! 

Середа, 04 листопада 2020, 14:55
Юрій НІКОНОВ

Шановний дописувачу!

Поділяємо Вашу турботу.

З 2 листопада розпочали опалювальний сезон заклади освіти які мають власні котельні, таке розпорядження від 02.11.2020 № 285р «Про початок опалювального періоду 2020 – 2021 років у м. Херсоні» видав міський голова Володимир Миколаєнко.

Усі інші навчальні заклади які приймають теплопостачання від комунальних підприємств міста АТ "Херсонська ТЕЦ", МКП "Херсонтеплоенерго" до прийому теплоносіїв готові. Щойно постачальники розпочнуть подачу теплоносіїв у закладах освіти буде тепло. На жаль, вирішення питання початку опалювального сезону не входить до компетенції управління освіти.

Що ж стосується килимів. Згідно постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням корона вірусної хвороби (СОVID-19​)» у закладах освіти на період карантину забороняється:

  • використовувати тканинні рушники (дозволені лише паперові);
  • використання м’яких іграшок;
  • використання килимів з довгим ворсом;

Усі питання щодо поліпшення умов перебування дітей у школі Ви маєте узгодити та вирішити з керівником освітнього закладу.

Четвер, 05 листопада 2020, 09:18
Powered by JoomVita VitaBook