logo

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 


Червоненко Галина

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи повинні вчителі здавати кошти ( конкретну суму) на Червоний Хрест, як вимагає керівництво?

Дякую

Четвер, 13 грудня 2018, 12:40
Андрей Юрьевич

Здравствуйте. Где можно посмотреть задания по городской олимпиаде по географии за 8 класс?

Середа, 12 грудня 2018, 09:07
Кистрин Ольга Анатольевна

Ув. Юрий Николаевич! Ответьте, пожалуйста, может ли заведующая детским садом запретить видео и фотосъёмку оператору и фотографу, которых заказали родители, из-за того, что у них нет санкнижки? Они же не на работу к ней пришли устраиваться.

Вівторок, 11 грудня 2018, 17:22
Батьки

В нашому класі невистачає парт для першокласників (не довезли мабуть).  Чи ми батьки повинні їх купувати? 

П'ятниця, 07 грудня 2018, 14:52
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки!

До 20.12.2018 року згідно з договором поставки всі школи міста будуть забезпечені комплектами одномісних учнівських столів зі стільцями, після чого відбудеться перерозподіл комплектів між закладами освіти. Необхідності самостійно батькам купувати парти не існує.

Середа, 12 грудня 2018, 13:09
Пруцька Лілія Сергіївна

Доброго дня. На даний момент в 2-х перших класах школи навчається 66 дітей, парти одномісні прийшли у кількості 62 шт., тобто для чотирьох дітей партпарт н. Яким чином можна вирішити це питання. Чи батьки мають власним коштом купувати меблі, яких не вистачає?

П'ятниця, 07 грудня 2018, 09:34
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ліліє Сергіївно!

До 20.12.2018 року згідно з договором поставки всі школи міста будуть забезпечені комплектами одномісних учнівських столів зі стільцями, після чого відбудеться перерозподіл комплектів між закладами освіти. Необхідності самостійно батькам купувати парти не існує.

Середа, 12 грудня 2018, 13:11
Бородiна Анжелiка Вiкторовна

Уважаемый Юрий Николаевич! Когда этот беспредел закончится! Я мать ученика начальной школы 57 , неоднократно не могу зайти в школу  , не поговорить с учителем , охрана родителей не пускает,  ссылается на директора , мэра и Ваше распоряжение . Пожалуйста разберитесь с этим инциндентом. Это всё таки начальные классы.

С ув.               Бородина Анжелика. 

Понеділок, 03 грудня 2018, 15:37
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Анжеліко Вікторівно!

          Правила відвідування Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради   розроблені відповідно до частини першої статті 22 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись підпунктами 1, 2 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 р. № 1669, згідно рішення Виконавчого комітету Херсонської міської ради від 19.06.2018 р. № 204 «Про затвердження Примірного порядку пропускного режиму та правил відвідування закладів освіти міста Херсона» з метою створення безпечних умов для учнів, працівників школи, запобігання небезпечним ситуаціям, проникненню сторонніх осіб, виносу майна закладу, виникненню порушень санітарно-епідеміологічного режиму та громадського порядку, враховуючи географічне розташування Херсонської області як прикордонної, попередження можливих терористичних актів та інших протиправних дій стосовно працівників та учнів закладу. Тому з метою забезпечення  безпечних та нешкідливих умов навчання, адміністрація закладу   разом із батьками погодили  на засіданні шкільного батьківського комітету        від 30.08.2018 (протокол № 5) Правила порядку пропускного режиму спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради.

Згідно з частиною 1 статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за діяльність закладу.

       За Вами залишається право звернутися безпосередньо до директора школи для подальшого вирішення питання. Зазначене питання знаходиться в його компетенції.

 

Вівторок, 11 грудня 2018, 09:18
Мазур Олена Вікторівна

Підкажіть, будь ласка, які адреси закріплено за конкретними школами за пропискою. Можливо, існує затверджений перелік. Де його можна подивитися? Дякую.   

Неділя, 02 грудня 2018, 21:30
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Олено Вікторівно!

На сайті управління освіти Херсонської міської ради у розділі: «Навчальні заклади – території обслуговування» розміщено «Перелік закріплених за закладами загальної середньої освіти територій обслуговування», знайшовши у списку адресу за якою Ви мешкаєте дізнаєтеся до обслуговування  якого навчального закладу відноситься ваш будинок.

https://www.gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=53&layout=&Itemid=640

 

Четвер, 06 грудня 2018, 14:43
Батьки

Добрый день!
Просим обратить внимание на игровую комнату в школе ЗОШ №47!
Парты вообще негодные, как в детском саду, стулья разваливаются, на полу бетон, линолеум отсутствует!
Игрушек толком нет, телевизор стоит для красоты, по-скольку он не работает. Заучу Огурцовой С.О были переданы замечания , но реакции ноль. И просим заметить, продленка платная, куда только деваются деньги?

Середа, 28 листопада 2018, 20:55
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки!

За інформацією адміністрації школи № 47 в ігровій кімнаті зроблено ремонт, замінені вікна та двері. Настільні ігри придбані у жовтні 2018 року. До січня 2019 року адміністрація закладу планує замінити парти в ігровій кімнаті, через брак коштів заміна лінолеуму не планується.

Вартість перебування дітей у ГПД  розраховується фахівцями централізованої бухгалтерії .

Вартість послуги включає заробітну плату вихователя, нарахування відпускних, оплату енергоносіїв, газопостачання, водопостачання та придбання матеріалів для утримання приміщень, які використовуються для груп продовженого дня в належному стані.

За вами, як за учасниками освітнього процесу, залишається право вносити пропозиції до адміністрації  школи №47 щодо покращення матеріально-технічної бази закладу.  

Четвер, 06 грудня 2018, 15:24
Савицька Юлія Володимирівна

Добрый день, помогите пожалуйста решить проблему, речь идет о школе №44 г. Херсона

Поведение учителя, а именно Мироненко В.В. просто переходит все рамки, она позволяет себе вести разборки с ребенком в присутствии всего классе, она позволяет себе обсуждать ребенка  в отсутствие этого ребенка, она позволяет себе в присутствии всего класса читать сообщение родителя, которое было преднозначено лично ей, в слух делая замечания на ошибки и смеясь над не грамотностью данного родителя. пугает детей, что им здавать ЗНО и она их завалит.

Обращается к детям только по фамилиям, за исключением детей которые ходят к ней на дополнительные.

Забирает телефоны у детей, и отдает в конце дня.

Занижает оценки, поясняя это тем что, в связи со сдачей ее предмета по ЗНО, она не может оценивать их по справедливости.

Позволяем при всем классе обсуждать социальное положение некоторых детей.

Середа, 28 листопада 2018, 14:22
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Юліє Володимирівно!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, забезпечує організацію освітнього процесу. Ваше повідомлення взято до уваги. Для відповідного реагування та прийняття управлінського рішення інформацію направлено за належністю - до адміністрації Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради.

Вам, як учасникам освітнього процесу, необхідно звернутися до директора школи для подальшого вирішення хвилюючих питань та отримання відповіді по суті. Всі зазначені питання у Вашому зверненні знаходяться у його компетенції.

П'ятниця, 30 листопада 2018, 14:37
Евгений Рубцов

Зауч по воспитаиельным работам Клубах Галина Николаевна , школа N50 имени Романа Набегова,  неуважительно относится к ученикам,  всячески их оскорбляет, а при мне угрожала ученику выцарапать глаза если встретит на улице , помимо этого просит учителей ставить как можно больше единиц ученикам 9ых классов,  кричит на детей , оскорбляет их и так -же родителей детей,  прошу принять меры

Вівторок, 27 листопада 2018, 10:33
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Євген !  

        Викладені Вами у зверненні  факти щодо неетичної поведінки  заступника директора загальноосвітньої школи № 50 ім. Романа Набєгова Кубах Галини Миколаїни  не підтвердились.

Надалі прошу з усіх питань, які Вас цікавлять, звертатися  безпосередньо до керівника закладу.

 

Понеділок, 10 грудня 2018, 14:14
Батьки

Добрий  день! Хочу повідомити Вас про те, що вчитель української мови та літератури ЗОШ №47 міста Херсона Астрашевська Т.Л. некомпетентно відноситься до своїх вихованців ( кричить, задає домашнього завдання 4-5 вправ по українській мові пояснюючи це тим, що деякі діти заважають проводити урок, діти пишуть класну роботу стоячи по 15 хвилин). Чому весь клас повинен відповідати за порушників? Якщо вчитель не має авторитету у дітей, згодом вони просто не будуть відвідувати ці уроки. Просимо вашої допомоги.

Середа, 21 листопада 2018, 09:37
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки !

Ваше повідомлення взято до уваги. Для відповідного реагування та прийняття управлінського рішення інформацію направлено за належністю - до адміністрації Херсонської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради.

За вами, як за учасниками освітнього процесу, залишається право звернутися безпосередньо до директора школи для подальшого вирішення питання та отримання відповіді по суті.

П'ятниця, 23 листопада 2018, 14:03
Родители садика 76

Юрий Николаевич, необходим ваш совет.

В садике №76 в разновековой группе старшие дети (6 лет) бьют младших (3 года), и бьют по-взрослому. Воспитатели или закрывают на это глаза, или же не умеют работать в таких группах, с такими разными детьми. Отдавая своего ребенка в такую группу директор садика 76 заверила, что все будет хорошо и безопасно относительно маленьких деток.

Вопрос: возможно ли, вообще, создавать такие группы, где детям по 3 года и 6 лет?? Изначально, хотели, чтобы именно в тот садик ходил наш ребенок.

Спасибо

 

Вівторок, 20 листопада 2018, 21:06
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки!

Функціонування різновікових груп у дитячих садках для дітей віком від трьох до шести років визначено статтею 14 Закону України «Про дошкільну освіту» та пунктом 8 Положення  про дошкільний навчальний заклад..

За результатами анонімного анкетування батьків різновікової групи №6 «Метелики» ясел-садка № 76, проведеного 22 листопада 2018 року вихователем-методистом закладу із присутніми в цей день батьками, встановлено, що  усі 100% дали позитивні відповіді. Батьків задовольняють умови перебування їхніх дітей в різновіковій групі. Також вони задоволені роботою вихователя. Стосунки між дітьми в групі дружні, вирізняються взаємодопомогою та сприяють активнішому розвитку молодших дітей.

Тому, якщо дійсно Ви  маєте факти, зазначені у зверненні, зверніться до керівника ясел-садка Устимової О.В. для вжиття заходів реагування.

П'ятниця, 23 листопада 2018, 14:55
Бондаренко Владислав Владимирович

Добрый день!
Последние несколько лет некоторые заведующие детских садов говорят родителям, что будут пускать на утренники операторов и фотографов только с медкнижкой. Но они же не являются ни работниками детсада, ни наёмными работниками, следовательно требовать наличие у них медкнижки незаконно. Никто же не требует медкнижку у родителей, которые помогают одевать детей перед утренником. 
Я понимаю, что это делается для того, чтоб родители не приглашали того, кого хотят они, а соглашались на фотографов, которых предлагают сами заведующие (на что , насколько я знаю, они тоже не имеют права).
Просьба прокомментировать эту ситуацию.

Понеділок, 19 листопада 2018, 11:05
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Владиславе Володимировичу!

Згідно з частиною 1 статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє керівництво управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансову-господарську та іншу діяльність закладу освіти. Примушувати батьків користуватися послугами того чи іншого фотографа ніхто не має права. Для вжиття відповідних заходів реагування до директора повідомте, будь-ласка, відділ дошкільної освіти за тел. 49 50 20  про який  саме садок йде мова.

П'ятниця, 23 листопада 2018, 14:08
Родители

Здравствуйте, Юрий Николаевич. К вам обращаются родители победителей областного конкурса "Кращий учень року 2018". Спасибо большое за праздничный концерт, организованный для наших детей. Единственное разочарование для детей то, что не вручили грамоту или диплом. Ведь это память о том, что ребёнок стал лучшим учеником года. Ведь деньги потратятся, а грамота останется. У нас огромная просьба поручить директорам школ на последнем звонке вручить грамоту "Кращий учень 2018 року".  Заранее спасибо.

Понеділок, 19 листопада 2018, 09:13
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки!

Порядок відбору кандидатів, умови присудження та вручення обласних стипендій передбачено Положенням про порядок щорічного нагородження учнів загальноосвітніх навчальних закладів Херсонської області за результатами конкурсу «Учень року».

Управління освіти ознайомилося із Вашою  пропозицією та довело її до відома керівників закладів загальної середньої освіти.

Середа, 28 листопада 2018, 14:44
батьки

Шановний, Юрій Миколайович, підкажіть якщо у класі лінолеум у дуже поганому стані, порваний… і батьки міняють його за свій власний кошт, чи мають вони (батьки) право за роботу укладки лінолеуму та стяжку розрахуватись частиною коштів з фонду школи (який по-факту є обов’язковим, а не благодійним)? Директор 24 школи запевняє, що це неможливо, оскільки при зачисленні майбутнього першачка до школи батьки не платили благодійні внески. Допоможіть розібратись у даній ситуації

Понеділок, 19 листопада 2018, 00:20
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки !

Благодійні внески є добровільними і надаються виключно за батьківською згодою. Про спрямування коштів має бути обізнаний кожен учасник освітнього процесу.

Стосовно витрат батьківських коштів, то батьки самі приймають рішення на батьківських зборах яким чином їх витрачати. За  батьками залишається право звернутися із відповідною заявою до голови шкільного батьківського комітету щодо спрямування благодійних внесків.

Керівник закладу, у жодному випадку, не має права одноосібно приймати рішення про направлення батьківських коштів на ті чи інші потреби закладу.

Понеділок, 26 листопада 2018, 09:30
Родители детского сада

Добрый день.

Просьба объяснить по какой причине детский сад #2 закрывают на целую неделю. На прошлой неделе после начала отопительного сезона сад не отапливался, детки ходили в холодный сад, всех родителей кормили завтраками, и наконец то мы дождались отопления в пятницу 16.11.18, но 18.11.18 родителей ставят перед фактом, что сад закрывают на НЕДЕЛЮ! Во дворе прорвало трубу отопительную и ее будут чинить неделю. Детишек готов принять детский сад #40, НО всего 10-15 деток со всего сада!!!! С этого возникает вопрос: что делать родителям остальных деток??? Ведь не у всех есть возможность быть дома, все работают!!! И как можно решить данный вопрос??? 

Благодарю за ответ.

Неділя, 18 листопада 2018, 17:37
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки!

Вся теплотраса закладу дитячого садка до розподільчого колодязя  становить 190 м. Після пориву теплотраси було замінено 110 м. (пряма і зворотна труба ). Далі після цього було замінено ще 45 м. Упродовж тижня тривали зазначені роботи. Якщо б не було здійснено заміну труби,  це могло б  спричинити нові пориви.  Станом на 23.11.2018 року відбувається запуск системи опалення. З 26.11.2018 року буде відновлено роботу закладу. 

П'ятниця, 23 листопада 2018, 14:57
батьки

Шановний, Юрій Миколайович, поясніть будь-ласка:

  • на підставі чого керівництво школи 24 вимагає з батьків першачків оплату за дидактичний матеріал у сумі 235 грн, якщо навчання за новим освітнім стандартом, що забезпечує реалізацію Концепції Нової української школи, не передбачає жодних фінансових витрат з боку батьків на дидактичний матеріал?
  • на якій підставі ГПД для першачків лише до 15:30 (в інших школах до 16:30 та 18:00) та коштує 300 грн /міс + 400 грн/міс за харчування, якщо у інших вона є безкоштовною?
Неділя, 18 листопада 2018, 12:00
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки !

Навчання за новим освітнім стандартом, що забезпечує реалізацію Концепції Нової української школи, не передбачає жодних фінансових витрат з боку батьків на дидактичний матеріал.

За інформацією адміністрації школи №24 у жовтні батьки першокласників прийняли рішення на батьківських зборах купити зошити з друкованою основою  з деяких предметів для своїх дітей за власні кошти. За вами, як за учасниками освітнього процесу, залишається право купувати друковану продукцію чи ні.

Вартість перебування дітей у ГПД  розраховується фахівцями централізованої бухгалтерії при управлінні освіти Херсонської міської ради.

Вартість послуги включає заробітну плату вихователя, нарахування відпускних, оплату енергоносіїв, газопостачання, водопостачання та придбання матеріалів для утримання приміщень, які використовуються для груп продовженого дня в належному стані.

Тривалість перебування учнів у ГПД становить шість годин на день, а за наявності відповідної заяви батьків може зменшуватися.

Пропоную звернутися із відповідною заявою до керівника школи №24 для подальшого вирішення питання по суті.

Середа, 28 листопада 2018, 10:49
Кавуньов Олександр Олександрович

Добрый день! Я писал олимпиаду в субботу 10.11.18, нам сказали что в понедельник утром на почте укр.нет будут ответы. Их на 21:43 12.11.18 нет. Когда они будут? Спасибо!!! 

Понеділок, 12 листопада 2018, 21:44
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Олександре Олександровичу!

Результати міського етапу олімпіад з географії та інформатики розміщено 12 листопада 2018 року на е-диску за електронною адресою mk-erudit@ukr.net (пароль – sergeeva).

П'ятниця, 16 листопада 2018, 09:36
Захарченко Анастасия Аркадьевна

Добрый день ! В детском садике № 31 и 53 школе до сих пор холодно! Дети мерзнут! Отопление еще включили! Уже 12 ноября!!! Сегодня температура в группе ниже соответствующей нормы (+6), наши дети болеют, и многие родители вынуждены брать больничные и сидеть дома. Просим вас помочь в решении проблемы с отоплением в данном садике и школе.

Понеділок, 12 листопада 2018, 10:03
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Анастасіє Аркадіївно!

Школі  №53 та дитячому  садку  №31 послуги теплопостачання надає АТ «Херсонська ТЕЦ». Через великі борги споживачів підприємство не отримало ліміти на газ. Управління освіти не може вплинути на розв’язання цієї ситуації, це питання знаходиться в компетенції керівництва міста та області.

Управління освіти Херсонської міської ради рекомендувало керівникам шкіл скоротити уроки та встановити у навчальних аудиторіях, ігрових і спальних кімнатах дитсадків обігрівачі. Діти які, на час відсутності теплопостачання, не відвідуватимуть вище вказані навчальні заклади вважатимуться відсутніми з поважних причин.

Директори закладів освіти та управління освіти Херсонської міської ради направили листи керівництву АТ «Херсонська ТЕЦ» з вимогою надати теплоносії навчальним закладам, тому що не мають боргів за теплопостачання перед підприємством.

Зі своєї сторони запевнюємо Вас що, навчальні заклади міста мають акти готовності до прийому теплоносіїв.

Понеділок, 12 листопада 2018, 14:32
Денисова Дарья Николаевна.

Добрый день.На данный момент сейчас 12.11.2018.тепло в батареях нет.У нас ясельная группа при школе № 33 …8  градусов  тепла в помещении ..Детки мерзнут.P.s. Будем рады за помощь и благодарим зарания.

Неділя, 11 листопада 2018, 21:25
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Дар’є Миколаївно!

Школі  №33 послуги теплопостачання надає АТ «Херсонська ТЕЦ». Через великі борги споживачів підприємство не отримало ліміти на газ. Управління освіти не може вплинути на розв’язання цієї ситуації, це питання знаходиться в компетенції керівництва міста та області.

Управління освіти Херсонської міської ради рекомендувало керівникам шкіл скоротити уроки та встановити у навчальних аудиторіях, ігрових і спальних кімнатах дитсадків обігрівачі. Діти які, на час відсутності теплопостачання, не відвідуватимуть вище вказаний навчальний заклад вважатимуться відсутніми з поважних причин.

Директори закладів освіти та управління освіти Херсонської міської ради направили листи керівництву АТ «Херсонська ТЕЦ» з вимогою надати теплоносії навчальним закладам, тому що не мають боргів за теплопостачання перед підприємством.

Зі своєї сторони запевнюємо Вас що, навчальні заклади міста мають акти готовності до прийому теплоносіїв.

Понеділок, 12 листопада 2018, 14:31
Олена Геннадіївна Маховик

Вітаю! Скажіть будь-ласка чи є фінансування з бюджету гімназії№3 на ремонт приміщень та інші потреби. Батьківський комітет скакав що гімназія на самозабеспеченні. 

Субота, 10 листопада 2018, 20:59
Шанель Любов Миколаївна

Доброго дня. Чому станом на 9.11.2018 ще не вімкнено опалення в д/ с 7Таврический?( в групах 6 градусів)

П'ятниця, 09 листопада 2018, 20:40
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Любове Миколаївно!

Дитячому садку №7 послуги теплопостачання надає АТ «Херсонська ТЕЦ». Через великі борги споживачів підприємство не отримало ліміти на газ. Управління освіти не може вплинути на розв’язання цієї ситуації, це питання знаходиться в компетенції керівництва міста та області.

Управління освіти Херсонської міської ради рекомендувало керівникам шкіл скоротити уроки та встановити у навчальних аудиторіях, ігрових і спальних кімнатах дитсадків обігрівачі. Діти які, на час відсутності теплопостачання, не відвідуватимуть вище вказаний навчальний заклад вважатимуться відсутніми з поважних причин.

Директори закладів освіти та управління освіти Херсонської міської ради направили листи керівництву АТ «Херсонська ТЕЦ» з вимогою надати теплоносії навчальним закладам, тому що не мають боргів за теплопостачання перед підприємством.

Зі своєї сторони запевнюємо Вас що, навчальні заклади міста мають акти готовності до прийому теплоносіїв.

Понеділок, 12 листопада 2018, 14:36
Родители

Доброе утро, Юрий Николаевич. К вам обращаются родители разных школ города. Наши дети из года в год принимают участие в разных олимпиадах. У нас вопрос по школьным олимпиадам. Почему не награждают детей грамотами за 1 этап- школьный? Если ребёнок занял призовое место по школе он должен получить грамоту. Ведь логически, если есть грамота за 2 этап, то почему не выдают за 1 этап. Если у школ нет финансовой возможности купить грамоты, то мы –родители в состоянии купить их для наших детей, чтоб им вручили торжественно. Ведь это их заслуга.

 

П'ятниця, 09 листопада 2018, 09:48
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні  батьки!

Порядок проведення, персональний склад журі шкільного етапу олімпіад, а також рішення журі затверджуються наказом керівника закладу освіти. Відповідно дипломи, що засвідчують перемогу учня у шкільному етапі олімпіад, підписується безпосередньо директором школи.

Для вирішення даного питання раджу звернутися до директорів закладів загальної середньої освіти, де навчаються ваші діти.

На нараді керівників закладів освіти буде озвучено вище вказане питання та рекомендовано взяти його до уваги.

П'ятниця, 16 листопада 2018, 10:07
Пятничук Галина

Добрий день

Маю до Вас таке запитання чому мені відмовили в прийнняті заяви до 1 классу школи №24 дитини якщо ми проживаємо в  цьому районі хоча ми первочергово повиння були бути зарахавані.

П'ятниця, 09 листопада 2018, 09:24
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Галино!

Згідно із Законом України „Про освіту”, за кожною школою закріплена певна територія обслуговування. Діти, які проживають у її межах, досягнувши шестирічного віку отримують місце в цьому закладі.

Водночас, можуть бути виключні випадки, коли потужність закладу не дозволяє зарахувати всіх.

Управління освіти готове сприяти зарахуванню Вашої дитини до закладу освіти, максимально доступного і наближеного до місця проживання. Для цього необхідно звернутися до відділу загальної середньої освіти (вул. Воронцовська 15-а, тел.: 22 61 91).

П'ятниця, 16 листопада 2018, 09:56
Ірина

Шановний Юрій Миколайович! Прошу Вас вирішити вкрайнаболілу прблему мешканців багатоповерхівок, що знаходяться поруч із ЦОМом по вул. Університетській 145-а. Цей навчальний заклад вже багато років систематично спалює купи пожовхлого листя як восени, так і навесні. Прохання, скарги, виклики поліції та пожежної на адміністрацію не діють, вони наполягають, що підпали роблять діти та безхатченки. Іншої реакції ми й не очікували, адже відповідно до статті 77-1 КУпАП їхнф дії тягнуть за собою накладення штрафу на посадову особу від 50 до 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Керівництво закладу вже багато років не вважає за потрібне вивозити або закопувати листя (є лише одна багаторічна ділянка закопаного листя), а дає наказ збирати його в невеличкі купи і поступово спалювати їх переважно вночі, особливо у п'ятницю, суботу, неділю, коли їх немає на робочих місцях, а є лише сторож, який удає, що він нічого не знає. Керівник , безумовно має від цього зиск - не потрібно витрачати кошти на пакування і вивіз сміття. Але страждаємо ми і наші діти: неможливо дихати вночі, випрана білизна смердить димом, особисто я неодноразово викликала швидку своєму синові через стеноз дихальних шляхів. Останній підпал було здійснено вдень 6.10.2018 р. на мій візит до закладу зі скаргою заступник директора як завжди все заперечувала. Але у балачки, що це робить "хтось інший" ми не віримо, навколо наші ОСББ так само збирають купи листя, щоб наприкінці осені їх вивезти і їх НІХТО не підпалює.

П'ятниця, 09 листопада 2018, 00:32
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино!

Взято до уваги Вашу інформацію. Керівнику  Херсонського  центру освіти молоді та дорослих Херсонської міської ради вказано на недопущення подібного та рекомендовано закупити пакети для збирання листя. Водночас повідомляємо, що на території закладу буде встановлено паркан.

П'ятниця, 16 листопада 2018, 09:57
Powered by JoomVita VitaBook